Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Makowo na Kociewiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Makowo na Kociewiu

Milka 14:15, 03 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jestem ciekawa, jak wyjdzie, coś z niczego, to będzie wspaniałe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasik 19:23, 03 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
No strasznie jestem ciekawa. Pokazuj, będziemy "małpować:

Poobcinałam moja wierzbę, aż się boję, bo wszystkie je pociachałam okrutnie.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Tusiala 10:02, 04 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Wiosenne zdjęcia ogrodu śliczne Też czekam na poduchy
Agania 22:07, 04 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pięknie focisz, Kasiu i pokazałaś swoich milusińskich

Beno dostojny i tricolorka bajkowa jest, nowy dał się dzisiaj pogłaskać przy posiłku, nie chce odejść jest codziennie, jeśli nas wybrał to już zostanie................przyzwyczajamy się do siebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
bociek 14:26, 06 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Wypoczynki z palet - umieram z ciekawosci Kasiu, daj foteczki, jak juz sklecisz te mebelki

I mizianko dla futrzakow
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Elik 21:16, 07 kwi 2014


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Kasiu, jasne, że potrzeby się zmieniają....a ja lubię też wyłożyć się w ogródku zwyczajnie z książką i tak zwyczajnie poleżeć i się pobyczyć. Żeby nie było - rośliny też lubię... gdyby nie to, pewno by mnie tu nie było. Poza tym pooglądałam sobie na necie różne paletowe inspiracje i jestem strasznie ciekawa jak to wyjdzie u Ciebie. Buziaki zostawiam.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
sofijka 00:19, 10 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
Kasiu kociewianko, mam pytanie: jakiej mniej więcej szerokości są Twoje rabaty? Mi się ciągle wydaję, że za wąskie zrobiłąm i co kilka dni poszerzam je o 10 cm. Jak tak dalej pójdzie, to zaraz mi się trawnik skończy
____________________
sofijka w ogrodzie
makkasia 10:40, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
sofijka napisał(a)
Kasiu kociewianko, mam pytanie: jakiej mniej więcej szerokości są Twoje rabaty? Mi się ciągle wydaję, że za wąskie zrobiłąm i co kilka dni poszerzam je o 10 cm. Jak tak dalej pójdzie, to zaraz mi się trawnik skończy

Sofijko średnio 2- 3 m w ogrodzie wewnętrznym a w tym zewnętrznym około 1 -1,5m.
Ja cały czas je poszerzam więc na tym się nie skończy
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 11:11, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Irenko, Kasik, Agatko, Boćku robiło się na razie miejsce pod meble i takowe już jest. Zrobienie jego łączyło się z rewolucją w całym ogrodzie. Musiałam znaleźć miejsce na zielnik i 6 krzaczków truskawek , 3 pienne porzeczki, 1 agrest, Posadziłam ekranik z cisów (plecy dla kanapy), przesadziłam mini żywopłot z bukszpanów, wkopałam 4 różaneczniki, zmieniłam im ziemie w dołkach i posadziłam od nowa aha i dosadzilam jedną tuje aby zasłonić sie szczelniej od ulicy, i jeszcze przesadziłam niezliczoną ilość trawek, bylinek, bukszpanów ...Teraz czas na meble Potrzebuję 12 palet a mam na razie 3 ale pozostałe elementy układanki zamówię dopiero po świętach niestety
To miejsce gdzie będzie paletowiec przed rewolucją. sznurki zaznaczają miejsce gdzie będzie stała. Wszystko musiało zostać stąd wykopane tulipany też
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 13:52, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
teraz jest tak:

To przyszły ekran z baccat

tutaj wcisnęłam jałowca, to ta srebrna plama koło różanecznika


____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies