Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

hanka_andrus 18:01, 02 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję, Zbyszku za czerwcową inaugurację wierszem. Dla Ciebie dziś riposty nie będzie, Przedpołudnie spędziłam w szklarence na porządkowaniu pomidorów, musowo było podwiązać, bo już chciały się pokładać.
Wychodzi na to, że miałam darmową saunę. Ale żyję
Po wyjściu na Boży świat zobaczyłam czarne chmury, więc w te pędy na autobus. Zdążyłam przed deszczem, ale ostatnia prosta przed domem, jednak była mokra!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 19:01, 02 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Haniu nie ma sprawy. Nie na każdą "zaczepkę" musi być odzew. No to miałaś prysznic darmowy. U nas dzisiaj tez solidnie lało. Ogródek podlany, beczki napełnione - i czego mi do szczęścia potrzeba? Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 19:17, 02 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Z tego podlania i napełniania, najbardziej się cieszę. Bo i u mnie nawodniło porządnie.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 22:37, 02 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Zbyszku ja bym Ci deszczu przychyliła ostatnio bom miałam w nadmiarze
jurto popołudniu wycieczka weekendowa do ogrodu,jaki zastane warzywnik?czy równie będzie tak na piątkę jak go zostawiłam?czy kwiaty będą na swoim miejscu po burzliwym wietrze?och tyle pytań się ciśnie na usta-okaże się już jutro powrót w niedzielę o ile czas pozwoli dam znać ,a jak nie to w poniedziałek
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
mirkaka 07:45, 03 cze 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Piękna wycieczka, ogród Twój piękny, moja piwonia krzewiasta kwitła chyba ze trzy dni bo w te upały wszystkie kwiaty bardzo szybko przekwitły. Rośnie na patelni i ciągle nie jestem z niej zadowolona. Chyba się jesienią zdecyduję na zmianę miejsca dla niej albo ją wywalę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Milka 15:00, 03 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Z tego podlania i napełniania, najbardziej się cieszę. Bo i u mnie nawodniło porządnie.

I u mnie też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:02, 03 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zbigniew_gazda napisał(a)
Haniu tylko dlaczego tak jest? Przecież prawie nie było zimy.

Irenko magnolia męczyła się po posadzeniu ale lanie woda chyba pomogło. Liście zaczyna mieć zdrowe i zielone. Wcześniej też 2 kwiaty straciła. Przykro mi że Twoja nie zakwitła.

Elu to kogut sąsiada i nas informuje pianiem dookoła że zbliża się deszcz. Coś w tym jest. Do nas wkrada się na chwilę jak pies jest w domu i leży na balkonie w czasie upałów. Dziękuję i niestety już czerwiec i będzie czas na róże.


Moja totalnie padła, nie wiem czemu, ale mimo to przesadziłam do rodków i dałam jej szansę, może od korzenia nowy badyl puści
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 15:05, 03 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kogut fajniasty U mnie leje co dzień ziemia jak gąbka nasiąknięta. Gnojówka chyba znowu podleję bo wszystko wypłukaneMiłego weekendu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zbigniew_gazda 19:56, 03 cze 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Haniu trzeba się cieszyć bo u nas będzie minimum tydzień bez deszczu.

Violu no to czekam na wieści co tam zwojowałaś.

Mirko nie wywalaj jej. Krzewiaste piwonie podobno żyją 500 lat! Niech chociaż przetrwa jedno pokolenie.

Irenko padła ci magnolia?

Gosiu dzięki. Chyba będzie miły bo zapowiadają pogodę.

Wszyscy się chwalą - pochwalę się i ja. Wykluły się pierwsze egzemplarze.




____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kaisog1 22:05, 03 cze 2016


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Zbyszku ANglia u Ciebie pełną gębą a kogut to taka wisienka na torcie Buziaki zostawiam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies