Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

kasiek 09:25, 28 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 09:26, 28 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasia ale odpicowałaś ogród, no Kochana. Ta żółta ławeczka to hicior, takie słoneczko w cienistym zakątku - rewelacja . Wiesz, że to moja ukochana ławeczka? Wpadła mi już w oko od pierwszych stron Twojego Wątku . Dzień miałaś wspaniały, Gości jeszcze wspanialszych. Na takie chwile się czeka. Cudnie . Buuuuziak, bo mi tęskno .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 09:27, 28 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459


Tyle, dziś kolejna impreza - ale już wychodna
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 09:28, 28 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Raju, ależ piękne to akwarium. Faktycznie, nie ma co się bać zimy z takimi widokami w domku . Powiedz jeszcze, czy pisklaczek już się wykluł?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 09:31, 28 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasia ale odpicowałaś ogród, no Kochana. Ta żółta ławeczka to hicior, takie słoneczko w cienistym zakątku - rewelacja . Wiesz, że to moja ukochana ławeczka? Wpadła mi już w oko od pierwszych stron Twojego Wątku . Dzień miałaś wspaniały, Gości jeszcze wspanialszych. Na takie chwile się czeka. Cudnie . Buuuuziak, bo mi tęskno .


Kasik nie nadążamy ze spotkaniami, teraz dopiero widzę ile mamy znajomych A z niektórymi nie widzieliśmy się jeszcze w tym roku - mus nadrobić...
Hiciory od Ciebie robiły: paw , ptak w altanie, karmnik.. Miło mi było tak mówić ile Ci zawdzięczam

A Agania jeszcze wczoraj ratowała moją różową rabatę floksikami - buziaki dla Was
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 09:31, 28 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Raju, ależ piękne to akwarium. Faktycznie, nie ma co się bać zimy z takimi widokami w domku . Powiedz jeszcze, czy pisklaczek już się wykluł?


Wykluły - są 2 - nie wylatują jeszcze z budki ale już je widzieliśmy \
Spadam bo mam upiec kolejne ciasto na imprezę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 10:02, 28 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)


Kasik nie nadążamy ze spotkaniami, teraz dopiero widzę ile mamy znajomych A z niektórymi nie widzieliśmy się jeszcze w tym roku - mus nadrobić...
Hiciory od Ciebie robiły: paw , ptak w altanie, karmnik.. Miło mi było tak mówić ile Ci zawdzięczam

A Agania jeszcze wczoraj ratowała moją różową rabatę floksikami - buziaki dla Was

To ogromnie mi miło . A ja lubię się wyżywać twórczo na Twoim ogrodzie, bo ileż we własny można upychać . Jak ptaszki się pokażą to liczę na zdjęcia, bardzo jestem ich ciekawa. Fajnie, że ptasia rodzinka się powiększyła. Świetny mieliście pomysł z tą wolierą dla nich. Umiesz piec? Ja do pieczenia jestem straszny lewus .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Urszulla 10:12, 28 sie 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Kasiu, zmieniło się bardzo. Powiem, że chyba już nawet nie pamiętam jak było na początku Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gardenarium 11:29, 28 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochana Kasiu

Bardzo dziekujemy za zaproszenie i możliwość podziwiania Waszego ogrodu pełnego złudzeń i niesamowitych niespodzianek.

Było ich mnóstwo, ale najpiękniejszą ozdobą i duszą Twojego ogrodu jesteś Ty. Piękna dziewczyno Muszę to powiedzieć



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:32, 28 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Najbardziej spodobało mi się podzielenie na strefy kolorystyczne, od wejścia zwróćcie uwagę na subtelność w tym zestawieniu. Wszystko jakby przydymione, przypudrowane, niesamowite. Talent po prostu



W tej kompozycji cudna była także ta jeżówka, muszę taką mieć, koniecznie




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies