Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 00:31, 04 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Magda_ napisał(a)
ja też poproszę na Mazowsze trochę deszczu


U nas też susza koszmarna Codziennie podlewam bo ziemia sucha jak pieprz...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
kitek81 09:02, 05 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hejka
a Ty gdzie zniknęłaś? obraziłaś się, że do mnie nie zagląsasz?
bo ja to zarobiona jestem, elewacja, pielenie, podlewanie, bo sucho strasznie!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 00:36, 06 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Nie, no coś Ty! Ja obraziłam?! Na Ciebie??? Za co niby??? Wariatka z Ciebie
Szczerze powiedziawszy wpadam ostatnio na O. po północy i nie mam już siły na pisanie ale zawsze jestem u kilku osób na bierząco, w tym i u Ciebie Wiem wszystko choć nie zabieram głosu... Wszystko nadrobię. Obiecuję poprawę
Elewacja jest super! I nowa rabatka również! Ciekawa jestem efektu końcowego z umbrami Biegnę znów do Ciebie!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 18:55, 09 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Ilona widzę że Ty też nie czasowa wpadam na chwilkę spytać jak werbena.Moja wysadzona do gruntu stoi w miejscu zimno i nie rośnie ciekawe czy zdążą zakwitnąć.Uciekam do tyrki


W końcu się zebrałam w sobie i...
oto Twoja werbenka. Ostatnio trochę nawet podrosła ale czy zdąży zakwitnąć w to wątpię... trzymam za nią kciuki mocno, w końcu miejscówkę ma taką, że wszyscy będą ją podziwiać

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 19:04, 09 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Właśnie dziś dostałam również długo wyczekiwane żurawki Rio Muszę przyznać, że sadzonki są naprawde ładne. Nawet się nie spodziewałam...
(Z góry przepraszam - zdjęcia z telefonu)

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
kitek81 19:08, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
inag napisał(a)
Właśnie dziś dostałam również długo wyczekiwane żurawki Rio Muszę przyznać, że sadzonki są naprawde ładne. Nawet się nie spodziewałam...
(Z góry przepraszam - zdjęcia z telefonu)



śliczne sadzoneczki!
a dasz namiary, gdzie kupowałaś?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:09, 09 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
inag napisał(a)
Nie, no coś Ty! Ja obraziłam?! Na Ciebie??? Za co niby??? Wariatka z Ciebie
Szczerze powiedziawszy wpadam ostatnio na O. po północy i nie mam już siły na pisanie ale zawsze jestem u kilku osób na bierząco, w tym i u Ciebie Wiem wszystko choć nie zabieram głosu... Wszystko nadrobię. Obiecuję poprawę
Elewacja jest super! I nowa rabatka również! Ciekawa jestem efektu końcowego z umbrami Biegnę znów do Ciebie!


to kamień z serca miło mi, że jesteś u mnie na bieżąco i ze wszystkim jesteś u mnie na czasie-chociaż ostatnio i mnie mało na O. obiecuję sobie poprawę, ale jakoś mi nie wychodzi
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 19:33, 09 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)


śliczne sadzoneczki!
a dasz namiary, gdzie kupowałaś?


No jasne Zamawiałam w sklepie internetowym "kraina bylin" już ponad dwa tygodnie temu ale powiedziano mi, że sadzonki są małe i muszą podrosnąć, bo takich klientom nie prześlą.. Zarezerwowane czekały aż do mnie przyjadą Na pewno jeszcze nie raz skorzystam bo widzę, że bardzo dbają o zadowolenie swoich klientów...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 19:34, 09 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ale Kasia może najpierw poczekajmy, jak Łukasz zechce potwierdzić, że to rzeczywiście one
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Luki 19:40, 09 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Tak to jest Rio ona musi troszkę nabrać sił żeby się wybarwić. Za miesiąc dwa powinna już ściemnieć, a w przyszłym roku będzie ognista
No, a sadzonki takie jak powinny być, wielkie rozrośnięte kępy to łądne przez sezon później brzydną, a z takich sadzonek rosną o wiele zdrowsze rośliny
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies