Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 14:10, 24 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
elzbieta_g napisał(a)

rany julek perfekcjonizm w każdym mimimetrze moja ketmia w pąkach ale do kwitnienia jej daleko, swoją zostawiasz w rewolucji ogrodowej?
deszcz mnie dobija już

Deszczu i ja mam dość...
Ketmia rośnie po drugiej stronie podjazdu ta brzydka szopa w przyszłym roku chyba zniknie i powstanie kolejne miejsce z dużym trójkątem do zagospodarowania a ketmia centralnie na środku heh
Raczej zniknie bo poza kwitnieniem mnie wkurza, po pierwszych przymrozkach liście lecą jak głupie i straszy łysiną...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Madzenka 14:49, 24 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pogubiłam się ... Trzmielina na nożkach czy jako dywanik? Ja bym się jednak zdecydowała na trzmielinę, bo oźywi zakątek. Jesli dasz coś w całości zielonego to będzie monotonnie. Jestem na nie dla stożków, wtopią się w ciemną zieleń serbow.
Runianka na słońcu będzie brzydka... Wlaczę o nią trzeci rok i ciagle ja przypala...


Ketmia zachywyca!!! Tylko jedna wada wygląd zimą...

Hortensje w tym miejscu tez nie....
Miałam kiedyś ostrokrzewy variegata szczepione na pniu... Piekne były ale mi w donicach wymarzły. Były zimozielone.
Boskie byłyby cisy na nózkach aurea.... Ale nigdy takich nie widziałam....

Tak sobie podywagowalam w ten deszczowy smętny dzień.... Ale dzieki tobie przycięłam kanty trawnika, jutro M go skosi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
leon60 20:08, 24 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Marzenko trzmielina jako dywan
Przetarło się więc pstryknęłam fotki, zrobiłam pomiary i szybki szkic



____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 20:20, 24 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Może i ta trzmielina byłaby fajna? pasowałaby do żółtych cyprysików i może taka jednolita połać nie będzie przyciągać uwagi i zniknie kształt inny niż prostokątny. Świetnie widać tutaj, jak zdjęcie skraca wymiary .

Żurawek weszłaby tu masa, a jakby wypadły, to nie chcę myśleć. Trzmielina to raczej wszystko zniesie. "Głośno myślę", a tak serio, to dziś nie mam zbyt dobrej formy intelektualnej .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Magda70 22:00, 24 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)


haha, uściślając Piccolono - mały, Piccolina - mała


no ta...ale wybacz..ja do Włoch jeszcze nie dojechalam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:08, 24 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Deszcz? a co to jest?
Ja przy upałach u nas panujących nie myślę...tylko oglądam.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gabrysia_ 22:08, 24 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Mnie też trzmielina tam pasuje
Olu,oparłam się dziś w szkółce przed kupnem kolejnych jeżówek...łatwo nie było,głowa mi się wkoło kręciła
____________________
Jagodaa 22:10, 24 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Magda70 napisał(a)


no ta...ale wybacz..ja do Włoch jeszcze nie dojechalam


oj sorry.... Madzia , ja na punkcie Włoch mam lekkie skrzywienie i to nie było złośliwe .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Elik 11:56, 25 lip 2014


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Olu, normalnie rewolucja Nie było mnie ciut i nie poznaję. Pięknie i perfekcyjnie. A jeżówki też super. I chyba na topie, hi hi. Piccolino i mnie się podoba.
A kot wrócił? Pytam, bo mój kocur też się wypuszcza, chociaż na noc jeszcze wraca. Ale coś myszowatego też mi ostatnio przyniósł. Na progu leżała. Nie ma to jak taki super prezent, hi hi. Buziaki zostawiam.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
Borbetka 15:54, 25 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ale Ty jesteś dokładna! Ten ogród się tak zmienia, że wkrótce będzie tu najpiękniejszą metamorfozą. Zbieraj zdjęcia przed i po, będzie fajnie pokazać.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies