Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 11:41, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
Piękne róze , pozdrawiam.


Bogdziu na piekno róż, muszę poczekać ze dwa sezony, bo poszalalam z zakupami rok temu i tej wiosny. Dojrzałe są tylko okrywowe, ktore są bezproblemowe u mnie. Dlaczego już o tym wcześniej pisałyśmy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:42, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
JulkAd napisał(a)
Róże szaleją u Ciebie ....i czytam, że fairy Ci wybujała....a ja się martwiłam, że u tylko u mnie taka wysoka....miłego weekendu...u mnie za oknem deszcz.... w końcu


Fairy potrezbowala dwóch sezonow aby poszaleć, oj będę sekatorem do zywoplotów ją ciąc, oj będę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:43, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danutka napisał(a)


Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Bardzo mi pomogłaś


Polecam doorenbos z całego serca i nie są tak bardzo uciązliwe z liśćmi jak inne brzozy i z tzw. Kotkami. To takie brzozy bez wad typowych do brzóz.
U mnie jednak zachorowały na kędzierzawość liści. Czekam na odpowienią aurę na opryski...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:44, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anula_wn napisał(a)
idę stąd , bo się stresuję ...


Czym kochana? To twoje romantyczne zakątki nas czarują !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:45, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Majena napisał(a)
pewnie te róże niosą zapach po całym ogrodzie hmmm ja wciąż nienadązam czytac niezapamietuje nazwy roślinoch zima będę nadrabiaći się uczyć!


Niesty nie, bo okrywowe i bonica są bezzapachowe, lub z tak słabym zapachem że tego nie czujesz.
Natomaist austinki posadzilam tak głęboko w rabatach, że muszę sie przedzierać przez chaszcze aby je poczuć....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:49, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


Madżenka uratuj mi resztkę dobrego mniemania o sobie i powiedz, że nie miałaś pojęcia jak to sadziłaś, ze ta bonica taaak !!! będzie konweniowała z tym berberysem w kulce zaaa ... noż bossskie

a Leo daje ... oj daje ...


Izuś to zasługa mojej Pani architekt... Ja nie znałam berberysa bagatell, sadziłam bezwiednie. Teraz dodaje do tej rabaty tulipanki queen of the noght i szukam pennistetum rubrum, tylko muszę zakupić . Teraz sie naumiałam. pokochałam połączenie delikatnego różu z purpurą i bordowym, bardzo mi konweniuje. W tym roku dosadzam niemal wylącznie purpurę, bo ogród z delikatnym różem był zbyt blady. W palacym słońcu purpura i czerwone wino aż płoną i wtedy się tymi kolorami zachwycam. Gdy nadchodzi jesień i do ogrodu wkradają się żólte i pomarańczoewe liście z tym burgundem zachwycają. Dlatego w moim ogrodzie zawitaly ambrowce, nie mogę sie doczekać ich koloru jesienią


Ps oczywiscie niebieski lawendy i szalwi będzie u mnie zawsze
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:51, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)


Dziękuję Jest piękna , może James z Gertrudą się zmieści

Całuski przesyłam i ściskam mocno


Madziu popatrz jeszcze na Queen of Sweden, bo zachwyca. Pomysl jednka o połączeniu bladej roży z purpurową

Ja chyba oszaleję, bo dosadziłabym jeszcze dziesiątki roż ale miejsca za mało. Pomyślę jednka zimą gdzie kolejne dosadZić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:52, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karabela napisał(a)
Marzenko piekne piekne piekne! ♥♥♥ muszę Twoim wzorem wsadzic cos miedy róże a trawnik ale mam 15 cm..... a juz mi wyłaza, help! ! Bukszpany sie nie zmieszczą chyba. Lawenda lub szalwia je ujarzmi?


Doradzałabym bardziej bukszpana, nawet kulki aby widok zimą na rabatę był piękny. Zarzz do Ciebie wpadnę.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 11:55, 14 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)


Madziu popatrz jeszcze na Queen of Sweden, bo zachwyca. Pomysl jednka o połączeniu bladej roży z purpurową

Ja chyba oszaleję, bo dosadziłabym jeszcze dziesiątki roż ale miejsca za mało. Pomyślę jednka zimą gdzie kolejne dosadZić


Tak czytam właśnie o tym połączeniu bladego różu z purpurą … bo u mnie gości już larissa, jest blado różowa i nie widać jej było na rabacie , miała też mało kwiatków w zeszłym sezonie, teraz ma mnóstwo pąków , ale jeszcze nie kwitnie , za plecami mam stipę i szałwie … myślę …

____________________
ogród magdalenka
Madzenka 12:00, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)


Tak czytam właśnie o tym połączeniu bladego różu z purpurą … bo u mnie gości już larissa, jest blado różowa i nie widać jej było na rabacie , miała też mało kwiatków w zeszłym sezonie, teraz ma mnóstwo pąków , ale jeszcze nie kwitnie , za plecami mam stipę i szałwie … myślę …



Wygioglaj sobie rosa heidi klum i gospel . Lub red Leonardo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies