Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 14:50, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka, nie ma za bardzo na co czekać Wyskoczyłam tylko na chwilę z aparatem przed same drzwi Tam nadal tulipanowo, ale doszłam do wniosku, że Queeny kwitna u mnie zdecydowanie najkrócej Już tracą powoli płatki. Przed płotem już tez niestety tulipanki umarły Trzymają sie jeszcze Jan Paweł II i ta wściekła różnokolorowa rabata z tulipanami, które miały być czysto różowe, a co wyszło, pozostawię bez komentarza...

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 14:57, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mirka 15:38, 07 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
inag napisał(a)
Tak sobie myślę, że mogłaś każdą przeciąć na 4 więc 8???
Razy 4 nieźle coStrasznie elegancko u ciebie Wszystko do siebie pasuje jak ulał Teraz tyły prosimy
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 21:58, 07 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
niedoczas mam i ja mam u wszystkich mega zaległości i z tego powodu mega wyrzuty!
ja już się nawet nie łudzę, że nadrobię zaległości u innych! u Ciebie dałam radę, bo też nie pisałaś dużo u siebie!
frontowa rabata jest super? tam rośnie ten śliczny klon?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 23:52, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Razy 4 nieźle coStrasznie elegancko u ciebie Wszystko do siebie pasuje jak ulał Teraz tyły prosimy


8x4???! 32 sztuki? Dobrze zrozumiałam? Jak Ty to zrobiłaś? Szalona kobieta
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:55, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)
niedoczas mam i ja mam u wszystkich mega zaległości i z tego powodu mega wyrzuty!
ja już się nawet nie łudzę, że nadrobię zaległości u innych! u Ciebie dałam radę, bo też nie pisałaś dużo u siebie!
frontowa rabata jest super? tam rośnie ten śliczny klon?


Kasia, to tak jak ja... Wpadam tu ostatnio tylko wieczorami na chwilkę. Nawet nie staram się być na czasie u wszystkich bo to nie możliwe... Zawsze zagladam za to do kilku osób w tym do Ciebie i Mirki Choć nie mam siły niekiedy by się odezwać. Widzę jednak Twoje postępy i baaaaardzo jestem ich ciekawa dalej
Tak, tam jest właśnie Carnival
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:58, 07 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Teraz tyły prosimy


Od ostatniej "sesji fotograficznej" za wiele się na tyłach nie zmieniło.. No, może tylko tyle, że przybyła nam trampolina dla dziecka, ale to średnio widowiskowe jest
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Borbetka 08:28, 08 maj 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Czy przy furtce to jakiegoś klona masz? Bardzo ładne kolory ma, biały i jasnozielony. Szukam jakiegoś małego drzewka.
____________________
borówcowy wizytowka
inag 23:30, 08 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Tak, zgadza się Dokładniej to klon polny Carnival - moje ulubione drzewo. Szczerze polecam
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mysza 22:38, 12 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
inag napisał(a)
Mirka, nie ma za bardzo na co czekać Wyskoczyłam tylko na chwilę z aparatem przed same drzwi Tam nadal tulipanowo, ale doszłam do wniosku, że Queeny kwitna u mnie zdecydowanie najkrócej Już tracą powoli płatki. Przed płotem już tez niestety tulipanki umarły Trzymają sie jeszcze Jan Paweł II i ta wściekła różnokolorowa rabata z tulipanami, które miały być czysto różowe, a co wyszło, pozostawię bez komentarza...




Ciągle pięknie z tulipankami
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies