Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 14:46, 18 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)



wychodzi na to ze to był czas ożanki ....moja zamówiona z netu odrobine inne liscie ma (moze podpedzone?) ...wielkośc sadzonki podobna ...ciekawe jak beda wygladac jak zakwitną


Sama jestem ciekawa Twojej z netu zakupionej
Urszulla napisał(a)


Ożanka mi wpadła w oko.

Ciekawa jest i fajny ma kolor
katel napisał(a)
ożanki bardzo ciekawe, chyba się za nimi porozglądam w przyszłym roku.

Polecam...nie wiem czy pisałam ja swoją mam od Małej Mi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:19, 18 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Ale przepięknie (nieskromnie powiem ). Kocham blask świec, dlatego upycham je gdzie tylko się da. Muszę się kiedyś zmobilizować, zapalić wszystkie i zrobić foty .


Kasiu tak mnie naszło, mieliśmy gości, zimno było i zaczęło padać, z tarasu przenieśliśmy się do domu i tak przynajmniej milej nam było z widokiem na latarenki, bo blask od świec sprawił, że ta zimna noc była urocza
Urszulla napisał(a)
Fajnie się zrobiło ze świecami szkoda że byłam wczoraj wcześniej

a ... trzeba było nie spać

Mój nowy nabytek w końcu spotkałam...Derenia pagodowego Variegata

Cornus controversa 'Variegata'


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:23, 18 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
katel napisał(a)
Aganiu u Ciebie jak zawsze cudowne widoki, Spotkanie cudowne, zazdroszczę gościom tych widoków

Widoczki zarastają Kasiu, spacerek z psem je odsłania, przy tym trzy dniowym deszczu widoków nawet nie mam, tyle, że ogrodu podlewać nie muszę, deszcz podlewa równiutko i nie ulewnie

W bordowym odcieniu


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:24, 18 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Piękne focie ze świecami, niesamowicie klimatycznie
Focie obejrzałam rabaty masz naprawde piekne i udane Na wrzosy u Ciebie to pewnie pół Ogrodowiska czeka

Wrzosy już tuż tuż, przez ten nocny klimacik, prawie nie spałam

Asperkowa teraz jest piękna




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 19:41, 18 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Piękne te latarenki Bardzo klimatycznie się zrobiło.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
yolka 20:30, 18 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Oświeciło Ci ogród Ogień to ogień, prąd i najpiękniejsza lampa nie odda nastroju
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jolanka 21:13, 18 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Można autentycznie nie spać przy takim nastrojowym oświetleniu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mala_Mi 21:16, 18 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)

Każdy ogrodnik musi być marzycielem, przedwczoraj oglądałam film z Kate Winslet w roli głównej...pod tytułem "Odrobina Chaosu"...eM mnie zapytał, czy ten film ogląda całe ogrodowisko...powiedziałm mu, że tak...piękne chwile do marzeń o cudzie świata i wyjątkowych postaciach w świecie tworzenia królewskich marzeń o ogrodach


No cóż ja też nie oglądałam.. nie mam keidy.. w wolnych chwilach buszuje na forum

A chaosu mam u siebie dużó .. może dlatego ???
Fajne te latarenki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 07:56, 19 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


I już pokazujesz swoje wrzosowisko, ono jest piękne nawet latem. Jakie masz tam odmiany wrzosów?


Wrzosy są piękne tak jak piszesz przez cały sezon, wprowadzają element estetyczny i jak są przycięte,
sprawiają naocznie wrażenie zadbanego ogrodu i nie widać mojego chaosu

Jakie u mnie rosną....mam w większości wrzosy pączkowe...Sandy, Melanie, Athene, Larissa, pozostałe to
Boskop, Golden Carpet, Allegro, Holandia, Allegretto.
zaczyna Randor

Przy tworzeniu wrzosowisk korzystałam z tej stronki
http://wolski.com.pl/index.php?id=wrzosy
i z ich katalogu
http://wolski.com.pl/wolski_katalog.pdf

Najlepiej po wrzosy wybrać się do Pisarzowic, a zakupy na allegro odradzam, mocno się nacięłam.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
siakowa 07:59, 19 lip 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
piękny nastrój
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies