Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 16:46, 21 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)

Teraz ty kusisz? Gdybym miała pewność, że dane mi będzie zawitać w przyszłym roku w twoje rejony to z ogromną chęcią skorzystałabym z propozycji.


Tym sposobem ściągnęłabym Cię do mnie....a jak będzie klon, to dane ci będzie i zrodzi się plan wyjazdu do Krakowa i Mariusz obiecał mi spotkanie w przyszłym roku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:58, 21 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malkul napisał(a)

ja chyab poczekam na słońce

Byłam u Ciebie, zobaczyć czy tylko pogoda Cię zniechęca, ale nie twoje trawki jeszcze wyglądają prześlicznie, więc Cię rozumiem jeszcze zdążysz, a słoneczku najprzyjemniej się pracuje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:01, 21 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
No ślicznie z tymi kokardkami! Ja kupie moze w pn, na razie dzwonki i tak wprowadzają mnie już w przedświąteczny nastrój
Czerwone są chyba najładniejsze
I pieknotka zakoralikowała i moja ukochana sosna winter!


Czerwone są super, najbardziej widoczne, dzwoneczków nie mam, twoje są naprawdę akcentem przedświątecznym, ale o świętach za chwilę....wczęśniej Mikołaj i prezenty...a teraz kokardki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:15, 21 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)


A - i przez te twoje wstęgi wrzosowe w końcu znalazłam miejsce u siebie na takie fale - wiosną muszę pokupować mnóstwo wrzosów i wrzośców

Wow, to super, znowu szykują się zmiany, jeszcze bardziej się cieszę, że docenisz moją pracę i inspirujesz się u mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasya 17:29, 21 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Agania napisał(a)

Niecierpliwiec jesteś, jak Ty wytrzymasz do wiosny.....zleci nam, na pogaduchach...i zobaczysz wiosną swoje rozkwitające kloniki


No właśnie nie wiem jak wytrzymam
Juz po pazdziernikowych mrozach plakalam ze teraz to pol roku trzeba czekać...
To bardzo ciężki dla mnie okres, najchętniej bym go przespała
I do tego ten brak słońca... Masakra jakaś
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 17:39, 21 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)


Tym sposobem ściągnęłabym Cię do mnie....a jak będzie klon, to dane ci będzie i zrodzi się plan wyjazdu do Krakowa i Mariusz obiecał mi spotkanie w przyszłym roku

Plany już były na ten rok. No dobra, po ile ten klonik.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Urszulla 17:42, 21 lis 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Ładne masz to oczko chyba wodę lubisz najbardziej a trawki z tymi kokardkami fajnie się prezentują. Widać je w ogrodzie, a masz ich trochę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anda 18:41, 21 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ślicznie w ogrodzie masz. Trawki przystrojone jak na wyjście Oczko wodne rownież bardzo mi się podoba.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 18:50, 21 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasya napisał(a)


No właśnie nie wiem jak wytrzymam
Juz po pazdziernikowych mrozach plakalam ze teraz to pol roku trzeba czekać...
To bardzo ciężki dla mnie okres, najchętniej bym go przespała
I do tego ten brak słońca... Masakra jakaś

Cieżki okres przed nami, ale tym radośniej witamy wiosnę, zleci...ja sobie wypełniam czas ciekawymi lekturami, sportem i domowo kulinarnie, bo to lubię, a na przedwiośniu nasionka zajmują i cieszą.... do świąt czas goni i szybko umyka...coś tam sobie zawsze wymyślam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:59, 21 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)

Plany już były na ten rok. No dobra, po ile ten klonik.

Planuj realnie już od teraz.....nie znam ceny, zadzwonię, bo sama nie wiem czy mnie na niego stać...eM mi co roku wylicza ile wydałam na ogród, w tym roku prawie nic, więc jest szansa na klonika
Ogród Łobzów to centrum Krakowa.....eM już wie co chcę na Mikołaja....ale jeszcze to do niego nie dotarło, myśli, że odpuszczę....Nie chcę tak, że sama sobie pojadę i przywiozę, chcę go od niego...znaczy się od Św. Mikołaja
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies