Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

bacowa 06:39, 28 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Witaj, powiedz mi proszę czy te granulki na ślimaki twój pies" nie tyka ". Muszę zakupić coś na ślimuny i trochę się obawiam o psa.
Może podasz mi jeszcze nazwę tego preparatu, bo z tego co czytałam u Ciebie to chyba skuteczny jest.
pozdrawiam
Kindzia 07:34, 28 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czy mam się świeżymi bukami martwić na serio już???
Miłego
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Anita1978 08:43, 28 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Twoj przedogródek piękny z tymi grabami! U mnie nie wiem czy jest szansa, bo wokoło pola i same chwaściory.....
____________________
ogródek Anity
agam 11:14, 28 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Marzenko kiedy pora na cięcie wiśni i Pissardii?
____________________
Aga i Ogródek Agam
atena35 11:57, 28 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Marzena2007 napisał(a)
Czosnki w stipie i bukszpanach a'la pinterest


Czosnkowo, tulipanowo, trawkowo, magnoliowo, bukszpanowo, doniczkowo, szafirkowo, azaliowo, bergeniowo ...

Oh KRÓLOWO jak tu bajkowo
____________________
Ogród Tosi
gierczusia 17:35, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Czosnki w stipie i bukszpanach są prześliczne ... Kopara leży , jak zwykle ostatnio

Rodka dojrzałam na patyku ... Jak się takie cudo sprawuje ??

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:39, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Na graby się pogapiłam .. Byłam u Kapiasów w sobotę i tam też były ... Echhhh.. Malina normalnie

Myślę i ściskam .. I myślę

Ps.. Jest piknie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Madzenka 19:16, 28 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bacowa napisał(a)
Witaj, powiedz mi proszę czy te granulki na ślimaki twój pies" nie tyka ". Muszę zakupić coś na ślimuny i trochę się obawiam o psa.
Może podasz mi jeszcze nazwę tego preparatu, bo z tego co czytałam u Ciebie to chyba skuteczny jest.
pozdrawiam


Bacowa moj Tytus nie biega po grządkach i nie wyjada tego świństwa. Czasami powącha ale tego nie tyka. Więc spróbuj może na malej powierzchni i obserwuj psa. Mam tę przewage, że Titi sam nie biega po ogrodzie wyłacznie w obecności Pani Profilaktycznie nie wysupuje na jego ścieżkach tylko w chaszczach gdzie lmaki najabardziej lubią urzędować.
Ja kupuję rózne środki - ostatnio Bros chyba Glazit, ale wszytskie niebieskie granulki są skuteczne na ślimaki. Pewnie zawierają tę samą substancję czynną.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:18, 28 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
gierczusia napisał(a)
Czosnki w stipie i bukszpanach są prześliczne ... Kopara leży , jak zwykle ostatnio

Rodka dojrzałam na patyku ... Jak się takie cudo sprawuje ??

Buziaki


Rodek na patyku to goldbukett, miał nie przeżyć zimy a dycha już po trzeciej pod warunkiem,, że mu coś korzeni nie zeżre.
Graby u Kapiasów sprowokowały mnie do kolejnych nasadzeń Byłam, widzialam je jesienią 2012
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:20, 28 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
atena35 napisał(a)


Czosnkowo, tulipanowo, trawkowo, magnoliowo, bukszpanowo, doniczkowo, szafirkowo, azaliowo, bergeniowo ...

Oh KRÓLOWO jak tu bajkowo


Tosiu ślicznie dziękuje. Wiosna jest najpiekniejsza w ogrodzie a u mnie na bogato , tak jak napisałaś od marca wciąż coś kwitnie. Potem to już mi wystarczą trawy, bukszpany i róże
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies