Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Katkak 20:47, 16 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka widzę, że u Ciebie kwitną już zawilce, u mnie jeszcze w pąkach. Judaszowiec faktycznie przepięknie się rozrósł i zagęścił. Pamiętam, że jak byłam u Ciebie pierwszy raz to był taki chudziutki i nawet za brzózkę go wzięłam, pamiętasz? Ja dziś dalej śmigałam z obrzeżami z kostki. Wytyczyłam miejsce na jagodnik. Są tam już dwie borówki amerykańskie i aronia, a chcemy jeszcze dosadzić 2-3 borówki i może trochę poziomek . Ale kostki mi brakło. Teraz najbliższy czas w ogrodzie będę spędzać na usuwaniu trawska z tych poszerzonych rabatek. A ściślej mówiąc trawska i mchu. Hibiskus też u mnie dopiero startuje. Szkoda, że nie mieszkasz ciut bliżej, dałabym Ci całą siatę gazet wnętrzarskich typu Cztery kąty w ramach zainspirowania się. Buziaki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:41, 18 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka znalazłam w domu 7 takich okrągłych szybek. Mam je z lampionów. Lampiony zardzewiały i się rozpadły, a szybki zostawiłam. Nie mam pomysłu co z nimi zrobić, a do japońca będą pasowały jak w mordę strzelił . Może Ty wymyślisz co z nimi zrobić .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:51, 18 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82044
Kasia co to za roślinka za rozwarami pod domkiem dzieci taka z drobniutkimi listeczkami biało zielonymi? Judaszowca tez mam ale mój sadzony zeszłej wiosny i jeszcze go w zeszłym roku jakaś osa obcinała, ale w tym sezonie ładnie przyrasta, tylko pokrój ma takiego parasola na wysokości kolan? Nie wiem czy to normalne?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 10:49, 19 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiulka znalazłam w domu 7 takich okrągłych szybek. Mam je z lampionów. Lampiony zardzewiały i się rozpadły, a szybki zostawiłam. Nie mam pomysłu co z nimi zrobić, a do japońca będą pasowały jak w mordę strzelił . Może Ty wymyślisz co z nimi zrobić .



Kasiulku dziś wyjeżdzam w delegacje i w koncu wieczorami będe miała czas by poodpisywać i do Was pozaglądać. Odpiszę teraz tylko na ten post.

Bardzo Ci dziękuje Kochana ze o mnie myslisz i takie rózności mi wypatrujesz :0. Jednak za Budde dziekuje, ja specjalnie nie mam jego posagu a dzwonki i latarenkę. Mam pewne zasady co do wiary - i własnej i cudzej. Nie mam podobizn bóstw i bogów bo wiem że dla ich wyznawców sa święte a dla mnie była by to tylko ozdoba. Więc dla zasady takich ozdób nie daje i mam nadzieje że wyrażam w ten sposób szacunek dla cudzych wierzeń. Kazdą wiarę szanuje i traktuje dość poważnie.
Ale dziękuje za to że tak o mnie myślisz
Buziam Cie mocno!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 11:02, 19 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)

Szkoda, że nie mieszkasz ciut bliżej, dałabym Ci całą siatę gazet wnętrzarskich typu Cztery kąty w ramach zainspirowania się. Buziaki .

Buziak Słoneczko, na szcześci internet jest wielki i pomysłow tam co niemiara
Olikwi pokój wymalowany i czaka na fototapete za łóżkiem (zamówiona - kleje po powrocie )

Póki co kolorki ma szafirowo - szare i ciesze się bo wczoraj jak wróciła z wakacji to nie chciała wyjść z pokoju

A potem były korytarzyki - tam mam 3
Przy pokoju jednej i drugiej córci



No i ta kontrowersyjna żarówiasta klatka schodowa (nie jest zółta a pomarańczowa




Teraz będą róże i fiolety w pokoju drugiej córci
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 11:36, 19 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulka na zdjęciu ten pomarańcz dość łagodnie wygląda. Bardziej jak żółty. Odwaliłaś kawał dobrej roboty. Dla mnie Budda to tez tylko ozdoba. Ale rozumiem Twoje poglądy i je szanuję .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 21:42, 19 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiulka na zdjęciu ten pomarańcz dość łagodnie wygląda. Bardziej jak żółty. Odwaliłaś kawał dobrej roboty. Dla mnie Budda to tez tylko ozdoba. Ale rozumiem Twoje poglądy i je szanuję .


Zmiękczyła go tapeta Nie no teraz to jest ok
Słoneczko moje wiedziałam że zrozumiesz
Teraz popodpoczywam fizycznie w Muszynie a potem znowu hops do pędzla
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:44, 19 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kasia co to za roślinka za rozwarami pod domkiem dzieci taka z drobniutkimi listeczkami biało zielonymi? Judaszowca tez mam ale mój sadzony zeszłej wiosny i jeszcze go w zeszłym roku jakaś osa obcinała, ale w tym sezonie ładnie przyrasta, tylko pokrój ma takiego parasola na wysokości kolan? Nie wiem czy to normalne?


Jedna to złotlin variegata a druga to... hmmm jakaś płożąca bylina ale nazwa mi wyleciała....
Co do judaszowca to nie wiem bo niewiele osób go ma i trudno porównać, jak przyrasta to dobrze bo rosną wolno
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 21:45, 19 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiulek idziecie jak burza z tym remontem, odpoczynek zdecydowanie Ci się przyda .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 21:52, 19 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu, czy możesz pokazać sadźca "w całości" ? Będę "dźwięczna"
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies