Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Kasiek 14:34, 27 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
noemi napisał(a)


ok, uściślam, chodzące po elewacji zabijam .


Ja rowniez, i czesto sie zdazalo ze lazily w bialy dzien
____________________
Bawarka
Luki 15:56, 27 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marzena2007 napisał(a)


Nie mam zwyczaju cytowania fotek, ale musze... tą rabate brałbym w całości gdybym tylko miał miejsce na taki wielki kwadrat. Uwielbiam zresztą cały twój ogród.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
bociek 16:03, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Marzena2007 napisał(a)
Pisłam u Bogdzi... Wczoraj zaniepokoił mnie mój rh elite, ktory pieknie kwitł od dwóch tygodni... Zwiędły mu listki ....wyciągnęłam bez korzeni... W korzeniach świetnie się czujące mimo nicieni opuchlaki.... Nawet mi sie nie chciało ich zgniatać... Wsadziłam go ponownie i udeptałam... Pójdzie na śmietnik
Obok rosną kolejne rh, ktore pewnie niedługo trafi... Wrazie czego pożegnam się z rh...a wczoraj na imieniny pięknego nowego rh dostałam....
Czymam jeszcze długo czekać na działanie nicieni. Ten rh był zlewany larvanem dwuktornie... Dwa tygodnie temu i tydzien temu....
Czy dziewczyny stosujące ncienie obserowały jak szybko działają? Nie widzialam żadnej brązowej larwy!!!

Oj chyba pójdę znów w cięzką chemię.....

Najpierw EMa5 , potem Larvanem dwykrotnie, latanie i podlewanie calości i doopa! O kosztach nie wspomnę....Niech mi już żaden producent nie pisze, że coś jest skuteczego na opuchlaki. No cóż nie będzie ogrodu ekologicznego , po weekendzie majowym będzie lanca doglebowa z dursbanem....chyba że do tego czasu wydarzy się cud i larwy zbrązowieją....


O kurcze, Marzenko, wspolczuje bardzo Skad tyle tego dziadostwa u Ciebie...
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 16:05, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
A moze to faktycznie nie opuchlaki a karczownik...
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
ocia79 16:14, 27 kwi 2014


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Marzena2007 napisał(a)
Kilka fotek. Jest pieknie, ciepło i kwitną tulipany. takiego rozwkwitu przyrody na moje imieniny dawno nie było, chyba kilkanaście lat temu

Graby dzisiaj, przed płotem


i przy kuchni


Mażdżen jesteś the best ! Pięknie
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
dorciabe 16:32, 27 kwi 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Madżen napatrzeć się nie mogę. Cudownie!
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
bociek 16:49, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Marzenko, prosbe mam Chodzi o zrodlo cebulowych. Kupujesz w B i u K??? Czy gdzie indziej?
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
ewa004 17:09, 27 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marzenko ja uważam że musisz iść w chemię , szkoda roślinek ,ja już dawno bym to zrobiła .
Ekologicznie to można z mszycą czy grzybem powalczyć ,ale nie z tymi obrzydliwymi krewetkami .

Marzenko i buziaczki imieninowe zostawiam ,sorki że spóźnione ale jakoś czasu brak

Ogród oczywiście perfekcyjnie piękny
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Kindzia 18:35, 27 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dzisiaj rozmawiałam z panią ze szkółki od żurawek. Leją Larvanem co roku, mówiła, że teraz plaga tego dziadostwa. Bardzo trudno się pozbyć tego paskudztwa...

Jutro przylecę żurawki zobaczyć, moje już są i buchanani...dzięki Tobie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gusiarz 20:43, 27 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
bociek napisał(a)
Marzenko, prosbe mam Chodzi o zrodlo cebulowych. Kupujesz w B i u K??? Czy gdzie indziej?


Dołączam do pytania Bociusia... może być na privka...bo nie fiem co to B... tym bardziej K
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies