Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 16:46, 07 kwi 2017


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
W ogrodzie rozpoczyna się wiosna

nareszcie


nie mogłam się już doczekać wyjścia na ogródek










małż zaliczył nawet poranna kawę z książką na tarasie



to słońce jest cudowne

miłego popołudnia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
mmeg 19:33, 11 lip 2017

Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 89
Cześć!nie mam tu swojego wątku,ale od jakiegoś czasu buszuję po Ogrodowisku. W tym roku zaczęłam tworzyć swój mały ogródek. I zwracam się do ciebie jako do pęcherznicowego guru Otóż zachwycił mnie twój żywopłot z pęcherznicy. Postanowiłam zrobić sobie podobny-jednokolorowy. Zbliża się termin cięcia,a ja nie wiem jak dużo mam go ciachnąć. Sadzonki,które kwitły są jakieś takie rzadkie-myślę,że nie były cięte w szkółce. Te,które nie kwitły ładnie się rozrastają. Myślę,że przycięcie tych kwitnących jest koniecznością,ale żeby było równo,to musiałabym te ładne skrócić o połowę...czy to nie za dużo? Pozwolę sobie wstawić zdjęcie-jak możesz to zerknij jak to wygląda i doradź mi cośpóźniej usunę zdjęcie,żeby nie zaśmiecać twojego wątku. Z góry dziękuję!
mmeg 19:34, 11 lip 2017

Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 89
A tu zdjęcie,bo z wrażenia zapomniałam wstawić
safikey 23:35, 27 maj 2018


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Ale długo mnie nie było ....
A tutaj u wszystkich tyle zmian - pieknie jest

Troche sie zmieniło przez ten rok- mamy juz pierwszych mieszkających sąsiadów a az 3 nowe domy wokół sie juz koncza

Ogrod pięknieje z każdym dniem - ciagle cos zmieniamy, dosadzamy i dbamy a w zamian dostajemy piękne kolory i zapachy ogrodu
Wiosna 2017






Lato 2017






Niestety w lecie zawaliła sie na nasza działkę wielka topola od sąsiadów i tylko cudem nie spadła na dach i dom a pomiędzy garaż i dom, strasznie było, nerwów i strachu sporo. I troche zniszczeń niestety







Oby nigdy wiecej takich sytuacji ☹️
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 00:05, 28 maj 2018


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Jesiennie 2017

Rabata przed domem kolorowa, wiechy traw góruja - uwielbiam jesień. Choć grabienie liści jest męczące
Z tylu za domem wszystkie odcienie brązów, czerwieni, pomarańczy ...















Trawy zostały na zime bo uwielbiam oglądać je zima obsypane śniegiem

Ale sobie powspominalam, cudownie oglądać zmiany w ogrodzie.
Jednocześnie gdy pamietam początki naszej pracy na ogrodzie, widze jak wiele pracy włożyliśmy i nadal wkładamy aby ogrod piękniał codziennie
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies