Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

kasiek 09:45, 15 sty 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ja tez trzymam kciuki, fajny rozdział Ci się zaczyna, a wszystko co złe na pewno się odwróci
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
anna_t 11:57, 15 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Agania napisał(a)


Kupuję ziarno gorczycy w ogrodniczym sklepiku na kg., ja walczę na trawniku z mleczami i kretami

Mam sporą kolekcję klonów japońskich, kilka pospolitych, 2 polne,
2 jesionolistne odm., pensylwańczyka i dwa strzępiastokore młodziki, nie posiadam klona Ginnala i nie
widziałam go naocznie, nie doradzę Ci niestety, jaką formę planuejsz na pniu czy wielopniową, z foto
widziałam, że ma szeroką koronę?

Klony uwielbiam za ich wczesny start, ich zieleń i czerwień budzi się razem z kwitnieniem magnolii

Acer pensylwanicum...maluszek 3 latek, druga zima u mnie bez okrycia...


chce formę wielopniową, najprawdopodobniej wsadze po 3szt w dołek. o pensylwańskim i strzępiastokorym tez myslałam, pewnie przy najblizszym spotkaniu grupy łódzkiej w Arboretum Rogów wkońcu je zakupię tylko one ponoć baaardzo wolno rosną
twoje fotki przepiękne..klonami zaraża mnie Bogdzia, tez je uwielbia a ja wraz z nią i teraz Tobą
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Urszulla 12:21, 15 sty 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Ciekawe rozważania o gorczycy i przygotowaniu rabat. Ja idę w lekko podniesione wzorem Aliny.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 16:46, 15 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Ja tez trzymam kciuki, fajny rozdział Ci się zaczyna, a wszystko co złe na pewno się odwróci

Tak...precz z chorobami i złamaniami, pora ruszyć z remontem i pora na przygotowania do ślubu

Nad wzocnieniem formy pzed nowym sezonem nie tylko ogrodowym też mus pomyśleć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:53, 15 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anna_t napisał(a)

chce formę wielopniową, najprawdopodobniej wsadze po 3szt w dołek. o pensylwańskim i strzępiastokorym tez myslałam, pewnie przy najblizszym spotkaniu grupy łódzkiej w Arboretum Rogów wkońcu je zakupię tylko one ponoć baaardzo wolno rosną
twoje fotki przepiękne..klonami zaraża mnie Bogdzia, tez je uwielbia a ja wraz z nią i teraz Tobą


Widzisz o tym nie pomyślałam posadzić grupowo

Super macie w tym Rogowicz, piękne arboretum, spotkacie się na wspólnych zakupach przy wspólnym zwiedzaniu

Klona strzępiastokorego zobaczyłam właśnie foto u Bogdzi po Waszym spotkaniu w Rogowicz rok temu

Na każde drzewo trzeba poczekać moje dwa strzępiastokore zimują swoją pierszą zimę u mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 16:59, 15 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Ciekawe rozważania o gorczycy i przygotowaniu rabat. Ja idę w lekko podniesione wzorem Aliny.


Alinka wzorem zawsze

Planuję nową rabatę, którą muszę najpierw oczyścić z perzu, potem wysiać gorczycę i przekopać z dodatkiem piasku, w tej połaci jest bardzo jałowa nieuprawiana ziemia, ruszam ze skrzynkową uprawą warzyw i kończę wypełniać siatkę ogrodzeniową płotkami wiklinowymi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:35, 15 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzisiejszy wypad

Widok na Śnieżnicę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:41, 15 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Byliśmy na pierszym szu, szu


górna stacja...nowy standart przyciągnął tłumy


Spotkanie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
18:47, 15 sty 2017
upss tłoczno

ferie sie zaczeły ...wczoraj na Czarnym Groniu było mniej ludzi z rana ...bo w porze obiadu to podobnie .


PS w tych hełmach to ja nikogo nie rozpoznaje mam nadzieje ze nie powinnam bo az głupio

Agania 19:09, 15 sty 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
upss tłoczno

ferie sie zaczeły ...wczoraj na Czarnym Groniu było mniej ludzi z rana ...bo w porze obiadu to podobnie .


PS w tych hełmach to ja nikogo nie rozpoznaje mam nadzieje ze nie powinnam bo az głupio


Ha,ha....selfi, to nasze ryjoki ja z rozmarzonym eM... i głupio się wygląda, ale jest bezpieczniej

Na Śnieżnicę w weekendy zawsze jest tłoczno, w Małopolsce na szczęście jeszcze nie ma ferii
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies