Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Katkak 23:01, 23 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatko w Twoim ogrodzie człowiek ma ochotę się zgubić i zapomnieć o wszystkim. Trzeba chłonąć to piękno wszystkimi zmysłami .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 13:21, 24 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paulina_ns napisał(a)


Agatko dziękuję za zdjęcia everillo, śliczna jest bez wątpienia reszta zdjęć u Ciebie jak zawsze cudna! Uwielbiam Twój ogród


Paulinko jak widzisz piękność Everillo zimuje...jak po zimie wygląda źle to trzeba ją wiosną przesadzić w suche miejsce...np. do donicy

i Dziękuję, i pozdrawiam

a tymczasem oczko mi zarosło...jeszcze tylko rozwar niebieski nie chce mi się przyjąć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:35, 24 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gosika67 napisał(a)
Też mam trochę jeżówek a tyle jest jeszcze gatunków, też myślę o powiększeniu kolekcji.Jaką masz dużą działkę? U mnie też jest dużo iglaków,mniej liściastych drzew, może z 5 sztuk, więcej mam krzewów ozdobnych, dużo bylin, róż, trochę traw, rojników, rozchodników.
Te fioletowe kwiaty z jeżówkami to co?


Jeżówek miałam dużo więcej, ale jak chce się mieć więcej i więcej to bardziej ekspansywne byliny wypierają te bardziej delikatne. Róże u mnie w większości wymarzły, za ciężka ziemia u mnie dla róż i róże też lubią mieć przestrzeń taką, żeby i ogrodnik nie ucierpiał przy ich pielęgnacji

Pracuję sobie pomału nad stylistyką rabat i kompozycjami, już wiem, które byliny muszę ograniczyć, ale mi szkoda, bo łatwo jest wyrzucić, jak nie ma bylin na wymianę. Rozchodniki mam nowo posadzone 3 odmiany, ale jeszcze ich nie pokazuję, bo malizny
Ogród zajmuje 2800m2

Pytasz o werbenę Hastata, tutaj się śmieję, bo ona wyparła w.Patagońską

gosika67 napisał(a)
Zapomniałam pochwalić liliowce.

Liliowce mają swoje 5 min...mało mam czasu, żeby właściwie o nie zadbać,a one i tak mi kwitną, wdzięczne rośliny


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:10, 24 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
GorAna napisał(a)

Będę nudna
Pięknie do kwadratu
Pozdrawiam Agatko

Nudne to są floksy, ale jak tu ich nie lubić...posadziłam nową odmianę taką trzykolorową i nie mogę jej odszukać...i jak tu się odnaleźć we własnych kątach

Tak nudno, że aż miło i przyjemnie
Dzięki Aniu

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:23, 24 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatko w Twoim ogrodzie człowiek ma ochotę się zgubić i zapomnieć o wszystkim. Trzeba chłonąć to piękno wszystkimi zmysłami .

Kasiu wsiąkam głęboko...a zawsze ktoś mnie wyciąga z tych krzaków, przeszkadzajki domowe, w stosunku do Ciebie to ja wolna od obowiązków wychowywania dzieci jestem, i wnuków jeszcze nie mam

Wszystkie zmysły uruchomione mam


Moje hortensje późno startują, więc sa bohaterami drugiego planu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasja83 19:44, 24 lip 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Agatko kolory u Ciebie atakują. Czy w oczku masz rybki??
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Anda 19:52, 24 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33549
Pięknie jak zwykle u Ciebie Ale że nowych floksów nie możesz odszukać bardzo mnie ubawiło
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Malgosik 09:21, 25 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
podobnego do Twojego liliowca ostatnio kupiłam - w kolorze łososiowym
____________________
Ogród na glinie
Kindzia 10:04, 25 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przybyło Ci koloru Agatko, kiedyś bardziej zielono miałaś, a teraz nawet floksy Tez je lubię

Monarda Ci sprawia kłopot z łapaniem mączniaka? Ostatnio mnie Łukasz zaraził, potem Ciocia Małgosia doprawiła
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agania 11:54, 25 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasja83 napisał(a)
Agatko kolory u Ciebie atakują. Czy w oczku masz rybki??


Z kolorów to się akurat cieszę bardzo

Rybki są, ale głównie zielenina u mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies