Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

zbigniew_gazda 14:22, 29 maj 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Bożenko uzdrowisko jest po zmianach wyglądu centralnych miejsc i tras spacerowych. Do rodzaju zastosowanych roślin mam jednak "ale".

Aniu zapraszam bo piękne zakątki naszej Ojczyzny. Jest cisza i spokój. Widziałem Cię w pełnej krasie w relacji ze spotkania u Bogdzi. Wypowiedziane zdanie
podtrzymuję. Super.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 07:16, 01 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Nowe fotki wypada wstawić bo maj już za nami.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 07:18, 01 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zbigniew_gazda 07:24, 01 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Magnolia Cleopatra zakwitła 2-ma kwiatami. Ale jakimi!



Hortensja krzewiasta ma już niezłe pąki.



Jestem "eko" na 100%. Rośliny nawożę gnojówką a do nawożenia trawnika wypożyczam koguta od sąsiada.


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
BasiaLT 08:18, 01 cze 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
zbigniew_gazda napisał(a)
Magnolia Cleopatra zakwitła 2-ma kwiatami. Ale jakimi!



Nie bez powodu ta magnolia ma takie imię. Przypomniała mi się stara ekranizacja jeszcze z Elizabeth Taylor w roli głównej - Cleopatra zawsze potrafiła zrobić odpowiednie "wejście".
Kogut super niby to tylko kura a chodzi dumny jak paw.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AsiaK_Z 09:09, 01 cze 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zbyszku, kogucik czuje się jak u siebie Maj, cudny maj
Miłego dnia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
hanka_andrus 09:28, 01 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Od czasu do czasu kogucik niech cały harem przyprowadzi. Będzie dopiero eco! Twoje Rh ślicznie zadbane, to i kwiatków mają cały zestaw! Pięknie!

Miłego dnia, Zbyszku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 09:31, 01 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Basiu faktycznie nie na darmo nadali jej takie imię. Po posadzeniu długo trwała aklimatyzacja ale teraz ruszyła. Martwi mnie że nie widać posadzonych w tamtym roku miskantów Morning Light. Muszę sprawdzić co w ziemi piszczy.

Asiu - dziś rano zauważyłem, ze ten kogucik wyjada ślimaki z muszelek bo są puste. Miłego dnia również a u nas zapowiada się kolejny upalny dzień. Na jutro wróżą opady.


____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
BasiaLT 10:57, 01 cze 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
zbigniew_gazda napisał(a)
Basiu faktycznie nie na darmo nadali jej takie imię. Po posadzeniu długo trwała aklimatyzacja ale teraz ruszyła. Martwi mnie że nie widać posadzonych w tamtym roku miskantów Morning Light. Muszę sprawdzić co w ziemi piszczy.

Asiu - dziś rano zauważyłem, ze ten kogucik wyjada ślimaki z muszelek bo są puste. Miłego dnia również a u nas zapowiada się kolejny upalny dzień. Na jutro wróżą opady.

Zbyszku ja ci chętnie odstąpię trochę deszczu. U nas jak upały to na całego a jak zaczęły się deszcze to leje od niedzieli z małymi przerwami. To czego mi burza nie zmyła i nie zniszczyła to teraz deszcz dokończy.
Moje trawy w tym roku też powypadały. Z posiadanych 48 sztuk zostało mi raptem 5. Tylko Red Baron nie doznała uszczerbku.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
MirellaB 11:44, 01 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152

Zbyszku bardzo ładnie Twój ogród się prezentuje

Mam pytanie co to za czerwone wysokie kwiaty na zacytowanym zdjeciu?

Kogut tak spokojnie chodzi po Twoich włościach, a co Bari na to?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies