Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 20:05, 03 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Haniu nie za bardzo lubię łazić i szukać grzybów w lesie. Jak już to opieńki- rosną na pniach drzew i nie trzeba się schylać he he he.

Marzenko widziałem te Wasze ulewy. Ale żeby drogą tak woda szorowała? Tak się zastanawiam gdzie macie rowy melioracyjne.

Gosiu u nas to begonie tylko w kolorach : biały, różowy, czerwony. No i liście mogą być zielone lub takie na brązowo.

Irenko - e tam zobaczyliśmy z bliska zespół.

Coś by wstawić aktualnego.




Kradziona firletka dała radę. Przyjęła się i nawet zakwitła.



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 20:40, 03 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Po deszczach róże się opamiętały i kwitną drugi raz.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
malgorzata_s... 21:11, 03 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Tak tylko te różowości begoni w różnych odcieniach są i w kombinacjach z liśćmi. No i w tym roku pojawiły siępełne. Kwiatuszki drobniejsze ale cudnej urody
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zbigniew_gazda 07:46, 04 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Tak tylko te różowości begoni w różnych odcieniach są i w kombinacjach z liśćmi. No i w tym roku pojawiły siępełne. Kwiatuszki drobniejsze ale cudnej urody


Dzięki Gosiu. To na wiosną trzeba się za pełnymi rozglądać.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 12:18, 04 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I to jak kwitną podoba mi się bardzo ta begonia na rabacie, ona ma patelnię czy pół na pół? chyba jako jednoroczne zastosuję w przyszłym roku, bo będzie pasować do czerwonych maków, chyba idę w ogniste
no mam nadzieję, że choć nóżką potupaliście pod ten zespół
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 13:40, 04 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Irenko jedna kępa jest trochę osłonięta od słoneczka i ta lepiej się ma. Druga na patelni i ta trochę gorzej. One nie lubią dużego gorąca. No to super, kupuj begonie bo widzisz jakie efekty. Tak tak nóżką się tupało zwłaszcza że grali i śpiewali na żywo z udziałem publiki.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 13:40, 04 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Irenko jedna kępa jest trochę osłonięta od słoneczka i ta lepiej się ma. Druga na patelni i ta trochę gorzej. One nie lubią dużego gorąca. No to super, kupuj begonie bo widzisz jakie efekty. Tak tak nóżką się tupało zwłaszcza że grali i śpiewali na żywo z udziałem publiki.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
AsiaK_Z 14:07, 04 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Zbyszku. Dzisiaj "buszowałam" w Twoim ogrodzie i ślad po sobie zostawiam. Ogród piękny, cudowny... Ketmia niesamowita, róże boskie, tworzenie bonsai z jałowca - super robota. I to na dodatek w tak miłym gronie. Jeżeli pozwolisz będę częściej zaglądać. Zaznaczam Twój wątek.
Ja dopiero zaczynam na dobre zmiany w moim ogrodzie. Daleka, trudna i baaardzo kręta droga przede mną, ale wierzę, że z pomocą O. wszystko pójdzie dobrze.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Krysię
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Milka 14:11, 04 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czyli już wiem, gdzie mogę dać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 21:56, 04 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pięknie kwitną róże a begonie też u mnie mają stałe miejsce. Pozdrawiam .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies