Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Bogdzia 21:00, 13 cze 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne róze , pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
JulkAd 21:07, 13 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Róże szaleją u Ciebie ....i czytam, że fairy Ci wybujała....a ja się martwiłam, że u tylko u mnie taka wysoka....miłego weekendu...u mnie za oknem deszcz.... w końcu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Danutka 21:15, 13 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Marzena2007 napisał(a)


Ha dobre pytanie.... miały być 4 szt doorenbos odmina pendula czyli long trunk... dwie takie są a dwie niewiadomo co. Własciwie to jedna ta po prawej na zdjeciu trochę taka nieszlachetna... Oryginalne doorenbosy są bardzo szlachetne, mają piekne ciemnozielone duże liście i bielutkie pnie.


Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Bardzo mi pomogłaś
____________________
Danutka:)
anula_wn 21:40, 13 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
idę stąd , bo się stresuję ...
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Majena 22:17, 13 cze 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
pewnie te róże niosą zapach po całym ogrodzie hmmm ja wciąż nienadązam czytac niezapamietuje nazwy roślinoch zima będę nadrabiaći się uczyć!
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Konstancja30 22:31, 13 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

Macham

Bonica


Madżenka uratuj mi resztkę dobrego mniemania o sobie i powiedz, że nie miałaś pojęcia jak to sadziłaś, ze ta bonica taaak !!! będzie konweniowała z tym berberysem w kulce zaaa ... noż bossskie

a Leo daje ... oj daje ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 22:37, 13 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)
I dla Madzi James Galeway. Wstrętnie się wykręca do mnie tyłem a frontem do sąsaiada, który nie lubi liściastych


Dziękuję Jest piękna , może James z Gertrudą się zmieści

Całuski przesyłam i ściskam mocno
____________________
ogród magdalenka
Karabela 10:04, 14 cze 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Marzenko piekne piekne piekne! ♥♥♥ muszę Twoim wzorem wsadzic cos miedy róże a trawnik ale mam 15 cm..... a juz mi wyłaza, help! ! Bukszpany sie nie zmieszczą chyba. Lawenda lub szalwia je ujarzmi?
____________________
Eksperymentarium
Karabela 10:05, 14 cze 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Zerkniesz do mnie? ♡♡♡
____________________
Eksperymentarium
Madzenka 11:40, 14 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabrysia_ napisał(a)
Kul masz faktycznie dużo,cięcia sporo...ale za to jaki efekt końcowy
Mam ten sam tynk co ty,najciemniejszy szary i bardzo mi się podoba,pamiętasz numer twojego?


Pewnie mam gdzieś zapisany, jedno co wiem nikomu go nie polecę... Bo ja przez 3 lata miałam niebieskawy odcień, ktore nie cierpię... Dopiero po ubieglorocznym lacie odcień stał sie bardziej szary wypłowiał i zakurzył

Kule bukszpanowe przejmują panowanie nad ogrodem od jesieni do wiosny. Teraz to królewe drugiego planu, leciutkie korektorki poczochrania Uwielbiam bukszpany i ciągle je oglądam albowiem obawaiam sie zarazy grzybowej... A cisów u nas nie ma... Mam dwie kulki cisowe.... I koszt ich nieadekwatny do rozmiaru...

Mam znów pełno kulek w donicach, jesienią znów powędrują do gruntu . Mam kilka takich miejsc, gdzie muszę wprowadzić hpgeometrię aby rabaty móc dalej czochrać Ciekawe czy kiedyś znudzą mi sie bukszpany? Kocham je od 12 lat miłością nieprzerwaną i wzajemna
To moj busz w starym ogródku taki nieuporządkowany, ale to juz był okres zakladania nowego ogrodu więć nie chciało mi się go porządkować a bukszpany na nożkach z tego zdjęcia rosną teraz przy tarasie w kwadratch. Obwódki z innej częśi ogrodu tworzą wszystkie moje kwadraty w nowym ogrodzie

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies