Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

babka 23:54, 13 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
leon60 napisał(a)

Olu na grujecznikowej mam Polar Bear sadzone jesienią ubiegłego roku, wiosną przesadzane niskie bo jeszcze młode. Mają bardzo duże kwiatostany i wiotkie gałązki, musiałam powiązać ale już mnie zachwycają Jak dla mnie ładniejsze od limek

W takim razie jak znajdziesz czas zajrzyj do mnie bo mam dylemat z wyborem hortek
Buziol :*
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Madzenka 07:41, 14 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dlaczego Polar Bear ładniejsza od Limki? Porównasz je dla mnie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Elik 11:54, 14 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Oluś, jak zobaczyłam to zdjęcie z jeżówkami to ACH I OCH! Nie mam już pytań, bo inny popytali i odpowiedzi znalazłam. Jestem usatysfakcjonowana, hi hi. Wyszło super. Notuję sobie, zwłaszcza, że szukam inspiracji akurat.
A Hameln faktycznie chyba różne są (?) - bo ja mam bardziej rozkładające się. Chyba że w przyszłym roku mi nagle powstaną.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
kreska 15:44, 14 sie 2015

Dołączył: 05 maj 2014
Posty: 139
Cześć Ola, twój ogród powalana na kolana i dosłownie na trawę, którą masz soczyście zieloną. Czy to zasługa podlewania automatycznego?Mam pytanko odnośnie stali cor-ten, czy można ja kupic u producenta blachodachówek?Marzą mi się donice z takiej rdzawej blachy. Źródło: www.terraform.pl
____________________
Madzia
leon60 21:44, 14 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
babka napisał(a)

W takim razie jak znajdziesz czas zajrzyj do mnie bo mam dylemat z wyborem hortek
Buziol :*

byłam ale nie wiem czy pomogłam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:44, 14 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)
Dlaczego Polar Bear ładniejsza od Limki? Porównasz je dla mnie?

chodzi tylko o kwiat jakoś wizualnie bardziej mi pasuje co nie znaczy, że Limki też nie są piękne o pokroju itd. może coś więcej za rok. Zdjęcia jak coś to jutro dziś zupełnie nie miałam czasu
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:44, 14 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Elik napisał(a)
Oluś, jak zobaczyłam to zdjęcie z jeżówkami to ACH I OCH! Nie mam już pytań, bo inny popytali i odpowiedzi znalazłam. Jestem usatysfakcjonowana, hi hi. Wyszło super. Notuję sobie, zwłaszcza, że szukam inspiracji akurat.
A Hameln faktycznie chyba różne są (?) - bo ja mam bardziej rozkładające się. Chyba że w przyszłym roku mi nagle powstaną.

Elu dziękuję Ci bardzo za przemiłe słowa buziaki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:44, 14 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
kreska napisał(a)
Cześć Ola, twój ogród powalana na kolana i dosłownie na trawę, którą masz soczyście zieloną. Czy to zasługa podlewania automatycznego?Mam pytanko odnośnie stali cor-ten, czy można ja kupic u producenta blachodachówek?Marzą mi się donice z takiej rdzawej blachy.

Witak kresko jak Ci na imię ?
Trawnika nie podlewam tyle co niebo ogólnie jest brzydki i na pewno kiedyś coś muszę z nim zrobić ale póki co nie jestem w stanie wszystkiego naraz ogarnąć
Co do cortenu możesz spróbować popytać w Ruukki ale od razu mówię, ze nie sprzedają małych ilości...
Dziękuję za miłe słowa
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:52, 14 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Dziś co prawda nie sobota ale coś drgnęło
Niestety muszę maskować swojego trupa......... wybaczcie

____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Juzia 21:54, 14 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Orzeszku!!!!!!!!!
Teraz to leżę....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies