Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Makowo na Kociewiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Makowo na Kociewiu

Mala_Mi 08:02, 14 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wpadłam napisać o tej fuj fuj w narcyzach i oczu oderwać nie mogę od fotek... radość dla oka.. rozchodniki ze stipą fajne połączenie Jarzmianki, które u mnie strajkują.. róże dorodne..
A o tej fuj fuj tu zebrane są wiadomości do kupy. Jak podlewałam regularnie to rosły, jak przestałam to nie mam. Rezygnuję z narcyzów.. szkoda lać chemię... a inaczej nic nie ma.. pojedzyńcze sztuki z cebulek przybyszowych... bez sensu.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
makkasia 16:08, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
w Makowie leje


____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 18:08, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Sebek napisał(a)
Jak zobaczyłem róże w śniego to wyszedłem z siebie i stanąłem obok....Tak to jest jak się najpierw pismo obrazkowe czyta... Jesień w Makowie na razie skromna, u mnie już ogród iście listopadowy w niektórych miejscach...
Macham

taaa Sebuś ja nie potrafię tylko obrazków ale czasami wiem, że nie sposób inaczej.
dzisiaj pokarzę, że jest jesień w Makowie dzięki borówkom

____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 18:13, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Gardener27 napisał(a)


Kolegi tata jest leśniczym i mówił że zwierzęta takie sobie legowiska głębokie kopią pod ziemią że jeszcze takich nie widział

ojej może to ze względu na suszę tak głęboko kopią ??? One sobie myślą 3 lata zimy nie było to teraz, nie może być aby się powtórzyło !!!
A na poważnie to strach się bać w tylu ogrodach tyle nowych świeżuteńkich nasadzeń, nowych traw, różyczek ja sama po 20-tym 4 zamówione dostanę. Jeśli już ma być ostra to chociaż niech jest śnieżna
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 18:25, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Mala_Mi napisał(a)
Wpadłam napisać o tej fuj fuj w narcyzach i oczu oderwać nie mogę od fotek... radość dla oka.. rozchodniki ze stipą fajne połączenie Jarzmianki, które u mnie strajkują.. róże dorodne..
A o tej fuj fuj tu zebrane są wiadomości do kupy. Jak podlewałam regularnie to rosły, jak przestałam to nie mam. Rezygnuję z narcyzów.. szkoda lać chemię... a inaczej nic nie ma.. pojedzyńcze sztuki z cebulek przybyszowych... bez sensu.

Aniu Ty u mnie
dziękuję baaardzo za muchowy fuj, fuj,w pigułce trzeba się będzie pożegnać z narcyzami albio traktować je jako jednoroczne.
dziękowac, że znalazłam dla mnie czas
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 19:01, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Kochani jak już pisałam w Makowie leje można powiedzieć, że nareszcie!!!
Na weekend zapowiadają piękną pogodę więc jeszcze jest nadzieja, że posadzę moje cebule.
dzisiejsze zapłakane zdjęcia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Juzia 19:07, 14 paź 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39458
Tylko nie dmuchaj tym deszczem w moją stronę! Plisss... Jeszcze tylko jutro niech będzie ładnie!!! Plisss!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
makkasia 19:18, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
z borówkami


____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 19:19, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Juzia_G napisał(a)
Tylko nie dmuchaj tym deszczem w moją stronę! Plisss... Jeszcze tylko jutro niech będzie ładnie!!! Plisss!

oki masz jak w banku zatrzymuję oddech
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 19:21, 14 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
nie cierpię tego płotu dlatego tak rzadko pokazuję to miejsce ....
trzeba poważnie pomyśleć albo lustro albo cisy
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies