Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 08:18, 19 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękne te latarenki Bardzo klimatycznie się zrobiło.

Trzeba to powtórzyć
yolka napisał(a)
Oświeciło Ci ogród Ogień to ogień, prąd i najpiękniejsza lampa nie odda nastroju

To prawda Joluś
jolanka napisał(a)
Można autentycznie nie spać przy takim nastrojowym oświetleniu

Oj tak...niech tylko lato wróci i ciepłe noce, bo oprócz świec, nocą odgłosu świerszczy mi brakuje
siakowa napisał(a)
piękny nastrój

Jeszcze gwiezdne niebo, blask księżyca i nastrój byłby idealny
Portrety


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:45, 19 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)


No cóż ja też nie oglądałam.. nie mam keidy.. w wolnych chwilach buszuje na forum

A chaosu mam u siebie dużó .. może dlatego ???
Fajne te latarenki

Aniu Ty jak zwykle zajęta, ale ja się nie zgodzę z Tobą, że u Ciebie chaos, forum zajmuje czas, ale masz Dudusia...ja w ogrodzie mam zaległości i na forum, w taką deszczową pogodę lubię dobre kino...film jest piękny

Było trochę o lawendzie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 09:02, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
U mnie jak przychodzi taki wieczór i nastrojowe światło to mi tak żal do domu wracać.......a eM już drepta nogami i wszystko zamyka, żeby pospieszyć .....bo akurat jakiś mecz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:02, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Cudnie u Ciebie wieczorem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 10:44, 19 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
U mnie jak przychodzi taki wieczór i nastrojowe światło to mi tak żal do domu wracać.......a eM już drepta nogami i wszystko zamyka, żeby pospieszyć .....bo akurat jakiś mecz


Ja wtedy sama ordynuję na tarasie, to znaczy z psem i z kotami...mój eM szybko z ogrodu ucieka


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:50, 19 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudnie u Ciebie wieczorem


Fotki ze spaceru wieczorową porą 19.00 była


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 11:57, 19 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Agania napisał(a)


Wrzosy są piękne tak jak piszesz przez cały sezon, wprowadzają element estetyczny i jak są przycięte,
sprawiają naocznie wrażenie zadbanego ogrodu i nie widać mojego chaosu

Jakie u mnie rosną....mam w większości wrzosy pączkowe...Sandy, Melanie, Athene, Larissa, pozostałe to
Boskop, Golden Carpet, Allegro, Holandia, Allegretto.
zaczyna Randor

Przy tworzeniu wrzosowisk korzystałam z tej stronki
http://wolski.com.pl/index.php?id=wrzosy
i z ich katalogu
http://wolski.com.pl/wolski_katalog.pdf

Najlepiej po wrzosy wybrać się do Pisarzowic, a zakupy na allegro odradzam, mocno się nacięłam.



dzięki że tak dokładnie podeszłaś do sprawy nawet nie przypuszczałam że mi pomożesz, bo myślę żeby przed hortensjami zrobić wrzsosowisko. Bo na tym upale południowym mało co może przetrwać lato. Więc tylko lawenda i chyba wrzosy. Ciekawe czy wypali mój pomysł.


A u tego Wols....go nie kupowałaś wysyłkowo, bo skoro producent..?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 12:32, 19 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)



dzięki że tak dokładnie podeszłaś do sprawy nawet nie przypuszczałam że mi pomożesz, bo myślę żeby przed hortensjami zrobić wrzsosowisko. Bo na tym upale południowym mało co może przetrwać lato. Więc tylko lawenda i chyba wrzosy. Ciekawe czy wypali mój pomysł.


A u tego Wols....go nie kupowałaś wysyłkowo, bo skoro producent..?


Czemu tak myślałaś Ula...zawsze pomogę...jak tylko umiem doradzić
Z wrzosami zawsze możesz spróbować, w końcu nie są drogie, kiedy ja zakładałam wrzosowisko u Wolskiego nie było sprzedaży detalicznej tylko hurtowa, zresztą sprzedawał tylko materiał szkółkarski, bałam się, że małe nie przezimują, w pierwszej zimie po posadzeniu lepiej okryć, jak widać na zdjęciach wrzosy ładne sprzedają

Jeśli się zdecydujesz na kupno to sadź do podłoża w stosunku 1:1:1, ziemia własna, torf kwaśny, piasek...trzymam kciuki za wrzosy u Ciebie

Na preriowej


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 12:41, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Wrzosowisko masz cudne Agatko już się nie mogę doczekać momentu jak wybuchnie kolorami U mnie już w tym sezonie też lepsze, a jeszcze mam plan na powiększenie Przy wrzosach poza cięciem raz w sezonie nie ma prawie roboty, a jesienią świetny efekt
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
siakowa 14:16, 19 lip 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
a powiedz mi o ożance..porównaj jeśli możesz ja z wysoka szałwią i przetacznikiem...przetaczniki mi łapią mącznaika..szałwia wiadomo 100% atrakcyjności ma chwile a ożanka?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies