Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Makowo na Kociewiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Makowo na Kociewiu

Margarete 16:37, 21 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O rany ależ pieknoty u siebie pokazujesz.. ja juz sie nie moge doczekac do listopada - mam wnusie - Kinge - ma 3 lata 3 miesiące a teraz w listopadzie ma być mały facecik...jak u ciebie parka bedzie
Jak sie sprawdzą przewidywania oczywiscie...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:42, 21 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
makkasia napisał(a)
Kochani posadziłam wszystkie cebule !!!!! teraz jeszcze czekam na róże

To wczorajsze fotki



To u ciebie jeszcze jesieni nie widać......moje róże już zszarzały, paki niektórym zbrązowiały a u ciebie jak w pełni lata

Co to za pieknośc ta na fotkach ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Dorota123 19:38, 21 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dzieciaczki urocze, zdjęcia z ogródka pięknie pokazują urodę roślin.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
malkul 21:34, 21 paź 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
makkasia napisał(a)


Osobiście nei przadam za różami ale w twoich kompozycjach mnei zachwycają cudnie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kondzio 21:39, 21 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
oj tęskniłem za twoimi zdjeciami poprostu bajka
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Donia72 18:39, 22 paź 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Makkasiu, u Ciebie jesieni w ogrodzie nie widać Róże zachwycają
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
anula_wn 15:19, 23 paź 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
makkasia napisał(a)
Kochani posadziłam wszystkie cebule !!!!! teraz jeszcze czekam na róże

To wczorajsze fotki



myślałam, że już pytałam, ale chyba nie
CO TO za róża??? jest piękna, a obfociłąś ją mega mistrzowsko!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Mala_Mi 12:17, 24 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasiu... patrzę i zastanawiam się, czy to fotki z teraz. Jak z innego klimatu... niemożliwe. Za to wnusie ... możesz być dumna.. niebieskie kwiaty najpiękniejsze Też od razu zwróciłam uwagę na piękne niebieskie oczy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
makkasia 18:56, 24 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Kochani dziękuje, że do mnie zaglądacie u mnie szaleństwo i ciągły niedoczas ...
Cebule posadzone ponad 1,5 tysiąca, donice z cebulami zadołowane i szoook zmieściły się za huśtawką 20 donic!!!, cały czas czekam na róże - 4 sztuki do posadzenia
Pozostało tylko posprzątać, worki z ziemią do kopczyków znieść do piwnicy co by nie zamarzła...podobnie z korą.
Dzisiaj pierwszy przymrozek nas czeka, donice z daliami schowałam do wiatrołapu bo są takie piękne, że żal aby już zmarzły. inne ustawiłam we "wnęce biesiadnej z nadzieją, ze przymrozek ich nie poliże

____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 19:45, 24 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
paniprzyroda napisał(a)
Piękne połączenia roślin, na wczorajszych fotkach jesieni nie widać. Stipy z różami i bukszpanami cuudne. Też już zastanawiałam się, jak posadzić stipy w przyszłym roku, mam nadzieję, że ubiegłoroczne nasiona powschodzą, bo nie zbierałam ze swoich, nie kwitły prawie wcale. Masz sporo dorodnych, starszych okazów w ogrodzie I cebule posadziłaś, taka liczba to nie jest mało. A wnusie Pozdrawiam

Mam też jeszcze jedną paczkę ostnicy i mam nadzieję, że wzejdą nasiona rownie dobrze jak w tym sezonie. Na opakowaniu ważność do 2015 roku. Moje stipy kwitły ale nie wszystkie to jest niesamowite jak różnią się sadzonki od siebie jedne są dorodne i kwitnące od sierpnia, inne dopiero wchodzą w czas kwitnienia, jeszcze inne są zupełnie zielone bez kłosów. Cebule wszystkie w ziemi !!!
dziękuję za ciepłe słowa ściskam

yolka napisał(a)
Kwiaty śliczne, ale wnuki biją na głowe wszytkie kwiaty,Pozdrawiam i życzę pociechy i radości z wnuków

dziękuję Jolu baaardo Byłam z nimi w tym tygodniu baardzo często, miałam dyżury i mogłam cieszyć się ich uśmiechniętymi buziami i niesamowitą energią!!!

ANIA napisał(a)
Niebieskookie kwiatki wymiatają. Róże masz cudowne, aż u mnie czuję ich zapach

niebieskookie kwiatki, ładnie nazwane Franuś ma takie oczy, że można sie w nich utopić, Agatkowe oczy już kokietują ...
A róże cały czas trzymają sie dobrze zobaczymy po dzisiejszym przymrozku

Milka napisał(a)
Te 2 kwiatki niebieskookie najpiękniejsze, już widać, że są podobni kolor ciuszków podkreśla ich oczy

A z kolei w ogrodzie zachwyca połączenie klasyki, ale szok, że tak zdrowo, bujnie i bogato to wygląda o tej porze, nic tylko cieszyć się, podziwiać i być dumnym, Kasiu...masz pięknie

Irenko cieszę sie piekną jesienią, róże mają niesamowitą wolę kwitnienia cały czas (pomimo, że złapały czarną plamistość), a ja mam wielką przyjemność, że piszesz takie słowa o moim Makowie pękam z dumy
Moje niebieskookie wnuki są lekiem na całe zło! Chociaż nie narzekam jest dobrze

Margarete napisał(a)
O rany ależ pieknoty u siebie pokazujesz.. ja juz sie nie moge doczekac do listopada - mam wnusie - Kinge - ma 3 lata 3 miesiące a teraz w listopadzie ma być mały facecik...jak u ciebie parka bedzie
Jak sie sprawdzą przewidywania oczywiscie...

Trzymam kciuki za to aby wnuk pojawił się szczęśliwie, zdrowo, i "łatwo" o czasie
Małgosiu a Tobie życzę abyś mogła jak najczęściej być ze swoimi wnukami i cieszyć się każdą chwilą z nimi
A róże z e zdjęcia kupowałam bez nazwy, to róze nn i może ktoś mi powie jak one się nazywają ??

Dorota123 napisał(a)
Dzieciaczki urocze, zdjęcia z ogródka pięknie pokazują urodę roślin.

Dziękować!!
Dorotko ostattnia niedziela to był dobry dzień na zdjęcia
malkul napisał(a)


Osobiście nei przadam za różami ale w twoich kompozycjach mnei zachwycają cudnie


WOW dziękuję baaardzo

Kondzio napisał(a)
oj tęskniłem za twoimi zdjeciami poprostu bajka


Konradzie to jedno z najmilszych zdań jakie się pojawiło na temat moich fotek, dziękuję baardzo

Donia72 napisał(a)
Makkasiu, u Ciebie jesieni w ogrodzie nie widać Róże zachwycają

Widać jesień ale róze sie nie poddają

anula_wn napisał(a)


myślałam, że już pytałam, ale chyba nie
CO TO za róża??? jest piękna, a obfociłąś ją mega mistrzowsko!


Dziękuję Anulko
Nie wiem co to za różyczka mam 2 krzaczki i kupowałam jako róża biała, krzaczasta.
To jej drugi sezon.Złapała plamistość dopiero teraz ...kwitnie w zasadzie bez przerwy ale niechętna do krzewienia ma po 3,4 pędy

Mala_Mi napisał(a)
Kasiu... patrzę i zastanawiam się, czy to fotki z teraz. Jak z innego klimatu... niemożliwe. Za to wnusie ... możesz być dumna.. niebieskie kwiaty najpiękniejsze Też od razu zwróciłam uwagę na piękne niebieskie oczy

Aniu Ultra to fotki z 19 października, moje wnuki też z 19 października od tego czasu do dzisiaj Franio ostro raczkuje, bije brawo,pokazuje jaki jest duży i ...mogłabym tak bez końca ale oznacza to tyle, ze czas biegnie Jutro jak będzie ładnie zrobię zdjęcia różom po przymrozkach zobaczymy jak będą wyglądać




____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies