Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mus owocowy w miejskiej dżungli

Pokaż wątki Pokaż posty

Mus owocowy w miejskiej dżungli

mar_za 09:53, 20 sie 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Obie lubimy te klimaty . Widziałam Twoje zdjęcia z łąki usłanej makami. Cudna była.

asica napisał(a)
Cudna ta łączka
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 09:55, 20 sie 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Dziękuję za to wsparcie. Liczę, że mi podpowiecie jak będę zmierzać w niewłaściwym kierunku

Anda napisał(a)
Łączka boska Uwielbiam
Zbyt dużo drewna? Czy to jest możliwe? Z dodatkiem metalowych mebli i donic z betonu będzie super.
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 10:15, 20 sie 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Podglądając ogrodowiskowe propozycje roślin na rabaty (często też w sugestiach Danusi) widziałam miłorzęby formowane na pniu. No to sobie wymyśliłam, że na tworzonej rabacie pod morelą też będę je mieć.
Zakupiłam 2 szt., ale jak przywiozłam do domu i zaczęłam ustawiać na rzeczonej rabacie to mi się nie podobały.
Polatałam po ogrodzie i wylądowały na rabatce pod pergolą garażową.
Może być?




____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Joku 16:36, 20 sie 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Bardzo fajnie wyglądają. Tylko obawiam się że będzie im brakować miejsca w przyszłości. Bo korony się jednak rosną wszerz. Ale od czego jest łopata? Inne miejsce za kilka lat się znajdzie na pewno.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
mar_za 23:17, 24 sie 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Hmm- a ja myślałam, że będę mogła korygować im korony jak zaczną się rozrastać za bardzo...
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 09:43, 27 sie 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Nic się nie dzieje z moim tarasem na piętrze. Wykonawca dojrzewa do rozpoczęcia prac, a ja uzbrajam się w cierpliwość, choć to trudne

Zauroczyły mnie w ogródku światłocienie o poranku




____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
mar_za 22:31, 28 sie 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Róże Lykkefund sadzone pod koniec maja nabierają masy. Wyczytałam u Madżenki, jak komuś radziła, że róże potrzebują czasu i miłości... Wzięłam to do siebie
Muszę jeszcze nauczyć się jak je pryskać, aby zakwitły zdrowo i pięknie w przyszłym roku.



Rozpinam je misternie poziomo jak tylko coś wyrasta.





____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Marga 21:20, 03 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Marzenko!
Szkoda, że nie odważyłaś się dzisiaj na targach podejść. Było by bardzo miło móc Cię poznać osobiście
Przejrzałam Twój wątek za razie tak na szybko i jestem pod wrażeniem. Masz juz całkiem fajny ogród. Szczególnie podoba mi sie Twój piękny taras.
Co do usychającego drzewa, to dziewczyny mają rację żeby nie usuwać tylko puścić jakieś pnącza po nim.
Pozdrawiam miłośniczkę starych drzew
mar_za napisał(a)



____________________
Ogród dla moich synków
mar_za 07:26, 04 wrz 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Hej Marga
Może następnym razem będę odważniejsza
Nad drzewem pracuję, też chciałabym je zachować. Jeszcze pnączem nie obsadziłam, ale pousuwałam tam gdzie sięgnęłam większość suchych gałązek i teraz drzewo jest bardziej ażurowe, ale niemal całe zielone. Nie wiadomo tylko co będzie po zimie.

Marga napisał(a)
Witaj Marzenko!
Szkoda, że nie odważyłaś się dzisiaj na targach podejść. Było by bardzo miło móc Cię poznać osobiście
Przejrzałam Twój wątek za razie tak na szybko i jestem pod wrażeniem. Masz juz całkiem fajny ogród. Szczególnie podoba mi sie Twój piękny taras.
Co do usychającego drzewa, to dziewczyny mają rację żeby nie usuwać tylko puścić jakieś pnącza po nim.
Pozdrawiam miłośniczkę starych drzew

____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
iwka 12:40, 04 wrz 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Marzenko to Ty jesteś tą blondyneczką co stała tak na uboczu i obserwowała rozwydrzoną grupkę na trawniku?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies