Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 12:01, 09 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
ana_art napisał(a)
Ola a ten stawik i altana były w Danki projekcie ?

Ana powiem tak wtedy jeszcze nie myślałam o tak drastycznych zmianach. Stare oczko miało być oprawione w prostokątną rabatę ze żwiru, nasadzenia zupełnie inne, altana w innym stylu a pomiędzy nimi drewniany taras.
Jednak gusta się zmieniają i zeszłej zimy wymyśliliśmy zmiany. Ogólnie tyły mają mało wspólnego z projektem np. grujecznikowa miała być różanką pomimo tego myślę, że udało nam się stworzyć fajną przestrzeń nie kłócącą się z frontem
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 12:01, 09 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)


Ja mam tak samo... Nawet bloczków pod pergolę nie moze wmurować i wypoziomować a gość od pergoli tego nei zrobi. Mam to w doopie i nie bedzie pergoli! Przezyje bez tego. Dlatego z podziwem czytam o Twoim M, pracowity, dokładny . Noś go na rękach !

Pewnie, że noszę swojego mocarza
Marzenko nie wszyscy robię wszystko tak to już jest i nic na to nie poradzisz
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 12:01, 09 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
beata_m napisał(a)
Ola!!!!!!!!!!!!!!! To też sobie pokrzyczę!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA jak PIĘKNIE!!!!!!!!!!!!!! Jesteście niesamowici!!!!!!!!!!!! Ja też się cieszę z męża złotej rączki ... tylko z porządkiem u niego krucho a u Was zawsze tak czysto!!!!!!!!!!!! Nawet w trakcie prac! Uwielbiam do Ciebie zaglądać choć wychodzę z maleńką depresją ... kiedy u mnie będzie choć w 1/3 jak u Ciebie

Dziękuję
Beatko w trakcie prac zawsze jest syf to nieuniknione zwłaszcza przy drewnie, tniemy z tyłu za altaną ale po pracy codziennie ogarniam teren lubię mieć czysto nawet jak nie jest skończone
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ana_art 12:21, 09 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
leon60 napisał(a)

Ana powiem tak wtedy jeszcze nie myślałam o tak drastycznych zmianach. Stare oczko miało być oprawione w prostokątną rabatę ze żwiru, nasadzenia zupełnie inne, altana w innym stylu a pomiędzy nimi drewniany taras.
Jednak gusta się zmieniają i zeszłej zimy wymyśliliśmy zmiany. Ogólnie tyły mają mało wspólnego z projektem np. grujecznikowa miała być różanką pomimo tego myślę, że udało nam się stworzyć fajną przestrzeń nie kłócącą się z frontem
skąd ja to znam
cudnie to wymyśliliście!
A temat fachowiec jest mi tez znany i o ile moj em większość rzeczy mógłby zrobić o tyle czas mu na to nie pozwala... Tak było z altaną u nas, konstrukcje zrobił w weekend majowy bo firma nie pracowała, na ścianki zabrakło juz czasu i trzeba było posiłkować sie zaprzyjaźnioną firmą przed zimą
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 12:45, 09 sie 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nie zniesę!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lindsay80 12:47, 09 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
już świetnie wszystko wygląda, altana super się komponuje z całą resztą - uwielbiam do Ciebie zaglądać.

Mój eM też dużo rzeczy potrafi zrobić, ale czas mu nie pozwala, natomiast namiętnie kolekcjonuje narzędzia i sprzęt do wszelkiego rodzaju prac na wypadek, że kiedyś się przyda
____________________
Tu ma być ogród :)
polinka 17:56, 09 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Powiem tylko WOW!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
elzbieta_g 20:47, 09 sie 2015


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
leon60 napisał(a)
stan na dziś




cudo powstaje
czekam z niecierpliwością na efekt końcowy
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Karol99 20:51, 09 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
leon60 napisał(a)
stan na dziś




Ale będzie ładnie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
leon60 21:19, 09 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kochani DZIĘKUJĘ Wam bardzooo

Sebek powtarzasz się

lindsay80 narzędzia to podstawa, nigdy nie wiesz co może się przydać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies