Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Katkak 22:14, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka mam nadzieję, że z nogą już lepiej. Ty jesteś nie do zatrzymania kobieto . Perukowiec rzuca na kolana, gwiazda jesieni jak nic . Mojemu jeszcze u dołu tylko liście zostały, za to klon jeszcze piękny. Strasznie lubię Twoje zdjęcia, fajnie tak patrzeć jak już wiem co gdzie jest . Kasiulka mam nadzieję, że info się przydała . Sorry, że sms-em, ale nie zawsze mam dostęp do komputera Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:18, 15 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Lubię spacerować po Twoim ogrodzie i dziś wychodzę z niego kolejny raz z nacieszonymi oczkami. Pięknie go pokazujesz.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
malgorzata_s... 22:23, 15 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu kolorki bosssskie Perukowiec zaszalał Miesiące też zaszalały i chyba wszystko im się pomieszało Forsycja jesienią to już przesada Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
mira 23:34, 15 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
kasiek napisał(a)
Najmniej spotykany kolor w ogrodzie o tej porze...



To jest kalikarpa i piękna jest do bukietów, miałam kiedyś ale mi wymarzła, ona po zimie bardzo późno się budzi i można mysleć, że po niej ja czekałam do czerwca i wywaliłam - oby Twoja tylko rosła
ja też tylko focę i to na 4 nogach
zdjęcia z 426 oglądałam cudna jesień i piękne zdjęcia

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ewa_k 06:18, 16 lis 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
Co to za roślina przy oczu obok irgi, taka biało-zielona? Czy ona jest zimozielona? Podziwia ogród i zazdroszczę klimatu. U mnie większość już gotowa do zimy. Dawno straciła liście.
____________________
Ewa
kasiek 15:28, 16 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiulka mam nadzieję, że z nogą już lepiej. Ty jesteś nie do zatrzymania kobieto . Perukowiec rzuca na kolana, gwiazda jesieni jak nic . Mojemu jeszcze u dołu tylko liście zostały, za to klon jeszcze piękny. Strasznie lubię Twoje zdjęcia, fajnie tak patrzeć jak już wiem co gdzie jest . Kasiulka mam nadzieję, że info się przydała . Sorry, że sms-em, ale nie zawsze mam dostęp do komputera Pozdrawiam.


Najgorzej nie jest, dobrze że teraz się to stało bo w ogropdzie co miałam to zrobiłam - a śmiali się ze mnie ze z latarka gonie - i co całe szczęści bo bym teraz chodziła wkurzona że nie wszystko zrobiłam
Dzięki za info, nie ma znaczenia czy komóra czy komp

Acha, i z tym co gdziie jest to juz nieraz mógłby byc problem, ten rok był rekordowy pod katem zmian i przesadzeń
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:29, 16 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Nallar napisał(a)
Lubię spacerować po Twoim ogrodzie i dziś wychodzę z niego kolejny raz z nacieszonymi oczkami. Pięknie go pokazujesz.


Dziękuje.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:30, 16 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu kolorki bosssskie Perukowiec zaszalał Miesiące też zaszalały i chyba wszystko im się pomieszało Forsycja jesienią to już przesada Buziaczki


No jeszcze troche jest tych kolorów choć z dnia na dzień coraz smutniej...
Ale co by nie narzekać - trwaj chwilo - jesteś piekna
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 15:31, 16 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
mira napisał(a)


Będę ją testować u siebie, jak przemarznie to wsadzę tu ognika lub kaline i tyle
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 15:32, 16 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)


Najgorzej nie jest, dobrze że teraz się to stało bo w ogropdzie co miałam to zrobiłam - a śmiali się ze mnie ze z latarka gonie - i co całe szczęści bo bym teraz chodziła wkurzona że nie wszystko zrobiłam
Dzięki za info, nie ma znaczenia czy komóra czy komp

Acha, i z tym co gdziie jest to juz nieraz mógłby byc problem, ten rok był rekordowy pod katem zmian i przesadzeń

To może znów latem się zjawię, co by zmiany zobaczyć .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies