Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród

bdan 06:50, 18 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Magda ogród oczywiście zachwycajacy i jak małżonek stwierdził "czuć kasę".
Ale przypuszczam, że oni i do prac pielęgnacyjnych firmę mają, więc i utrzymanie takiego dużego ogrodu ich nie pokona.
Tez mam duży ogród, tez chciałabym dużo formowanych kulek, ale jednak potem nad każdą się trzeba pochylić. Juz teraz mam około 40 szt , a dopiero połowa ogrodu zrobiona
beata_m 09:45, 18 lut 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
hej Madziu ja też obejrzałam z otwartą buzią prawie ... ale hmmmm no nieosiągalny poziom cenowy pozdrawiam ciepło
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Magda_ 10:17, 18 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
butterflajka napisał(a)
Madzia, mówisz o TYM ogrodzie z ostatniej Mai? Właśnie oglądam powtórkę, jest bajkowy... ...ale właśnie, pierwsze co pomyślałam, to ileż to pieniążka trza by było Totek potrzebny Dawno mnie nie było, zaraz nadrabiam zaległości, ale jakie plany u Ciebie na ten rok? pozdrawiam!!!


no własnie gram w TOTKA ale póki co to nawet za losy mi się nie zwraca

Fajnie, że wpadłaś za dużo nadrabiania nie ma trochę nie miałam czasu zaglądać
Jeśli chodzi o plany ogrodowe to po pierwsze zacznę chyba od wysypania kory na warzywniaku i przy tujkach żeby trochę zwiać przed pieleniem

a potem wsadzę dużo kulasków jeszcze nie mam dokładnych projektów - jedynie jakiś ogólny zarys

muszę jeszcze wykopać rośliny z donic i dosypać ziemi to zrobiło się jej mało

popatrzyłam na te moje graby i też trzeba zrobić poprawkę bo za blisko ogrodzenia som i jak podrosną to będą miały ciasno

____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 10:18, 18 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
jazzy napisał(a)

Mój M (który właśnie obejrzał ze mną powtórkę) obstawia ze 200 tysi


ja obstawiałam jakieś 300

____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 10:21, 18 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
bdan napisał(a)
Magda ogród oczywiście zachwycajacy i jak małżonek stwierdził "czuć kasę".
Ale przypuszczam, że oni i do prac pielęgnacyjnych firmę mają, więc i utrzymanie takiego dużego ogrodu ich nie pokona.
Tez mam duży ogród, tez chciałabym dużo formowanych kulek, ale jednak potem nad każdą się trzeba pochylić. Juz teraz mam około 40 szt , a dopiero połowa ogrodu zrobiona


wydaje mi się, że raczej maja pomoc w pielęgnacji

Na szczęście ja w ogrodzie odpoczywam, regeneruję duszę i wzmacniam mięśnie dlatego żadne cięcie mi nie straszne

Ty też się nie zniechęcaj i sadź nowe kuleczki
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 10:22, 18 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
beata_m napisał(a)
hej Madziu ja też obejrzałam z otwartą buzią prawie ... ale hmmmm no nieosiągalny poziom cenowy pozdrawiam ciepło


no nie osiągalny ........ ale za parę lat nasze ogrody też będą takie dojrzałe buźka
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
butterflajka 12:58, 18 lut 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Magda_ napisał(a)


no własnie gram w TOTKA ale póki co to nawet za losy mi się nie zwraca

Fajnie, że wpadłaś za dużo nadrabiania nie ma trochę nie miałam czasu zaglądać
Jeśli chodzi o plany ogrodowe to po pierwsze zacznę chyba od wysypania kory na warzywniaku i przy tujkach żeby trochę zwiać przed pieleniem

a potem wsadzę dużo kulasków jeszcze nie mam dokładnych projektów - jedynie jakiś ogólny zarys

muszę jeszcze wykopać rośliny z donic i dosypać ziemi to zrobiło się jej mało

popatrzyłam na te moje graby i też trzeba zrobić poprawkę bo za blisko ogrodzenia som i jak podrosną to będą miały ciasno



to jak u mnie, coś szczęścia brak
200-300tyś? hmmm to już ładny domek można mieć ? nie wiem jak bym zapatrywała się na tworzenie ogrodu gdybym miała nieograniczone możliwości finansowe....ale podejrzewam, że chciałabym mieć trochę swojego wkładu w ogród- sadzić, przesadzać, kombinować...rady profesjonalistów wiadomo- bezcenne, ale coś się dziać musi
kulaski w każdym wydaniu- wskazane czyli plany są, teraz tylko wypatrywać wiosny u mnie też plan jest i już się nie mogę doczekać, kiedy ruszę będę zaglądać
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
Magda_ 15:37, 18 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
masz rację za taką kasę to powstał by dom

Ja podobnie jak Ty lubię działać ogrodowo. Na szczęście po bezcenne rady ekspertów możemy zaglądać na ogrodowisko
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
butterflajka 16:32, 18 lut 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
oj dokładnie, nieocenione Ogrodowisko
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
malkul 18:45, 18 lut 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
tez obstawialismy z mężem że pewnie ze 300 tys. pękło tam na ogród, ale co dziewczynki tam w naszych ogrodach tez jest pięknie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies