Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

Mirka 22:50, 09 cze 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Zobacz moją na 168 str i twoje trawki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
agatanowa 23:07, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
A_gawa napisał(a)



ŁAAAAAŁŁŁŁ... Jak tapety na pulpit Chlę czoła. Bajeczna aranżacja. Danusia z niektórych to musi być ogromnie dumna. Uczniowie godni mistrzyni


podpisuję się wszystkimi kończynami, niesamowite tworzysz klimaty, kalendarzowo-albumowe
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 23:12, 09 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ilonko, Twój ogród jest szalenie zadbany, jesteś niezwykle konsekwentna w realizacji planów, wszystko u Ciebie gra: dom, ogrodzenie, ogród z infrastrukturą, wszystko ciekawie zestawione, z oddechem; po wizycie u Ciebie aż mi wstyd, nigdy stanu takiego nie osiągnę, jestem zachwycona
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
inag 00:04, 10 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agatan24 napisał(a)
Fajne te żurawki kupiłaś
Dawno mnie u Ciebie nie bylo a tu się sadzenie szykuje. Pokaż efekty bo czekam
Oj szykuje, szykuje... Tylko czas muszę wygospodarować jakoś i miejsce przygotować odpowiednio... Pokażę na pewno!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:06, 10 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Zobacz moją na 168 str i twoje trawki
Już dawno widzialam te trawy Jestem u Ciebie regularnie by być na czasie i wiedzieć co tam poczynasz
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:09, 10 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)


podpisuję się wszystkimi kończynami, niesamowite tworzysz klimaty, kalendarzowo-albumowe
Nie wiem czy ktoś by kupił taki kalendarz Ja z twoimi przepięknymi kwiatami na pewno! Cały czas się nimi zachwycam... I te kolory... Cudo! (Avatarek - śliczny!)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:18, 10 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)
Ilonko, Twój ogród jest szalenie zadbany, jesteś niezwykle konsekwentna w realizacji planów, wszystko u Ciebie gra: dom, ogrodzenie, ogród z infrastrukturą, wszystko ciekawie zestawione, z oddechem; po wizycie u Ciebie aż mi wstyd, nigdy stanu takiego nie osiągnę, jestem zachwycona
No właśnie z tym czy wszystko "gra" nie jestem taka pewna... Na niektóre zmiany już za późno. Teraz trzeba jakoś dopasowywać to co się ma i łagodzić "zgrzyty" ja mam wciąż przed oczami Twoją caradonne, naparstnice, róże... Nieźle to wymyśliłaś z tym widokiem przed oczyma zasnę dzisiaj...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agatanowa 00:22, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Ilona, bez przesadyzmu tak zwanego

naprawdę bardzo masz wyjątkowo, a z przesadzaniem i poprawianiem, to u większości z nas końca nie ma, a ja nic nie wymyslałam, tylko chciałam określone rośliny, a potem musiałam je gdzieś wsadzić

milych, kolorowych snów
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 00:24, 10 cze 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
z tymi zmianami (że już za późno) to zabrzmiało, jakbyś ze 100 wiosen miała
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
inag 00:24, 10 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)
Ilona, bez przesadyzmu tak zwanego

naprawdę bardzo masz wyjątkowo, a z przesadzaniem i poprawianiem, to u większości z nas końca nie ma, a ja nic nie wymyslałam, tylko chciałam określone rośliny, a potem musiałam je gdzieś wsadzić

milych, kolorowych snów
Tak czy inaczej wyszło super! Dobrej nocy!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies