Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

popcorn 11:24, 23 sie 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moja kocimiętka też jest wszędzie. Na razie mi to nie przeszkadza, mam pod różami - przynajmniej chwastów nie ma, konweniuje nieźle pokłada się i sama w sobie ładna nie jest, ale jako zadarniacz pod różami super. Przynajmniej się nie kłuję, plewienie odpada

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 11:41, 23 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moja kocimiętka siedzi w jednym miejscu, tylko kępa sie powiększa
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kachat 11:45, 23 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ale te Faasena chyba się nie rozsiewają, co..? Bo ja właśnie takie nabyłam, a po waszych wpisach zaczęłam się lekko martwić, że mnie potop kocimiętkowy zaleje na wiosnę...
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
dorciabe 12:52, 23 sie 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Marzenko masz zdjęcie laurowiśni przed hortensją?
Jak duża rosnie, czy nie ma kłopotu z przycinaniem i rozrastaniem się?
Ile krzaczków trzeba posadzić aby był efekt?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Agnieszka_B 16:42, 23 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
kachat napisał(a)
Ale te Faasena chyba się nie rozsiewają, co..? Bo ja właśnie takie nabyłam, a po waszych wpisach zaczęłam się lekko martwić, że mnie potop kocimiętkowy zaleje na wiosnę...



a ja wsadziłam w tym roku 38 kep kocimietki i nie moge ie doczekac az mnie potop zaleje


Marzenko na Twoj ogrod moge patrzec bez konca
pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
Kasiek 18:41, 23 sie 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Marzenko rozgladam sie za nowa Amanowawa,mysle zeby zakupic 6 sztuk.Swoja pierwsza kupilam bo kupilam(zreszta mial byc Kanzan) teraz porownuje i widze wielkie roznice w cenach.Tz,za swoja dalam prawie 200 € ,teraz przy 6 sztukach nie bede szalec Nie byla najwieksza,ale 3 razy przesadzana z bulwa przez ogrodnika(w szkolce,nie u mnie w ogrodzie ).Teraz znalazlam po 40€ wysokosc okolo metra do 1,5 ale jeszcze nie przesadzana.Ufff....Poradz czy naprawde ma takie wielkie znaczenie to przesadzanie(mam nadzieje ze wyjasnilam to tak jak zrozumialam ) czy mozna oszczedzic portfel i kupic tansze W sumie wielkoscia sie nie roznia.
____________________
Bawarka
Elik 20:35, 23 sie 2013


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Marzena2007 napisał(a)

Przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rosną 70 letnie okazy żywopłotów grabowych i i=średnica ich pni nie przekracza 10 cm. Ostro cięte graby mają skarłowaciałe pnie podobnie jak w bonzai.

Małżonek zapowiedział dziś, że kupi się takie specjalne nożyce elektryczne do cięcia tego grabu. Teściu takie ma. Czyli grab przeszedł. Zwłaszcza, że zdjęcia Twojego żywopłotu to prawie, że z lupą i miarką w oku oglądaliśmy. Będę z niecierpliwością wyglądać zdjęć poweekendowych z cięcia!

Horti + perovskie - Cudne połączenie błękitu z białym! Perovskia bardzo mi się podoba. To jakaś odmiana lawendy? Uwielbiam oglądać zdjęcia z Twojego ogrodu. Proszę duuuużo.

Marzena2007 napisał(a)
Czy Wy tez tak macie, że pod koniec lata mam ochotę przekopać cały ogród? Denerwują mnie(... )nierówno rosnący trawnik,

To mnie też denerwuje….ale nie wiem czy tylko pod koniec lata? Jak się nauczę równo sypać nawozem to może przestanie mnie tak wkurzać

AgnieszkaB, to też masz sekretny notes? Nie jestem jedyna
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
Magda70 21:37, 23 sie 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ja nie mam ochoty przekopywać całego ogródu....chora chyba jestem
Aaaaa jutro do Kubusiowa jadę lalalalala i nic w ogrodzie nie będę caly dzień robić...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Enya73 21:55, 23 sie 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ja też mam chyba kocimiętkę Faassena, bo mi się nie rozsiewa
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Justyna 22:41, 23 sie 2013


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Marzenko, doradź mi proszę w sprawie lawendy. Poszerzam rabatę, znajdą się na niej lawendy i róże. Jak dbasz o swoje? Mają mieć przepuszczalnę glebę. Jakie dawałaś podłoże, pół na poł z piaskiem? Kiedy i ile dolomitu?
Serdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies