Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

alis 21:55, 04 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Piękności pokazujesz Ola, pełen zachwyt, aż wstyd swoje rabateczki pokazywać.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
ivo 21:59, 04 wrz 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Ola wiesz co masz ogrod przez duże O.
Ciężko tu coś napisać bo jak chciałam coś pochwalić to bym musiała wszystko wymieniac bo jest tak pięknie Olka jak kiedyś będę w Twoich stronach to napewno zajrzę bo żal by było nie obejrzeć
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
bbb 22:07, 04 wrz 2016

Dołączył: 15 maj 2016
Posty: 14
Och jak ładnie!!!
Powiedz mi ty perfekcjonistko jak ty robisz, że u ciebie takie idealne kanciki są. Ja mam założony trawnik w czerwcu ale nie umiem dociąć tam jak ty, może to też wina tego, że u mnie generalnie słaba piaszczysta gleba i ta trawa słabo się ukorzenia i nie mam jak jej dobrze dociąć. I jeszcze jedno może głupie pytanie ale kosisz trawę to kosiarka nie zjada ci kory zaraz przy kanciku bo mnie tak a jak obniżyłam rabatę z korą to mi koło wpadało w dołek i za nisko się ścinała trawa prz kanciku. Jak to u ciebie wygląda?
Johanka77 22:43, 04 wrz 2016


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ola, przepięknie u Ciebie!
Nie planowałam u siebie czerwieni, ale w Twoim wydaniu Red Barony mnie zachęcają bardzo
Co to za miskanty u Ciebie?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Madzenka 23:23, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dolomit powiadasz? A ja dzisiaj ponowna dawke zapodałam mojej lawendzie... Bede pamietac wiosna.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 07:06, 05 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A wszystkie jeżówki lubią dolomit?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ana_art 07:41, 05 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Czekam na cortenowy warzywnik. Bo corten w Waszych rękach staje się dziełem sztuki.
nic dodać nic ująć... Nie zastanawialiście sie nad komercyjnym aspektem ? Ja bym chętnie wam zleciła wykonanie tego o czym dawno mówiłam ci na pw... Bo jakiś szukam od kilku miesięcy i duuusza
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
lojalna_ 07:46, 05 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Olu molinie faktycznie w tym roku w wielu ogrodach to inspiracja Twoimi przy oczku . Mnie tez zauroczyły . Wypasiony ogrod tak wszystko porosło.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ana_art 07:54, 05 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nawigatorka napisał(a)
pytam bo mialabym może dla niej jakieś miejsce ale tak taka ziemia że ja bym na jej miejscu nie rosla dzięki Olus
mam 3 variegsyy 2 sezon... Jedną w tym roku ciut widać ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
siakowa 08:03, 05 wrz 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Madzenka napisał(a)
Zdecydowanie sesleria skalna , śliczna jest. Sebek ma rację, jesienna się brzydko starzeje, muszę ja wiosna podzielić

Poprosze o przepis na jezowki (jak sadzisz, co im robisz w sezonie, dlaczego twoje stercza a moje sie pokładają? ).


hmmm widziałam na zywo skalną...no nie mogę się do niej przekonać...wygląda jakby kazde źdźbło miąła w inna stronę, jedne wywinięte na lewo drugie bokiem inne na prawo...ale jeżówek tez nie pokochałam, wole je podziwiać u Oli
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies