Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

sylwia_slomc... 22:20, 12 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
07_Rene napisał(a)
Smutne to wszystko. Trzymam kciuki, żeby jednak straty nie były takie duże jak się wydaje


Straty to nam dziewczyny ukażą się w pełni jak roztaje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 09:14, 13 paź 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Aż przykro patrzeć na te zaśnieżone ogrody o tej porze października, nawet jak snieg stopnieje, to i tak straty jakieś pozostaną. Szkoda, bo każdy się stara jak może, by ogród miał wszystko czego potrzebuje, a taki jeden wybryk natury popsuje najwięcej.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Mala_Mi 10:51, 13 paź 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabriela napisał(a)
Aga, ogród o tej porze masz boski, zresztą dołączyłaś do O. jesienią i wstawiałaś bieżące fotki, pamiętam mój zachwyt i wtedy. A ja kupiłam kolejne trzy trawy - banalne trzcinnki K. Foestera, już jest za zimno, zadołuję je w szklarni, ale już biję się z myślami, gdzie posadzić.
W dobrym miejscu żyjemy, czytam że u niekórych było dużo poniżej zera na termometrach, a u nas chyba dopiero dzisiaj Buka zawita.


Nic tylko nasuwa się stwierdzenie... nigdy nie mów hop...

Dlatego ja bardzo nie lubię śniegu jak są liście na drzewach Za duże straty w ogrodzie.. U mnie tym razem dmuchnęło ze wschodu i niego w dzień zamienił się w deszcz..

Agata, katalpę może spróbujesz skręcić tak jak my... nasza przeżyła ten zabieg.. a była rozpołowiona aż do ziemi.

Kurcze... nie lubię śniegu w październiku...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasya 11:07, 13 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42161
Agania napisał(a)

Aż tak, smutna to dla mnie sytuacja, bo otrzepywałam gałęzie ze śniegu i odkopywałam, dużo się połamało, magnolie, morwa, catalpy, sumak, jabłonki, robinia, jałwiec horstmen,brzozy, sosny, no dramatycznie to wygląda, wszystko leży i ja też


oj..

juz sama nie wiem co lepsze snieg czy mroz...

najlepiej jak jest lato, to pewne

mam nadzieje ze okaze sie ze nie jest az tak zle jak sie poczatkowo wydaje i roslinki sie podniosą
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
laurowisnia 12:29, 13 paź 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Aganiu czytam o stratach, przy drzewach są pewnie największe, a masz ich dużo, oby okazały się łatwe do naprawienia.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
12:47, 13 paź 2015
a pamiętacie maj?

co to też śnieg na majówkę spadł ...2011 czy 2012 ...tez strat było duzo bo wszystko juz miało liście.
sylwia_slomc... 13:35, 13 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
eee_taam napisał(a)
a pamiętacie maj?

co to też śnieg na majówkę spadł ...2011 czy 2012 ...tez strat było duzo bo wszystko juz miało liście.


chyba 2011 bo jeszcze nie miałam nawet przydomowego ogrodu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ewsyg 13:46, 13 paź 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aga, u nas matka natura była łaskawsza. Szkoda roślinek, to jest ból kiedy się o nie dba, dogląda i cieszy każdą nową gałązką. |No cóż, moja koleżanka ma takie powiedzenie " w życiu muszą być zyski i straty" Lepiej jak tego pierwszego jest więcej
Pozdrawiam Aguś cieplutko
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ryska 13:46, 13 paź 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Agatko, szkarłatkę wczoraj wysłałam. Powinnaś jutro paczkę otrzymać. W razie czego gdyby jakimś cudem nie przezimowała to zbiorę też nasiona to ewentualnie wiosną Ci wyślę. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
kasiek 19:34, 13 paź 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
eee_taam napisał(a)
a pamiętacie maj?

co to też śnieg na majówkę spadł ...2011 czy 2012 ...tez strat było duzo bo wszystko juz miało liście.


A ja pamietam - ratowałam tulipany!
Agatka siły i wytrwałości życzę! Rosliny sobie poradzę, podniosą grunt by ogrodnika nie złamało
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies