Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

anna_t 08:36, 13 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
to muszę popytać w Agrotexie obok mnie czy mają poplon..
swoją drogą to ja walczę z gorczycą polną w trawniku ale to chyba inna gorczyca
zauwazyłam też że lubujesz się w klonach, masz moze ginala? bo planuje 2 szt na środku ogrodu w takich rabatach środkowych przy przejsciu do ogniska, zatopione w trawach.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Agania 08:51, 13 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anna_t napisał(a)
to muszę popytać w Agrotexie obok mnie czy mają poplon..
swoją drogą to ja walczę z gorczycą polną w trawniku ale to chyba inna gorczyca
zauwazyłam też że lubujesz się w klonach, masz moze ginala? bo planuje 2 szt na środku ogrodu w takich rabatach środkowych przy przejsciu do ogniska, zatopione w trawach.


Kupuję ziarno gorczycy w ogrodniczym sklepiku na kg., ja walczę na trawniku z mleczami i kretami

Mam sporą kolekcję klonów japońskich, kilka pospolitych, 2 polne,
2 jesionolistne odm., pensylwańczyka i dwa strzępiastokore młodziki, nie posiadam klona Ginnala i nie
widziałam go naocznie, nie doradzę Ci niestety, jaką formę planuejsz na pniu czy wielopniową, z foto
widziałam, że ma szeroką koronę?

Klony uwielbiam za ich wczesny start, ich zieleń i czerwień budzi się razem z kwitnieniem magnolii

Acer pensylwanicum...maluszek 3 latek, druga zima u mnie bez okrycia...

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
margaretka3 09:04, 13 sty 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Agatko, dzięki za zdjęcia morwy. Piękna jest rzeczywiście. Popytam o nią w szkółce. Rabatę pod domem też obejrzałam. Jak nie przepadam za berberysami, tak muszę stwierdzić, że pasują do róż.
Z weselem w przypadku syna to już chyba łatwiej będziesz mieć niż w przypadku córki. Przynajmniej w moich stronach tak jest, że większa część organizacji wesela leży po stronie rodziny panny młodej.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
kasja83 10:29, 13 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Agania napisał(a)







Dziewczyny fajnie, że piszecie o weselach, każda z Was ma inne wspomnienia i jednak każde jest inne, czy na gruncie wspólnego życia bez wesela
Bardzo miło wspominam wesele córki, teściów mam super i przyszli teściowie syna również bardzo dobrze rokują i w jednej rodzinie i w drugiej to są ludzie z pasją, pełnych miłości i przyjaciół Najważniejsze jest teraz zdrowie Paulinki synowej dochodzi do zdrowia, syn również, ich przygotowania do tej uroczystości stały się realne i ich cieszą...a dla nas są największym szczęściem

Takich zmian oczekuję w tym roku


No to do przoduRodzina to naprawdę kapitał-całe życie daje energię i motywację
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Agania 10:42, 13 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
margaretka3 napisał(a)
Agatko, dzięki za zdjęcia morwy. Piękna jest rzeczywiście. Popytam o nią w szkółce. Rabatę pod domem też obejrzałam. Jak nie przepadam za berberysami, tak muszę stwierdzić, że pasują do róż.
Z weselem w przypadku syna to już chyba łatwiej będziesz mieć niż w przypadku córki. Przynajmniej w moich stronach tak jest, że większa część organizacji wesela leży po stronie rodziny panny młodej.


W Krzywaczce morwę powinnaś kupić tej płaczącej jeszcze nie pokazywałam,
mi nie przeszkadzają jej
powcinane listki, ona też owocuje
Morus Alba Pendula

fotka z czerwca 2016r.

Rola mamy syna znacznie wygodniejsza...teraz jest bardziej nowocześnie młodzi sami organizują ślub i wesele,
całą ślubną logistykę, rodzice tylko rekompensują całość przygotowań w prezencie ślubnym


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 10:46, 13 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)

No to do przoduRodzina to naprawdę kapitał-całe życie daje energię i motywację


Mam nadzieję, że kapitał rodzinny zaplusuje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasja83 11:23, 13 sty 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Agania napisał(a)


Mam nadzieję, że kapitał rodzinny zaplusuje

Że się powiększy?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Milka 11:58, 13 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No pewnie, 500+ mamy
Agania, a próbowałaś ukorzenic jakikolwiek klon palmowy?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 13:04, 13 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)

Że się powiększy?


Taaak w tym sensie...takim maluszkiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:06, 13 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
No pewnie, 500+ mamy
Agania, a próbowałaś ukorzenic jakikolwiek klon palmowy?


Ha,ha, a co na to budżet

Irenko klonów nie ukorzeniałam, nie miałam potrzeby, jeden egzemplarz sam mi się wysiał, siewki się zdarzają
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies