Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

07:51, 21 sie 2014
Dzień dobry Violu
Ale Ci idzie robota z bukszpanikami i jakie korzonki już mają I widzę wypasione kompostowniki
Pozdrawiam i miłego dnia
ewa004 11:49, 21 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
i ja miłego dnia zycze
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
asiach 11:52, 21 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
puk puk miłego dzionka Violu
Viola 23:55, 21 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Aniu, Ewo i Asiu, dziękuję za odwiedziny Od kilku dni przygotowuję rabatę pod 10 spiralisów, więc dzisiaj trochę postanowiłam nadgonić (końca nie widać) . Ledwo wyszłam do ogrodu i niewiele zrobiłam bo miałam bliskie spotkanie z naturą - mało przyjemne niestety - udziabał mnie jakiś owad (pająk ?)prosto w oko, tzn. w powiekę. Na początku tylko swędziało,ale parę godzin później powieka mi spuchła jak bania - jest równa z nosem. Oczywiście pogotowie okulistyczne, a lekarz mówi - nic strasznego tu nie widzę. Ukąszenia nie potwierdzam. Pewnie jakaś reakcja alergiczna Dostałam maść i tyle. Dobrze, że jeszcze urlop mam, to siedzę w domu. Nawet w ogródku nic nie zrobiłam, tylko się przeleciałam i kwiatki powąchałam ( nie pachniały bo astry, dalie, kany mało pachnące). A ja jestem pewna, że to jakiś ufok ogrodowy mnie udziabał - takie pająki mam obrzydliwe z białą kulką - to chyba on był
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 00:00, 22 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Początek rabaty i jeden spiralis czeka na swoje miejsce


I koniec rabaty. Na środku rosną trzy Hakuro. Będą miały coś w plecach, ale jeszcze nie wiem co
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Kamajla 07:22, 22 sie 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Witaj Violu ale fajnie się dzieje. W ogrodzie oczywiście, jeśli chodzi o oko to szczerze współczuję. Mam nadzieję, że szybko przejdzie.
Pozdrawiam!
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
inag 10:12, 22 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witaj! Mam nadzieję, że już dużo lepiej z okiem.. Na pocieszenie (o ile to może pocieszyć) napiszę Ci, że moją teściową pająk ugryzł wewnątrz ucha! Laryngolog wyciągał go szczypcami. Mały, ale jak pomyślę sobie o tym dziadostwie na sobie to mnie dreszcze przechodzą! Boję się ich niemiłosiernie. Napisz później co z okiem koniecznie!
Miejsce pod rośliny przygotowane pierwsza klasa Nie mają wyjścia- musi im tam być dobrze
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
11:04, 22 sie 2014
Doczytałam o pająkach,mam niesamowitą arachnofobię Nie cierpię tych stworzeń mimo iż pożyteczne ale jak widać nie wszystkie. Violu mam nadzieję,że już z okiem lepiej.
Widzę,że trawniczek sukcesywnie zmniejszany Też sadziliśmy tujki.
Miłego dnia
Viola 11:38, 22 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Kamilo, Ilono i Aniu, Dziękuję za Waszą troskę. Oko przestało puchnąć, jest jakby na etapie zastanawiania się czy może już odpuścić czy jeszcze potrzymać Swędzi niemiłosiernie, ale idzie wytrzymać. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie jakiś testów alergicznych, bo w dzieciństwie miałam kilka epizodów, więc jakaś wrażliwość jest. Jestem pewna, że zwykłe ukąszenie nie wywołałoby takiej reakcji. To już któryś przypadek tego lata, kiedy puchłam, ale teraz dopiero się przestraszyłam bo to oko. Chyba na następny sezon ogrodniczy zafunduję sobie jakieś leki antyalergiczne przyjmowane codziennie, żeby zmniejszyć odczyny zapalne. Muszę z jakim lekarzem alergologiem pogadać.
Ilono, a Twoja opowieść o teściowej postawiła mi wszystkie włosy na głowie - brrrrrrr

Trawniczek zmniejszany sukcesywnie, ale ile jeszcze jego jest, o matko
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Tusiala 12:42, 22 sie 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Sadzonki cudaski
A rabaty ale równo wyciachałaś. Będzie super kant!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies