Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Ania74 07:38, 14 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Wędzarnia bomba! Marzenie mojego EMka... Trawnik masz super zielony, mój po renowacji dopiero się budzi do życia. Dobrze, że ostatnio dość często pada.
I na martw się... U mnie też wszystko spowolnione. Tulipany nawet pąków nie mają jak Twoje i host nawet nie widać, jeszcze nie wylazły... Nie jesteś na końcu.
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
elzbieta_g 08:10, 14 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
grzeguz napisał(a)


A czy uchylisz rąbka tajemnicy i zdradzisz o który kamieniołom chodzi i za ile taki kamyczki nie mając tęgich znajomości można tam zdobyć?

pzdr

a proszę... Lipowica http://www.ppmd.com.pl/aktualnosci kamień techniczny, cena ok.38zł/t , u nas była cała przyczepka samoch. i zapłaciliśmy 20 pare zł, sam sobie wybierasz jaki ci pasuje
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 08:12, 14 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Alisonek napisał(a)
Elu brawo dla M. za wędzarnię, świetnie się prezentuje, teraz tylko zbieraj drewno z drzew owocowych, olchę i trochę gałązek jałowca dla smaku mniami będzie szyneczka
I jeszcze jedno....kobieto jaki Ty masz pięknie zielony trawnik!!!! ukłony przed nim robię

drzewko mam z wiśni, a trawnik po tych deszczach rośnie jak szalony
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 08:13, 14 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Mathildis napisał(a)
No to troszku u Ciebie dziś przysiadłam... rozchodniki, tulipanki, pigwowiec, klon i inne pooglądałam... jestem pod wrażeniem grilla z wędzarnią- coś ekstra się za to eMowi należy
coś ekstra mówisz....pomyślimy
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 08:14, 14 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Ania74 napisał(a)
Wędzarnia bomba! Marzenie mojego EMka... Trawnik masz super zielony, mój po renowacji dopiero się budzi do życia. Dobrze, że ostatnio dość często pada.
I na martw się... U mnie też wszystko spowolnione. Tulipany nawet pąków nie mają jak Twoje i host nawet nie widać, jeszcze nie wylazły... Nie jesteś na końcu.

nie ma co narzekać, w tamtym roku ani tego nie było bo wszystko spóźnione było
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Tusiala 12:28, 15 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
No pokaż co tam w pokrzywach znalazłaś bom ciekawa ;p

iwonaal 20:56, 15 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
A moja trawa na tym polu nic nie ruszyła, buu
____________________
Zakochana w ogrodach
Mala_Mi 14:42, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kochana, na ślimaki już zakupiłam suplement diety w 3kg opakowaniu... cholery już żrą...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
elzbieta_g 15:58, 16 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Mala_Mi napisał(a)
Kochana, na ślimaki już zakupiłam suplement diety w 3kg opakowaniu... cholery już żrą...

ślimaków jeszcze nie zauważyłam ale u mnie wszystko później
na razie mam problemy pod folią nie dość że sałate mi kończą drutowce to nornice przeryły mi całą drugą połowę gdzie rosły pomidory, całe korzonki na wierzchu, wsadziłam je drugi raz ale nie wiem co z nich będzie sz..k człowieka trafia
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 16:00, 16 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
iwonaal napisał(a)
A moja trawa na tym polu nic nie ruszyła, buu

trawa do koszenia bo już po ,,kolana'' ale się nie da bo leje i mokro...kosiarką bym gdzieniegdzie utonęła
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies