Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Domi 14:00, 22 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzenko, czekam i czekam na Twoje kompozycje donicowe w wątku konkursowym i co? I nic. Proszę, wstaw te swoje anielskie bielutkie kwiatoochy, bo chcę wreszcie zagłosować
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Gabisia 17:08, 22 sie 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Zbysiu i Aniu - ale z Was wariaty
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
KasiaWB 18:37, 22 sie 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
) poczytałam i od razu humor mi wrócił
białego zawilca wpisuję na listę zakupów śliczny
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Syla 18:46, 22 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Czy Wy tez tak macie, że pod koniec lata mam ochotę przekopać cały ogród? Denerwują mnie pokładające się rośliny, zasychające końce liści, przekwitając kwiaty, wygryzione przez ślimaki hosty, porażone słońcem hortensje, nierówno rosnący trawnik, za słabo kwitnące róże i chwasty!!! Najbardziej lubię maj w ogrodzie!!!

Niech się ociepli to moze mi energia wróci



Energię pozytywną przesyłam .... adin , dwa , triiii, czetyrie ja tylko chwaściorki wyrywam ... na resztę nie mam czasu .... płytki wybieram , detale uzgadniam i rury montuję buziaczki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Urszulla 18:55, 22 sie 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Madżenko-
świetne Magical Moonlight - też biorę je pod uwagę na swoją nową rabatę i co Ty na to?

na bergenię reflektuję -nie wyrzucaj!

a doniczki do konkursu?- jestem za !!!
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kasiek 19:10, 22 sie 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Marzenko,szukam bialo.-rozowych tulipanow z dodatkiem zielonego,znalazlam China Town,Green Wave,(Wawy nie znalazlam w wysylkowej )Kilka innych doszukalam sie w hurtowni p.Krolika.Masz moze jakas sprawdzona hurtownie? Znasz jakies inne odmiany? Wiesz ze z gory dziekuje
P.s a tak sie wzbranialam przed cebulowymi ...Musze jeszcze podumac.
____________________
Bawarka
Agnieszka_B 19:47, 22 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
irena_milek napisał(a)


u mnie szałwii dostatek, jeśli już coś wymyślisz, omszona i zwykła, kocimiętka też jest


a ja sobie nabylam w czerwcu trzy krzaczki szałwi i nie wiem jaka
wkleje wkrotce zdjęcie to może ktos mnie oświeci- w końcu warto wiedzieć co się sadzi
____________________
zapach-ziemi
20:49, 22 sie 2013
a ja wracam do tych kulek co udają nawóz ...larwy jakieś ((

dzieki za wiedzę tajemną...wykopałam moja żurawkę i co.....badziewie jest!! a jakże i to sie w palcach zgniata i tak strzela.... ...więc wykopałam prawie wiadro ziemi z tym swiństwem szczelnie zapakowałam w worek i do kubła z nim......mam nadzieje ze nie rozejdzie sie po ogrodzie.

myslę ze po zakupie roślin trzeba dokładnie ogladac co w ziemi jest ....moje żurawki kupiłam nie cały m-c temu ..i narazie tylko 1 z 6-ciu padła...reanimuje moze sie ocknie?


jakbyś mogła napisać czym teraz ..na wszelki wypadek ...tę rabatkę spryskać aby się nie rozlały te larwy?
Madzenka 20:53, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabisia napisał(a)
Zbysiu i Aniu - ale z Was wariaty


nom poszaleli na gościnnych występach
KasiaWB napisał(a)
) poczytałam i od razu humor mi wrócił
białego zawilca wpisuję na listę zakupów śliczny
Pozdrawiam


Dzieki naszym dyskusjom humor gwarantowany
Syla napisał(a)



Energię pozytywną przesyłam .... adin , dwa , triiii, czetyrie ja tylko chwaściorki wyrywam ... na resztę nie mam czasu .... płytki wybieram , detale uzgadniam i rury montuję buziaczki


Wróciła energia przycięłam sobie 8 kulek i jeden kwadracik bukszpanowy nie było najcieplej ,ale słońce zaświeciło wieczorem.

Urszulla napisał(a)
Madżenko-
świetne Magical Moonlight - też biorę je pod uwagę na swoją nową rabatę i co Ty na to?

na bergenię reflektuję -nie wyrzucaj!

a doniczki do konkursu?- jestem za !!!


Ula polecam się wiosną, będę odmladzać bergenię Magical moonlight polecam, ma wieksze kwiaty niż limka ale ma ich mniej.
Kasiek napisał(a)
Marzenko,szukam bialo.-rozowych tulipanow z dodatkiem zielonego,znalazlam China Town,Green Wave,(Wawy nie znalazlam w wysylkowej )Kilka innych doszukalam sie w hurtowni p.Krolika.Masz moze jakas sprawdzona hurtownie? Znasz jakies inne odmiany? Wiesz ze z gory dziekuje
P.s a tak sie wzbranialam przed cebulowymi ...Musze jeszcze podumac.


Kasiu wysłałam Ci wiadmośc . Generalnie z zielonym szukaj pod odmianą virdiflora. Absolutnie sie nie wzbraniaj przed cebulowymi !!!!

Agnieszka_B napisał(a)


a ja sobie nabylam w czerwcu trzy krzaczki szałwi i nie wiem jaka
wkleje wkrotce zdjęcie to może ktos mnie oświeci- w końcu warto wiedzieć co się sadzi


Niestet szałwia to dla mnie szałwia... Tak samo mam z żurawkami ja nie przywiązuję uwagi do odmian
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:54, 22 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi napisał(a)
Marzenko, czekam i czekam na Twoje kompozycje donicowe w wątku konkursowym i co? I nic. Proszę, wstaw te swoje anielskie bielutkie kwiatoochy, bo chcę wreszcie zagłosować


Domi gdy zobaczyłam Twoje czarne diabełki to mi szczęka opadła i protetyk nie pomoźe muszę zatem aniołki wkleić poczekacie do soboty?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies