Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Katkak 22:43, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)

Teraz to go przytnij

Serio?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 22:46, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Tak na bank całkiem serio, nisko tak nisko nad korzeniem...może zakwitnąć ponownie..tak jak wiosną, albo inaczej da miejsce dla jesiennych kwiatów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 22:48, 15 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Aga u Ciebie jest gdzie łazić i co oglądaćszwendam się już pół godziny


Ja tez sie szwendam i podziwiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Katkak 22:58, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)
Tak na bank całkiem serio, nisko tak nisko nad korzeniem...może zakwitnąć ponownie..tak jak wiosną, albo inaczej da miejsce dla jesiennych kwiatów

O rety, ale mi go żal . Nie wiem, czy się przełamię . A Ty tak przycinasz?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 23:07, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Przycinam, bo kwitną ponownie, ale jak chcesz go więcej, to zostaw, rozsieje się, ale przez podział ciężko go uzyskać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 23:10, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82285
Wszystkie wilczomlecze trzeba tak ciąć?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ryska 12:10, 16 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11676
Ale miałam zaległości, kilkadzisiąt stron pełnych pięknych zdjęć i spotkań z cudownymi Ludźmi.
Wrzosowisko i głowy w wiązie genialne
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
gierczusia 16:23, 16 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agania napisał(a)

Każdy ogrodnik musi być marzycielem, przedwczoraj oglądałam film z Kate Winslet w roli głównej...pod tytułem "Odrobina Chaosu"...eM mnie zapytał, czy ten film ogląda całe ogrodowisko...powiedziałm mu, że tak...piękne chwile do marzeń o cudzie świata i wyjątkowych postaciach w świecie tworzenia królewskich marzeń o ogrodach


Nooo patrz a ja nie nawet o takim tytule nie słyszałam...ojjj...wstyd, jak nic ale dzięki za wskazówkę, zawsze fajnie coś odpowiedniego obejrzeć

Buziole i dzięki za odwiedzinki u mnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:31, 16 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agania napisał(a)

Ha, ha ja też się szwendałam......
wystarczy chwila jak się zapatrzę, to już po ptokach nici z planu jakiegokolwiek, po prostu marzę


Dla mnie właśnie ogrody w których można się rozmarzyć sa najcudowniejsze, bardzo ubolewam ,że u mnie chyba raczej takiego efektu nie da się stworzyć, bo do tego moim zdaniem konieczne sa zakamarki ,zakrętasy i pewna doza tajemniczości...a trudno to osiagnać , kiedy chcesz się zamyślić a tu włazisz na płot .. bo mnie ma gdzie zakręcić ,żeby nie było
Po prostu.....uwielbiam takie takie ogrody jak Twój
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
19:27, 16 lip 2016
Agania napisał(a)


Cieszę się, że Ożanką Was uszczęśliwiłam...sama sie dziwię, że miałam tyle sadzonek



wychodzi na to ze to był czas ożanki ....moja zamówiona z netu odrobine inne liscie ma (moze podpedzone?) ...wielkośc sadzonki podobna ...ciekawe jak beda wygladac jak zakwitną


gierczusia napisał(a)


Nooo patrz a ja nie nawet o takim tytule nie słyszałam...ojjj...wstyd, jak nic ale dzięki za wskazówkę, zawsze fajnie coś odpowiedniego obejrzeć

Buziole i dzięki za odwiedzinki u mnie


nie jestes osamotniona ..tez będę go szukać .... sobie obejrzę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies