Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

kasiek 17:12, 13 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Milka napisał(a)
Śliczne letnie widoczkija nijak się nie wyrabiam, a staram się


Irenko nawet nie wiesz jak sie sprężam, wieczorami padam jak kłoda, rano ledo wstaję, jestem piana od smrodu farb i ucharatana od ciągłego cięcia gałęzi - w tym roku akcja cięcie wre! Bo zaczeły mi drzewa chorować, niestety co za dużo to nie zdrowo...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:15, 13 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
eMus skończył sufity więc lecę malować ściany kolorem, w korytarzu miał byc piasek a wyszedł wściekły pomarańcz... kurcze musze główkować jak go stłumić
I na koniec


I moja żółta róża na froncie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Milka 17:15, 13 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ojej, to naprawdę ciężki okres, powolutku dasz radę, a ratowac trzeba, u mnie tez coś stale, juz się pogodziłam z tym, trzymam kciuki, aby dobrze było
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Katkak 21:29, 13 lip 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)


Moja szefowa pała podobną pasją ogrodniczą jak ja więc mam fajnie z kim pogadać To od niej mam część liliowców
A altane uwielbiam, dlatego stad mi najłatwiej focić

Kasia te foty są jak dla mnie obłędne. Japoniec wyszedł jak na foto tapecie . Przepiękny jest. Altana nie mogła stać w lepszym miejscu , a ona sama wtopiła się w otoczenie idealnie . Te żółte kwiatuszki przy altanie to chyba słoneczniczek szorstki. U nas remont przystopował. Pracować z nas może tylko jedno, bo Igunią trzeba się zajmować, więc idzie jak krew z nosa. Ale powoli do przodu . UWażaj na siebie Słonko.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Dorota123 21:31, 13 lip 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie u Ciebie w ogrodzie i w domku. Widok na altanę i z altany najładniejszy jak dla mnie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 11:01, 14 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Kasia widoki z altany jak w dżungli amazońskiej wspaniałe.
Wczoraj zerknęłam na mapkę ogrodową i ooo mamusiu byłam w piątek bardzo blisko Ciebie bo jechaliśmy na Prokocim z synem, a na ul. Bieżanowska czy Barbary jest szkółka- wypatrzyłam z autobusu no wysiedliśmy na zakupki, których przytachaliśmy do domu 4 torby, gdybym wiedziała, jak blisko jestem to wprosiłabym się haha. A przy okazji wczoraj naniosłam mój ogródek na mapkę - myślałam, że to się dzieje automatycznie ups no ale już się poprawiłam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ewelaa74 15:45, 14 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Puk, puk
Malujesz jeszcze?
A może w ogrodzie liliowce malujesz na inne kolory i potem wstawiasz odlotowe fotki... ?

Masz jak w buszu (ale to pozytywne słowa znaczenie). Dziwię się, że ogród jest w mieście - bo naprawdę przypomina środek lasu
pozdrawiam
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
kasiek 22:00, 15 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
ewelaa74 napisał(a)
Puk, puk
Malujesz jeszcze?
A może w ogrodzie liliowce malujesz na inne kolory i potem wstawiasz odlotowe fotki... ?

Masz jak w buszu (ale to pozytywne słowa znaczenie). Dziwię się, że ogród jest w mieście - bo naprawdę przypomina środek lasu
pozdrawiam

Malowanie dziś zakończyłam, teraz cały ten bajzel musze ogarnąć bo w pt wracaja dzieci
Ogród w mieście czy raczej na przedmiesciach, czas zrobił swoje
Dziś zakwitły nowe kwiaty
Szczeć


Liliowiec różowy

Hibiskus
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:02, 15 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kasia widoki z altany jak w dżungli amazońskiej wspaniałe.
Wczoraj zerknęłam na mapkę ogrodową i ooo mamusiu byłam w piątek bardzo blisko Ciebie bo jechaliśmy na Prokocim z synem, a na ul. Bieżanowska czy Barbary jest szkółka- wypatrzyłam z autobusu no wysiedliśmy na zakupki, których przytachaliśmy do domu 4 torby, gdybym wiedziała, jak blisko jestem to wprosiłabym się haha. A przy okazji wczoraj naniosłam mój ogródek na mapkę - myślałam, że to się dzieje automatycznie ups no ale już się poprawiłam.


No widzisz - to faktycznie widziałysmy sie zza płotu - drugim razem jak bedziesz w Prokocimiu to daj wcześniej znać i wpadaj

I kolejne nówki:
Bidula (bo przesadzona) miniaturowa budleja



Przetacznik

Zawilec japoński
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:04, 15 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Dorota123 napisał(a)
Pięknie u Ciebie w ogrodzie i w domku. Widok na altanę i z altany najładniejszy jak dla mnie.


Ja tez go uwielbiam nawet zimą jest tu ładnie bo duzo zimozielonych. teraz rózowieja tu Horty


A laurka wyrosła pannica ze hej!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies