Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

A_gawa 12:13, 14 maj 2015


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
inag
[img size=640x425
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/84/840054/original.JPG[/img]



ŁAAAAAŁŁŁŁ... Jak tapety na pulpit Chlę czoła. Bajeczna aranżacja. Danusia z niektórych to musi być ogromnie dumna. Uczniowie godni mistrzyni
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
kitek81 22:24, 14 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
inag napisał(a)


Nie ważne przez kogo jest zaplanowany ważne czyj jest i kto go robi!
A moje rabaty (do pięknych im daleko), są już przerabiane nie wiem który raz... Teraz byłabym mądrzejsza. Ty podeszłaś do tematu bardziej zdrowo-rozsądkowo i najpierw wszystko planujesz. Już widzisz (widzimy wszyscy) tego efekty...


za surowa jesteś dla siebie! masz piękny ogród, elegancki, roślinki fajnie dobrane! i te murki, pergole! sam miód malina
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 23:40, 14 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)
Niezmniennie pięknie u Ciebie
Masz już huśtawkę?


Jeszcze nie właśnie Śmieszne, bo to dla dziecka ale sama czekam z ciekawością na ten domek ogrodowy co to będzie... i czy wpasuje się w miejsce, które dla niego wybraliśmy... No i jeszcze czy małemu się spodoba? Czy będzie z niego chciał korzystać? Ale skoro u Ciebie się sprawdza to może i u nas zda egzamin...
Podobno ma być gotowy około 20 maja ale ja już biorę poprawkę na wszystkich fachowców...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:46, 14 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
A_gawa napisał(a)



ŁAAAAAŁŁŁŁ... Jak tapety na pulpit Chlę czoła. Bajeczna aranżacja. Danusia z niektórych to musi być ogromnie dumna. Uczniowie godni mistrzyni


Baaaardzo Ci dziękuję W przypadku tych trzech bukszpanów i trawek pomiędzy to akurat Danusia nie będzie ze mnie dumna bo to jej pomysł Podpowiedziała mi kiedyś w "pojedynczych pytanich..." jak zaaranżować to miejsce pod klona, który tam już rósł. Ja dodałam tylko tulipany więc moja wkład własny jest marny
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:48, 14 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)


za surowa jesteś dla siebie! masz piękny ogród, elegancki, roślinki fajnie dobrane! i te murki, pergole! sam miód malina


Kiedyś się zawezmę i pokaże Ci miejsca, których wolę nie pokazywać jeszcze i które czekają na zmiany...(pierwsza rzecz to altana..Gdybym tylko miała bombę...)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agata19762 22:10, 15 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Ilonko czekam na foteczki
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
inag 23:54, 15 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kochana, ja ostatnio nie ogarniam Ogrodowiska Czasu mi brak a jak się wejdzie na forum to leci jak szalony... Postaram się jutro nadrobić zaległości
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agata19762 09:54, 26 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
no i co z tymi obietnicami ....???
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mirka 10:25, 26 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ilona widzę że Ty też nie czasowa wpadam na chwilkę spytać jak werbena.Moja wysadzona do gruntu stoi w miejscu zimno i nie rośnie ciekawe czy zdążą zakwitnąć.Uciekam do tyrki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 00:41, 28 maj 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agata19762 napisał(a)
no i co z tymi obietnicami ....???


Ze wstydem muszę przyznać, że poległam w tym temacie
U mnie na razie zbyt wiele się nie dzieje . W ogrodzie mało robię bo zimno okropnie. Rośliny słabo rosną ze względu na temperaturę. Od wielu dni się nieustannie chmurzy a kropla deszczu nie spadła
Z nowości: dostałam w końcu moje wyczekane, wymarzone, wyśnione róże: 4 sztuki herzogin christiana i 4 pomponelle oraz zamówiłam żurawki Rio. Bardzo jestem ich ciekawa...
Uściski!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies