Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

baraga1904 20:45, 27 kwi 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...chwilę człowieka nie ma a tu tyle piękności...ogród miodzio, cudo....tulipki cudo...ale te robale to załamka...może trzeba dłużej na efekty poczekac? tylko ile? aż wszystko zjedzą? trudna ta walka...
Mala_Mi 20:52, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jakby była normalna zima to paskudy by wyginęły, przynajmniej dorosłe, teraz było by tylko wykluwanie larw co nie przemarzły...
Zimy nie ma - są opuchlaki... mówiłam, że nie cieszmy sie z braku zimy..bo to nic dobrego... kfiotki nie pomarzły, ale zostaną zechlane przez robactwo..
I graby przed płotem są cudne.. zapomniałam pochwalić..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nikita 21:13, 27 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Marzenko czytałam o opuchlakach u ciebie...to jakaś masakra...i jak tych paskudztw się pozbyć?????? Ja bym chyba się zdecydowała na tą chemię...szkoda twoich pięknych roślin. Chcesz mieć ekologiczny ogród uśmiercony przez te paskudy.

PS. co do tej funkii „Undulata Erromena” co u mnie pytałaś to zostawiłam ci odpowiedź w moim wątku
Buziaki przesyłam i życzę powodzenia w walce z paskudami.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
JulkAd 21:48, 27 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzenko buuuu z Twoim rh .....paskudna sprawa...u mnie na razie nie widzę.....nadzieja, że mnie nie sięgnie....a Kindzia straszy palgami.....pomijając te przykrości .....cudnie u Ciebie jak zawsze, jak każdego dnia o każdej porze roku.....masz serce do tego ogrodu - podziwiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Madzenka 22:24, 27 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bociek napisał(a)
A moze to faktycznie nie opuchlaki a karczownik...


Wypluj te słowa!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:26, 27 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bociek napisał(a)
Marzenko, prosbe mam Chodzi o zrodlo cebulowych. Kupujesz w B i u K??? Czy gdzie indziej?


Kupowalam w B i jeszcze w kilku innych miejscach. W B nie było niespodzianek.
K nie wiem co to jest?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:40, 27 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tak sobie myśle czy to jakiś karczownik czy opuchlaki... Trzeba będzie lepiej pogrzebac... Ale coś mi się wydaje że opuchlaki zakwitła le liście miał jakies takie dziwne od dawna. A rh w pobliżu całe w koronkach.
Nie ma co płakać mam nowego rh to posadzę w miejsce zechlaka
Wybaczcie, że nie odpowidam kazdemu z osobna, lecę do Was poczytać.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aneta230972 00:00, 28 kwi 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Marzenka przedłużam Twoje imieniny ponieważ........ jestem gapa. Zresztą fajnie jest świętować kilka dni . Najlepszego! Bądż szczęśliwa dzisiaj, jutro,................zawsze .
Ps. Ależ bije energia od tej pomarańczy .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Margarete 00:04, 28 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale to dziadostwo sie rozpanoszyło u ciebie.............juz zurawki zeżarły to sie na rh przerzuciły,,,czytałam że i jedne i drugie rośliny to ich przysmaki........no no no "szwedzki stół" sobie u ciebie zrobiły. Wal je tż chemią, mówi sie trudno, zima im nie dała popalić to ty im swoją lancą daj.
A swoja drogą ja też jestem uczulona na te krewety, dzisiaj wsadzałam 16 szt nowo kupionych żurawek Georgia peach i Berry smothie i każdą macałam po korzeniu, wygrzebywałam z otoczki ziemnej w jakich mi je poprzysyłali.... na szczęście żadnej krewety nie znalazłam.

Graby fantastyczne, miło przejść taka ulicą obok tak świetnie zaaranżowanego terenu przed domem, że tez ty nie mieszkasz na mojej ulicy..........u mnie tylko trawniki z mleczami dookoła przed każdą posesją...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
monteverde 00:18, 28 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Druga gapa się przyplątała, Marzenko szczęścia i spełnienia marzeń
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies