Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 19:48, 12 paź 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak to wygląda

Dominika, ja też mam taką nadzieję, przyroda nas zawsze zaskakuje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dominika11 19:49, 12 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Agania napisał(a)

Dominika, ja też mam taką nadzieję, przyroda nas zawsze zaskakuje
to się zgadza
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
anka_ 20:37, 12 paź 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)

Aż tak, smutna to dla mnie sytuacja, bo otrzepywałam gałęzie ze śniegu i odkopywałam, dużo się połamało, magnolie, morwa, catalpy, sumak, jabłonki, robinia, jałowiec horstman, brzozy, sosny, no dramatycznie to wygląda, wszystko leży i ja też


Agatko ogromnie przykro czyta się takie wieści, zwłaszcza, że twój ogród należy do moich ulubionych.
Kiedyś były cztery pory roku, teraz dwie. Masakra jakaś.
Pozdrowienia śle, gorące- na przekór pogodzie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
kasiek 20:47, 12 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Witam wszystkich odwiedzających przemiłych gości, donoszę Wam, że u nas spadło tonę śniegu, po powrocie do domu z pracy znowu zastaliśmy ogród w takim stanie jak w październiku w 2011 roku, spadło tyle śniegu, a drzewa jeszcze w liściach, gałęzie połamane i powiginane do granic możliwości pod ciężarem śniegu, nie wiem czy ogród się kiedykolwiek odbuduje chlip, chlip


Nie no, strasznie mi przykro, u mnie zbieg okolicznosci że akurat spadło dziś kiedy mam rehabilitację córci i wracam ok 14 do domu... nawet nie zjadłam obiadu tylko goniłam z miotła, ok 17 znów musiałam bo tyle napadało... faktycznie koszmar, tylko dzieci się cieszyły z bałwana, - one rano HURA! a ja O CHOLERA!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Gardener27 20:53, 12 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
U mnie też masakra w ogrodzie Nie wiem czym sobie okolice Krakowa zasłużyły na takie traktowanie przez matkę naturę
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
ryska 20:57, 12 paź 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Przykro mi Agatko, sama mocno się wkurzyłam na ten poranny widok wątpliwej urody
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
sylwia_slomc... 21:26, 12 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Agania napisał(a)
Witam wszystkich odwiedzających przemiłych gości, donoszę Wam, że u nas spadło tonę śniegu, po powrocie do domu z pracy znowu zastaliśmy ogród w takim stanie jak w październiku w 2011 roku, spadło tyle śniegu, a drzewa jeszcze w liściach, gałęzie połamane i powiginane do granic możliwości pod ciężarem śniegu, nie wiem czy ogród się kiedykolwiek odbuduje chlip, chlip


Agatka ja też jak dziś zaszłam to się omal nie rozbeczałam, sajgon w przydomowym , a na dużym nie lepiej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
WilczaGora 21:47, 12 paź 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Agania napisał(a)

Aż tak, smutna to dla mnie sytuacja, bo otrzepywałam gałęzie ze śniegu i odkopywałam, dużo się połamało, magnolie, morwa, catalpy, sumak, jabłonki, robinia, jałwiec horstmen,brzozy, sosny, no dramatycznie to wygląda, wszystko leży i ja też
ale się szokowałam...myślałam, ze tylko poprószyło
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
07_Rene 22:01, 12 paź 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Smutne to wszystko. Trzymam kciuki, żeby jednak straty nie były takie duże jak się wydaje
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Margarete 22:18, 12 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U mnie prąd jest a śniegu spadło nie za wiele choć na trawniku biało i krzewy dostały każdy po białej czapce. Ale jakichś większych szkód nie odnotowałam. Przykro mi że u ciebie pogoda tak narozrabiała i naniszczyła ....
Pomóc nie pomogę ale chociaż pomyśle ciepło
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies