Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 13:12, 01 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)
Tulipanowo przecudne, ta masa tulipanów w różnych kolorach robi świetną robotę.
moje queen z biedry wyglądają identycznie jak Twoje


W tym roku też zapoluję na te biedronkowe Może się uda...
Udanego dnia!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 13:36, 01 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agatan24 napisał(a)
Hej jakie masz plany na majówkę u mnie raz słońce a raz deszcz i zimno przy tym że nie ma chęci na wyjście z domu nawet.


No widzisz, u mnie tak samo. Konkretnych planów nie mamy niestety. Pewnie do rodziców się wybierzemy. Teraz właśnie mój mały śpi i mam chwilkę na Ogrodowisko
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
PERKA 22:49, 03 maj 2015


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Szykowny, elegancki, zadbany ogród, w kolorach jak lubię i z kompozycjami jak lubię - wielkie szacun za pracę i konsekwencje; zapisuje się na stałe odwiedziny u Ciebie , będę zaglądać...
____________________
Moje miejsce na ziemi
inag 00:31, 04 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Baaaaardzo dziękuję za tak miłe słowa
Oczywiście zapraszam częściej!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Agatan24 10:07, 06 maj 2015


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Hejka. Mam prośbę, mogłabyś pokazać jak wygląda teraz Twoja rozplenica. Moja caly czas usycha ma nowe źdźbła ale każde zasycha na końcach. Danusia mi napisała że może ma za mokro albo ja cos podgryza, martwie się

I jeszcze jedno czy jest jeszcze jakiś różowy rozchodnik oprócz tego co masz czyli mr goodbud. Szukam właśnie i nie mogę znaleźć tej odmiany tylko wszędzie piszą rozchodnik rózowy.
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Mirka 10:23, 06 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ilona gdzie ty się podziałaś?Fotki dawaj Trawki posadziłam Zgadnij ile udało mi się zrobić sadzonek z brązowych trawek U mnie dziś deszczowo to dobrze dla nowo posadzonych roslin
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 01:46, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agatan24 napisał(a)
Hejka. Mam prośbę, mogłabyś pokazać jak wygląda teraz Twoja rozplenica. Moja caly czas usycha ma nowe źdźbła ale każde zasycha na końcach. Danusia mi napisała że może ma za mokro albo ja cos podgryza, martwie się

I jeszcze jedno czy jest jeszcze jakiś różowy rozchodnik oprócz tego co masz czyli mr goodbud. Szukam właśnie i nie mogę znaleźć tej odmiany tylko wszędzie piszą rozchodnik rózowy.


Byłam u Ciebie i widziałam rozplenice ale się nie odezwałam bo nie wiem co Ci doradzić... Moja wzięła się w garść i ładnie się zazieleniła. Wczoraj ją oglądałam i wyglądała dobrze. Jutro zrobię fotkę to zobaczysz jak wyglada. Może spróbuj podkopać jedną i sprawdź czy nie ma nic w korzeniach? Być może to jakieś pędraki lub inne dziadostwo? Nic nie przychodzi mi do głowy

Ja znam jeszcze odmianę "brillant" ale ona jest delikatniej różowa. Chciałam takie mocne kolorystycznie dlatego szukałam tego mr goodbud. Mam też birthday party, ale nie kupuj go. Nie jestem z niego zadowolona. Jest bardzo wątły. Rośnie mocno w górę. Pokłada się. Nie trzyma się pionu. Ten drugi jest o niebo ładniejszy..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 01:51, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Ilona gdzie ty się podziałaś?Fotki dawaj Trawki posadziłam Zgadnij ile udało mi się zrobić sadzonek z brązowych trawek U mnie dziś deszczowo to dobrze dla nowo posadzonych roslin


Gdzie się podziałam? - Na Łowieckiej
Jutro postaram się wkleić jakieś zdjęcia. Przez kilka oststnich dni jakoś za mało mi doby i nie mogę się wyrobic z podstawowymi pracami nie mówiąc już o Ogrodowisku (nad czym bardzo boleję...)
Ile sadzonek zrobiłaś? Ciekawa jestem. One bardzo szybko przyrastają więc za chwilkę będziesz miała pokaźne kępki Pokażesz?
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mirka 10:04, 07 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Miałaś zgadnąć ile zrobiłam U nas doba powinna być dłuższa żeby czasu na wszystko starczyło i tak dobrze sobie radzimy ogarniając wszystko.Ja w pracy O. podczytuję.Fotki zrobię w sobotę bo w ten długi majowy weekend sadziłam i o fotkach zapomniałam ale za to na twoje poczekam.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 14:44, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Tak sobie myślę, że mogłaś każdą przeciąć na 4 więc 8???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies