Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród

nicol21 20:26, 27 sty 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Magda_ napisał(a)
Hejka kobietki fajnie, że zaglądacie ja póki co nie działam ogrodowo wcale nic nie planuję.
Jedyne co zrobiłam to w połowie grudnia zrobiłam 12 sadzonek hortensji w tej chwili mają listki i nabrzmiałe kropki zamiast korzonków



Już w grudniu... ja dopiero w połowie stycznia zrobiłam cięcie kilku kikutków ale póki co nic nie widać.

Lenka przeurocza
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
beata_m 22:21, 27 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Hej Madziu no zdjęcia pierwsza klasa pozdrawiam cieplutko
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
waldek727 08:28, 31 sty 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Madziu.
Ilekroć nie wchodzę do Twojego wątku, to najpierw kieruję swój wzrok na Twój avatar aby naładować się pozytywną energią. Twój uśmiech jest zaraźliwy i przywraca mi wesoły nastrój. Gratuluję Ci udanego roku w ogrodzie. Widzę dużo pozytywnych zmian i to za sprawą ,,Ogrodowiska". Potrafisz wykorzystać wiedzę i doświadczenie starszych stażem ogrodniczek, oraz wpasować to wszystko w ramy swojego ogrodu. Spoglądając na Twój plan zagospodarowania przestrzennego wiem, że jeszcze pewne rzeczy wymagają korekty i Ty to na pewno będziesz w stanie uwzględnić. Życzę Ci pomyślnej realizacji wszystkich założeń związanych z ogrodem.

Ps.
Gdzie jest przebojowy fotelik dziadka?
W planach ogrodowych go nie widzę.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Magda_ 19:20, 31 sty 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
dziadek z fotelem musiał się pożegnać - choć nie chciał oddać go bez "walki" bo przecież fotel mógł jeszcze długo służyć

jeśli chodzi o ogród to myślę, że nieustannie będziemy coś zmieniać bo ja niestety nie mam takiej "ogrodowej" wyobraźni i dopiero jak posadzę jakieś rośliny to widzę czy mi się coś podoba czy też nie Trochę to nie jest fajne bo zdarza się, że muszę przesadzać wciąż rośliny. Mój mąż dostaje przy tym choroby
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
malgorzata_s 10:35, 02 lut 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Witam, również przyszłam się przywitać, ja dopiero zaczynam, dziewczyny mi pomagają i staram się zrobić jakiś projekt mojego mikroogródka. Piszę u Ciebie, bo widzę, że również projektujesz i masz w projekcie biały kolor, ja również naniosłam prawie biały tynk mozaikowy na podmurówkę od płotu, gdyż jest wysoka na 50 cm. Zobacz u mnie jak wygląda po drugiej zimie, a jeszcze się nie skończyła...
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
jazzy 11:03, 02 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Madzia, nie martw się praktyka czyni mistrza za dwa sezony to Ty będziesz rad udzielała początkującym
Buziaki słoneczne
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Magda_ 22:23, 02 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
malgorzata_s napisał(a)
Witam, również przyszłam się przywitać, ja dopiero zaczynam, dziewczyny mi pomagają i staram się zrobić jakiś projekt mojego mikroogródka. Piszę u Ciebie, bo widzę, że również projektujesz i masz w projekcie biały kolor, ja również naniosłam prawie biały tynk mozaikowy na podmurówkę od płotu, gdyż jest wysoka na 50 cm. Zobacz u mnie jak wygląda po drugiej zimie, a jeszcze się nie skończyła...


Wiesz Gonia ja właściwie to już na początku nastawiłam się na malowanie każdej wiosny mam nadzieję, że moja psinka nie zniweczy mojej pracy
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 22:24, 02 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
jazzy napisał(a)
Madzia, nie martw się praktyka czyni mistrza za dwa sezony to Ty będziesz rad udzielała początkującym
Buziaki słoneczne


o zanim ja zacznę udzielać rad musi minąć parę ładnych lat
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
MAD 15:05, 05 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Magda_ napisał(a)
no to nieźle widzę, że chyba każdy sam musiał spróbować polizać bez względu na wszystko

I wspomnienia wróciły. Ja przymarzłam do drabinki na placu zabaw...

Podglądam i kibicuję!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
polinka 17:20, 06 lut 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Madziu a gdzie u Ciebie jakieś plany? Coś nowego szykujesz na wiosnę?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies