Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Margarete 01:44, 22 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ojej ale tu tempo - gratuluje Marzenko kolejnej setki !
Doczytałam i teraz juz nie pamietam co miałam odpowiedziec w poszczególnych kwestiach....tyle tych tematów...juz wiem......
1/ ja też zdroworozsądkowo podchodzę i gdzie trzeba chemia sie wspieram, jak mozna to stosuje metody naturalne jak nie to chemie, zarówno w ogrodzie jak i w życiu - na 3 zdrowaski do pieca syna nie wkładałam tylko ładowałam antybiotyk za antybiotykiem jak była taka potrzeba...niestety był taki czas, ale wyrósł, madry i dorodny - tak metr dziewiecdziesiąt i jest ok

2/ Aniu asc - uwielbiam ta twoja prostolinijnośc - podpisuje sie pod twoim postem

3/ u mnie na szczęście pottttffforów nie stwierdziłam ale czujnośc wzmogłam, jajek i larw będe szukac, jakby co mam podpowiedź dzieki O. co z tym balastem robic - dobrze że jest to nasze O.

4/ mięso jem chetnie, owoce morza też, butki skórzane -bardzo chętnie nosze, ale znęcania sie nad zwierzetami nienawidze, sortuje smieci, czytam składy na opakowaniach i dokonuje świadomych zakupów, wyłączam niepotrzebne światło w domu wiec jestem taka prawie - EKO ale nie szowinistka

5/ wyznanie Zbyszka - usmiałam sie setnie

6/ja też teraz jakby ostudziłam swoje zachwyty nad moja rabata i juz bym przesadzała, wywalała....choc pierwotnie planowałam co innego i mama do zrobienia dalsze rewolucje w innej czesci ogrodu... może to taki czas teraz przedjesienny

Twoje kompozycje roslin w ogrodzie nadal mnie zachwycają, co rusz pokazujesz coś innego, na co wczesniej nie zwróciłam uwagi jak np. ta perowskia z hortkami - super ! A i nowej wizytówki gratuluje !


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 06:23, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agniecha973 napisał(a)
A już liczyłąm na ten romans wszechczasów po komentarzu Zbyszka

No dobra, teraz ogrodowo. Mam pytanie o te podwójne zawilce Honorine cośtam - zimowały już u Ciebie?


Aga zawilce zimowały bezproblemowo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:26, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Slawko napisał(a)
Nie tylko Ty Marzenko masz lekką deprechę Mi też się udziela... w jesieni lubię tylko, to że mogę przesadzać, rozmnażać... sadzić. Tyle tych uroków Z drugiej znów strony gdyby nie jesień i zima, to nie byłoby tego fajnego uczucia, wyczekiwania pierwszego krokusa, wychodzących bylinek... i dodatku z każdą wiosną jest coraz ładniej, wszystko się rozrasta, no chyba, że ta okrutna zima pokrzyżuje plany Ja zimę wykorzystuję na planowanie nowych nasadzeń, rabatek... tu sobie rysuje, tu projektuje i tak zima przeleci Pozdrawiam i trzymaj się, no!

P.S. I oczywiście więcej czasu na Ogrodowisku przebywam...


Myśle o kocimiętce, szałwi, heliotropie. Mam czas cała zimę na myślenie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:27, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agniecha, Polinka, Kasia Bawarka, Margaret, Łosiu, Monteverde dziekuję za wizytę i otuchę

Magda nie żartuj, urlop musowo, rogorzała dyskusja opuchlakowa dlatego tak sie natrzaskaly strony..,

Dzisiaj zapowiada sie ładna pogoda może popracuję w ogrodzie wieczorem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Lena 06:58, 22 sie 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzenko - pozdrowionka z rana zostawiam - w czytanie się nie zagłębiam ,z wiadomych względów....Torpeda jesteś i mkniesz z prędkością światła
Miłego dnia
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Kindzia 07:07, 22 sie 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pozdrowionka i słoneczko przesyłam Świeci sobie od rana
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AgnieszkaW 07:57, 22 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
I ja pozdrowienia zostawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
zbigniew_gazda 08:06, 22 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Też wpadam z pozdrowieniami. Dwójka jest na stanie he he he.
Marzenko dzięki za propagowanie badań przepływu krwi. Byłem wczoraj i jest dobrze no powiedzmy średnio. Pani doktor zaleciła kontynuację spacerów z psem bo to jego zasługa.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Bogdzia 09:51, 22 sie 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Miłego dnia Marzenko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AlicyaLK 09:53, 22 sie 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Marzenko, no u Ciebie to te stronki lecą do przodu jak szalone, przecież Ty będziesz niedługo kolejny wątek zakładać!

Widzę, że zrobiło się już weselej plan naprawczy na opuchlaki jest, to teraz Zbyszek nas zabawia No pięknie. I dyskusja eko-chemia Ja się staram być coraz bardziej eko... z różnym skutkiem Jak mnie choroba bierze to łapię leki, chociaż ostatnio już mniej W ogrodzie chemią pokropiłam, bo tak najprościej jest, a nie znam jeszcze takich metod, o których pisze Nieszka... muszę się przez zimę podszkolić Generalnie im bardziej przybliżam się do eko, to czuję się lepiej, ale niestety czasem brak mi silnej woli i czasu Ale wczoraj do nocy robiłam przetwory - można to zaliczyć do eko??

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies