Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród

Magda_ 08:10, 21 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
nicol21 napisał(a)
Maję obejrzałam, jest wieeeele elementów których zazdroszczę. Kasę mam inną więc innaczej przędę, ale wg mnie ogród w większości elementów fajnie zaplanowany.

A moja droga Twój ogród też będzie gicior! Może nie aż z takim rozmachem, ale ma potencjał!


tak ale te niektóre elementy to np połączenie bukszpanów, czosnków, naparstnic i kul świetlnych
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
jazzy 09:52, 21 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Mnie też chyba najbardziej urzekly kadry podświetlonego ogrodu
Buziaki sobotnio-sloneczne zostawiam, co by hortki się dobrze uciely
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
MissJellyfish 20:19, 21 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Ah Magdo, odkrylam ogrodowisko dwa dni temu i mialam tylko krotka przerwe na sen i jedzenie Nie moge sie oderwac.. Tyle tu pieknych ogrodów i tyle stron do przejrzenia... Pięknie się Twój ogrod rozwinal. Mam nadzieje, ze z moim tez tak będzie..
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
MissJellyfish 20:20, 21 lut 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Ps. Fantastyczne donice.. Zainspirowaly mnie do rozwiazania problemu z niezbyt zyzna ziemia pod ogrodzeniem..
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
Magda_ 13:50, 22 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
jazzy napisał(a)
Mnie też chyba najbardziej urzekly kadry podświetlonego ogrodu
Buziaki sobotnio-sloneczne zostawiam, co by hortki się dobrze uciely




hortkom się upiekło zimno wczoraj było i wietrznie a ja i tak już jestem nadziębiona i odpuściłam sobie
dziś wcale nie ładniej - szaro- buro ale obchód zrobiłam i okazało się, ze tulipany wyjrzały w poszukiwaniu wiosny chciałam w tygodniu wysypać rabaty korą ale chyba mogę zrobić im takim zabiegiem krzywdę
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 13:55, 22 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
MissJellyfish napisał(a)
Ah Magdo, odkrylam ogrodowisko dwa dni temu i mialam tylko krotka przerwe na sen i jedzenie Nie moge sie oderwac.. Tyle tu pieknych ogrodów i tyle stron do przejrzenia... Pięknie się Twój ogrod rozwinal. Mam nadzieje, ze z moim tez tak będzie..

Cześć Aniu ze mną było tak samo - nie jadłam, nie piłam, w pracy szef tylko na mnie dziwnie zerkał a ja nie mogłam się oderwać Ogrodowisko zmieniło mój sposób patrzenia na ogród

Twój ogród na pewno będzie piękny pokaż nam go tylko
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
gusiarz 12:07, 24 lut 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Magdziu i ja oszalałam, gdy zobaczyłam tę alejkę kulkowo-naparstnicową... i te brzozy przy tarasie... Swoją drogą nie wiem jak zamierzają je przesadzać... brzoza kopana bardzo źle się przyjmuje, a to przecież drzewiszcza już są! Oj jest co zgapiać... spodobały mi sie też te przedmurkowe nasadzenia. Widziałam już podobne, ale zawsze łączone z kamienną nawierzchnią - a tu z trawnikiem. To zgapię na pewno, tym bardziej, że murki już mam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
jazzy 13:11, 24 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ach te murki...
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
ewakatowice 14:18, 24 lut 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Tak naprawdę ogród ma nam sprawiać przyjemność i cieszyć
Jeżeli jest daleki od ideałów będziemy dążyć małymi kroczkami…


buziaczek wiosenny
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
beata_m 15:38, 24 lut 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
a pewnie, że i nasze piękne będą może nie od razu ale za to jak cieszyć będą każdego roku!!!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies