Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 20:59, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Krys napisał(a)
Marzenko jak wygladaja jaja opuchlaka ? pozdrawiam


Krys cofnij się troszkę ...
AlicyaLK napisał(a)


jak kulki od nawozu tylko w jednym kolorze... jest zdjęcie u Madżenki troszkę wcześniej


Jest wcześniej... Nie dam rady chyba znaleźć .... Bo przebrnąć przez gąszcz naszych wypowiedzi nie jest łatwo
kachat napisał(a)

Ja też uważam, że chwasty za słabo kwitną


Muszę je podpędzić
asc napisał(a)
Też lubię najbardziej maj...
Świecznica od miesiąca wygląda tak samo jak Twoja....
Też mnie kupa denerwuje w ogrodzie..ale ja podchodzę do tego jak do EKO zdrworozsądkowo

Zbyszek - masz chłopie jaja.. i z to Cię lubię Ależ to zabrzmiało........... hi, hi, hi...


Pocieszyłaś mnie ze świecznicą
zbigniew_gazda napisał(a)
Tak naprawdę Aniu to kury ma sąsiadka ha ha ha.


Zbysiu o co teraz chodzi z kurami o jajka???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:01, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
irena_milek napisał(a)


czy ja takie zawilce dostałam od Joli, żyją jeszcze?
ale ma kwiatostanów, będzie co wąchać

moja połamana...przez psy, pozostałe 5 się ususzyło, czy za rok odbiją?


Irenko zawilec na zdjęciu to zaiwlec japoński, wysoki, kwitnący jesienią. y dostałaś chyba od Joliw wiosenne, ktore tworzą kobierce

Na zdjęciu z Keukenhof


A po szałwię i kocimiętkę chętnie bym się zgłosiła

Ps.. Ty już poł ogrodu przeorałaś i dalej masz ochotę?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgnieszkaW 21:11, 22 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kocimiętkę będziesz potem wyrzucać z ogrodu, tyle jej się nasieje (chyba, że kupisz odmianę, która się nie nasiewa). Pozdrawiam Marzenko, proszę o nowe fotki z ogrodu.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 21:12, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lena napisał(a)
Marzenko - pozdrowionka z rana zostawiam - w czytanie się nie zagłębiam ,z wiadomych względów....Torpeda jesteś i mkniesz z prędkością światła
Miłego dnia


Lena no mialaś zaległości.....

Kindzia napisał(a)
Pozdrowionka i słoneczko przesyłam Świeci sobie od rana


Kindzia a cieplej już u Ciebie?
AgnieszkaW napisał(a)
I ja pozdrowienia zostawiam


Dziękuję
zbigniew_gazda napisał(a)
Też wpadam z pozdrowieniami. Dwójka jest na stanie he he he.
Marzenko dzięki za propagowanie badań przepływu krwi. Byłem wczoraj i jest dobrze no powiedzmy średnio. Pani doktor zaleciła kontynuację spacerów z psem bo to jego zasługa.

Zbysiu ruszamy się, ruszamy i diosminkę łykamy. Dla pocieszenia powiem, źe od 3 lat przyjmuję leki....

Bogdzia napisał(a)
Miłego dnia Marzenko.

Macham Bogdziu
AlicyaLK napisał(a)
Marzenko, no u Ciebie to te stronki lecą do przodu jak szalone, przecież Ty będziesz niedługo kolejny wątek zakładać!

Widzę, że zrobiło się już weselej plan naprawczy na opuchlaki jest, to teraz Zbyszek nas zabawia No pięknie. I dyskusja eko-chemia Ja się staram być coraz bardziej eko... z różnym skutkiem Jak mnie choroba bierze to łapię leki, chociaż ostatnio już mniej W ogrodzie chemią pokropiłam, bo tak najprościej jest, a nie znam jeszcze takich metod, o których pisze Nieszka... muszę się przez zimę podszkolić Generalnie im bardziej przybliżam się do eko, to czuję się lepiej, ale niestety czasem brak mi silnej woli i czasu Ale wczoraj do nocy robiłam przetwory - można to zaliczyć do eko??

Pozdrawiam cieplutko


Przetwory w nocy... O matuchno... Kupię włoskie w kartoniku....
Celina napisał(a)
O matuchno!! Ile tu się dzieje!!

No jak nadążyć!!

ale robiem co mogiem


W weekend zwolnimy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:13, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AgnieszkaW napisał(a)
Kocimiętkę będziesz potem wyrzucać z ogrodu, tyle jej się nasieje (chyba, że kupisz odmianę, która się nie nasiewa). Pozdrawiam Marzenko, proszę o nowe fotki z ogrodu.


A szalwię warto?

Jutro zrobię fotki, gdy M skosi trawnik....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgnieszkaW 21:16, 22 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
To samo, ale ja z kocimiętką i szałwią daję radę, wyrywam co brzydsze egzemplarze, wymieniam na nowe (z siewek), resztę wyrzucam na brzeg - skarpę, a niech tam się sieje, a co...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 21:26, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
a ja wracam do tych kulek co udają nawóz ...larwy jakieś ((

dzieki za wiedzę tajemną...wykopałam moja żurawkę i co.....badziewie jest!! a jakże i to sie w palcach zgniata i tak strzela.... ...więc wykopałam prawie wiadro ziemi z tym swiństwem szczelnie zapakowałam w worek i do kubła z nim......mam nadzieje ze nie rozejdzie sie po ogrodzie.

myslę ze po zakupie roślin trzeba dokładnie ogladac co w ziemi jest ....moje żurawki kupiłam nie cały m-c temu ..i narazie tylko 1 z 6-ciu padła...reanimuje moze sie ocknie?


jakbyś mogła napisać czym teraz ..na wszelki wypadek ...tę rabatkę spryskać aby się nie rozlały te larwy?


No widzisz potffory!!!
Teraz niby trzeba czekać aż się wylęgną ... Ae ja podlalam wysoką dawką dursbanu (podelwam mocno konewką) . Końska dawka to 30 ml na litr wody, jak nie masz inwazji to lej 15ml/l. Musiz podlać bardzo mocno, bo larwy siedzą już głębiej, tylko jajka skladają płytko

Jeśli nei masz tego środka to może być owadofos.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:27, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AgnieszkaW napisał(a)
To samo, ale ja z kocimiętką i szałwią daję radę, wyrywam co brzydsze egzemplarze, wymieniam na nowe (z siewek), resztę wyrzucam na brzeg - skarpę, a niech tam się sieje, a co...


Jak się rozsieje zatem wypielę...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Slawko 21:52, 22 sie 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Marzenko, jak z cięciem lawendy? Tniemy wiosną - ciąłem... latem - ciąłem i za niedługo będzie znów kwitła a co potem czy we wrześniu mogę ciąć, czy dopiero znów wiosną? I jak ją ciąć Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Bogdzia 21:59, 22 sie 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zajrzę jutro zobaczyc zdjęcia.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies