Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród

Magda_ 13:23, 16 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
siakowa napisał(a)
też łączę się w bólu


fajnie kobietki, że rozumiecie mój ból

____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 13:25, 16 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Ten ogród tak bardzo wpadł mi w oko bo powstał na bazie roślin, które bardzo lubię i do tego jest już duży i dojrzały a ten mój jeszcze w powijakach
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
lojalna_ 13:29, 16 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Madziu to wiekszosc z nas takie watpliwosci i chciejstwa dpadaja ja rybka to tez nas dwie hahah ale zmiany to ciagly rozwój i to chyba dobrze ? Fakt przeszkadza mi ze dak czesto mnie inny zamysł dopada tylko wiesz ja jeszcze nie mam ogrodu.....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Malgosik 13:42, 16 lut 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Magda, ale ten ogród z Maji to całkiem w Twoim stylu.
U ciebie będą kolumnowe graby i strzyżone kulki. Nie dziwię się że wpadł Ci w oko. Tak więc koncepcji nie musisz zmieniać. Co najwyżej wprowadzać małe modyfikacje.
____________________
Ogród na glinie
Efffa 14:42, 16 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Magda_ napisał(a)


ja powtórki jeszcze nie obejrzałam ale na bank obejrzę
Ja obejrzałam kilka powtórek i tez mi się chlipać chce!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
ewakatowice 15:34, 16 lut 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Efffa napisał(a)
Ja obejrzałam kilka powtórek i tez mi się chlipać chce!




No co WY baby takie sentymentalne…
Bo to jest tak, jak idę w „gości” do wątku Daniusi bądź jej realizacji to kopa w doopę dostaję.
Po pierwsze, że nieudolnie mi idzie… a jak już oglądam TV to depresja prawie

Bo wyobraźcie sobie, że ten sam ogród macie ale młody… i musi dojrzeć, dorosnąć, rozrosnąć

My jesteśmy niecierpliwe a i często ograniczony budżet a to niełatwe. Wówczas pozostaje kompromis (fujjj + kompromis)




____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Magda_ 20:56, 16 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
lojalna_ napisał(a)
Madziu to wiekszosc z nas takie watpliwosci i chciejstwa dpadaja ja rybka to tez nas dwie hahah ale zmiany to ciagly rozwój i to chyba dobrze ? Fakt przeszkadza mi ze dak czesto mnie inny zamysł dopada tylko wiesz ja jeszcze nie mam ogrodu.....

Od razu mi lepiej, że takich jak ja jest więcej

Malgosik napisał(a)
Magda, ale ten ogród z Maji to całkiem w Twoim stylu.
U ciebie będą kolumnowe graby i strzyżone kulki. Nie dziwię się że wpadł Ci w oko. Tak więc koncepcji nie musisz zmieniać. Co najwyżej wprowadzać małe modyfikacje.


Gonia w sumie to masz rację tylko brzózek u mnie nie będzie przy domu - mam po prostu za mało miejsca ale za to już sobie rosną po drugiej stronie ulicy i będę miała na nie widok z okna

Efffa napisał(a)
Ja obejrzałam kilka powtórek i tez mi się chlipać chce!

Ewelinko trzymaj się i nie dawaj

ewakatowice napisał(a)




No co WY baby takie sentymentalne…
Bo to jest tak, jak idę w „gości” do wątku Daniusi bądź jej realizacji to kopa w doopę dostaję.
Po pierwsze, że nieudolnie mi idzie… a jak już oglądam TV to depresja prawie

Bo wyobraźcie sobie, że ten sam ogród macie ale młody… i musi dojrzeć, dorosnąć, rozrosnąć

My jesteśmy niecierpliwe a i często ograniczony budżet a to niełatwe. Wówczas pozostaje kompromis (fujjj + kompromis)






Ewcia ty jak zwykle potrafisz mnie naprowadzić na dobrą drogę Masz kochana rację w 100% nasze ogrody jak tylko podrosną to też będą oszałamiające i inni będą do nich wzdychać a póki co pozostaje czekać aż nasze mikruski podrosną
Ewentualnie możemy zagrać w lotto i wygrać duuuuuuużo na nasze ogrody

____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 21:16, 17 lut 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
wynalazłam dziś te kule do ogrodu ale niestety cena mnie powaliła za 3 trzeba dać ponad 500 zł
a tak w ogóle to ciekawa jestem ile ten ogród mógł kosztować- 60 dużych drzew + ponad 100 dużych krzewów + inne roślinki i robocizna
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
butterflajka 23:20, 17 lut 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Madzia, mówisz o TYM ogrodzie z ostatniej Mai? Właśnie oglądam powtórkę, jest bajkowy... ...ale właśnie, pierwsze co pomyślałam, to ileż to pieniążka trza by było Totek potrzebny Dawno mnie nie było, zaraz nadrabiam zaległości, ale jakie plany u Ciebie na ten rok? pozdrawiam!!!
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
jazzy 23:52, 17 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Magda_ napisał(a)
wynalazłam dziś te kule do ogrodu ale niestety cena mnie powaliła za 3 trzeba dać ponad 500 zł
a tak w ogóle to ciekawa jestem ile ten ogród mógł kosztować- 60 dużych drzew + ponad 100 dużych krzewów + inne roślinki i robocizna

Mój M (który właśnie obejrzał ze mną powtórkę) obstawia ze 200 tysi
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies