Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Milka 17:18, 21 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasia, wszystkie pory piękne, ale ta biała najmniej mnie cieszy, choć widoki tez śliczne
Masz niesamowity gąszcz, tak tajemniczo, jak w zaczarowanym ogrodzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bartek_luberda 17:33, 21 lis 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
żurawie kupiłam na starociach 2 sztuki za 50 zł Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródeczek
kasiek 16:39, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
kitek81 napisał(a)
zdecydowanie wolę wiosenne fotki tym bardziej, że śniegiem dziś postraszyło
pozdrawiam


No nie zartuj z tym śniegiem, ja codziennie sprawdzam pogodę bo do połowy listopada przesadzałam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:43, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Wow, Kasiu, podziwiam twoją fotorelację i 4 pory roku na wybranych rabatach..... i nie tylko w twoim wątku, widać jak dojrzały i doskonały masz ogród, cudowne urządzony.
Jesteś mistrzynią kompozycji, nie umiem powiedzieć, która pora roku ładniejsza, ale wybieram rabatę na oczkiem, bo rośnie tam piękny egzemplarz wawrzynka, że aż poproszę Cię o zbliżenie tego krzaczka

Mój malutki mam go dzięki Tobie, pamiętasz, gdzie go kupiłam?

Żałuję, że nie mogę zacząć jesiennego tańca liści, bom chora

Piękną masz pięknotkę i mam nadzieję, że się dobrze przyjmie w nowym miejscu, jak błyszczą fioletem jej owocki, aż chciałoby się skosztować....chociaż nie mam apetytu, to nabrałam smaku......na jagody

Buziaki


Matko, Agtka aż się zarumieniłam - trochę Cię poniosło, do Mistrza mi daleko, ale uczniem jestem pilnym
Pewnie że wiem kto Cie namówił na wawrzynka (a zresztą Ciebie nie trzeba namawiać tylko wskazać Ci szkółkę Mam nadzieje że urośnie Ci taki dorodny jak mówj
Wiem że jesteś chora i tulę cie mocno, mam nadzieje że szybko staniesz na nogi
A pieknotka test będzie miała bo przesadzona 11.11 - późno, zobaczymy jak sobie poradzi.
Buziam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:46, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Milka napisał(a)
Kasia, wszystkie pory piękne, ale ta biała najmniej mnie cieszy, choć widoki tez śliczne
Masz niesamowity gąszcz, tak tajemniczo, jak w zaczarowanym ogrodzie


Lubie takie geste ogrody bo wokół mnie gąszcz domów - teraz zwłaszcza widać jak drzewa zgubiły liście... Pewnie gdybym miała za tło las - to nie sadziłabym tak gęsto.
A Twój ogród baaardzo mi sie podoba, bo czuję tam niesamowicie dobą energie i jest po prostu śliczny
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:46, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
bartek_luberda napisał(a)
żurawie kupiłam na starociach 2 sztuki za 50 zł Pozdrawiam serdecznie


No żarcisz! Gdzież masz taki sklep????
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:53, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
No w końcu sobota i mozna foty porobić
Zaszalałam - będzie ich sporo bo o dziwo jest jeszcze co focić
Zresztę teraz bawię się w rzeźbiarza, architakta - jak zwał tak zwał i ustawiam różne korzenne rzeźby w ogrodzie. Trochę przywiosłam ich znowu z jeziora
Każdemu miejscu chcę nadać klimat, sprawdzam czy ma rośliny zimozielone bądź iglaki, ciekawą rzeźbę, suszki, zapisuję sobie robotę na przyszły rok - z radością twierdzę że będzie ona głównie wykończeniowa, rabat już nie powinnam zmianiać
Zaczynam od oczka
Tu akcentem są suszki hortensji, traw, grabu oraz owoce trzmieliny i korzenie

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:58, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:02, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Po drugiej niezwykły wawrzynek z młodą jeszcze hortensją i irgą. Widoczne są tez wkońcu laurki - w tym od Zawilki - cudownie urosła!


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:07, 22 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rabatka obok - środkowa ma równiez niezwykłe korzenne rzeźby - nie wiem jak Wam ale mnie ta z lewej przypomina dinusia (wg eMa to żółwik , jeszcze nie wiem co w nim widzą moje dzieci
Obok niego berberys Red Jewel - zimozielony



Perułkowiec już nieco wyłysiał ale to co jeszcze sie go trzyma wciąż świeci po oczach To jedno z najładniejszych jesiennych drzew - moim zdaniem

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies