Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

21:40, 04 paź 2014
Morning Light zrobię świeże zdjęcia. Będą jutro, mam nadzieję, że słonko pozwoli zrobić fajne ujęcia. Ciekawa jestem jak przetrwa pierwszą u mnie zimę, chyba trochę przysypię jej korzenie korą.
Trawa jest bardzo ładna, zwiewna, srebrzysta, delikatna wąskimi liśćmi. Przed posadzeniem przymierzyłam ją do różowych róż okrywowych, też super duet był, albo z werbeną... dokupię jeszcze wiosną na pewno wydaje mi się, że pasuje do wielu kompozycji, przed jednym z domów na mojej ulicy, rosną z rudymi, niskimi daliami, spróbuję zrobić foto, jakoś dyskretnie, bo nie znam właścicieli
malgorzata_s... 21:44, 04 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ale masz cudne rozchodniki o hortkach nie wspomnę Pozdrówka z Beskidów
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zbigniew_gazda 09:06, 05 paź 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Aniu dziękuję. U nas mgła jeszcze z rana ale zapowiada się piękny dzień. Temperatura niebezpiecznie zbliża się rano do zera. Było 1 plus.

Iwonko czekam na foty u Ciebie.

Gosiu pozdrawiamy również niedzielnie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Malgosik 14:09, 06 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Witaj

Zbyszku jak się ma Twój miskant variegatus?
____________________
Ogród na glinie
zbigniew_gazda 15:26, 06 paź 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Gosiu variegatus wziął i zdechł na amen. Na wiosnę już nie wypuścił żadnego badylka.
Nie kupię tej trawki za żadne skarby. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
malgorzata_s... 16:17, 06 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
zbigniew_gazda napisał(a)
Gosiu variegatus wziął i zdechł na amen. Na wiosnę już nie wypuścił żadnego badylka.
Nie kupię tej trawki za żadne skarby. Pozdrawiam.


No co Ty?? Ja 6 variegatusów kupilam Jak zdechną to się wnerwię.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Malgosik 17:43, 06 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
zbigniew_gazda napisał(a)
Gosiu variegatus wziął i zdechł na amen. Na wiosnę już nie wypuścił żadnego badylka.
Nie kupię tej trawki za żadne skarby. Pozdrawiam.


No właśnie przyszłam do Ciebie z wątku o miskantach, chociaż znam Twój ogród, bo nie od dziś czytam to forum.
I chyba ich nie kupię. Czym je zastąpić, zupełnie nie wiem. Musi być jasno, pionowo, zwiewnie...
____________________
Ogród na glinie
Malgosik 17:43, 06 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
malgorzata_szewczyk napisał(a)


No co Ty?? Ja 6 variegatusów kupilam Jak zdechną to się wnerwię.


to zaszalałaś, to duże trawy
oby przeżyły
____________________
Ogród na glinie
zbigniew_gazda 19:05, 06 paź 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Gosie moje drogie. Napiszę Wam jak to było. Danusia z 2 lata temu ogłosiła konkurs o trawach. Trzeba było rozpoznać na podstawie zdjęć jaka to trawa i jej nazwę. O tu :

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1305-konkurs-o-trawach

Z tej okazji napisałem wierszyk na cześć sponsora (Mariusz Surowiński). Zająłem miejsce daleeeekie ale Mariusz w podzięce przysłał mi właśnie variegatus a kilka innych u niego kupiłem. Może był mocno żałowany że padł?
Ale Pszczółka też miała z nimi problemy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Malgosik 20:29, 06 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
zbigniew_gazda napisał(a)
Gosie moje drogie. Napiszę Wam jak to było. Danusia z 2 lata temu ogłosiła konkurs o trawach. Trzeba było rozpoznać na podstawie zdjęć jaka to trawa i jej nazwę. O tu :

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1305-konkurs-o-trawach

Z tej okazji napisałem wierszyk na cześć sponsora (Mariusz Surowiński). Zająłem miejsce daleeeekie ale Mariusz w podzięce przysłał mi właśnie variegatus a kilka innych u niego kupiłem. Może był mocno żałowany że padł?
Ale Pszczółka też miała z nimi problemy.


no właśnie, jej też zadałam pytanie
może on potrzebuje jakichś specjalnych warunków...
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies