Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 11:08, 11 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Borbetka napisał(a)
Szałwia się pięknie prezentuje z żółtymi dodatkami. A ja jak zwykle na kamień nie mogę się napatrzeć. Tak szlachetnie to wygląda.


Dzięki Ja też lubię kamień w ogrodzie ale teraz chciałabym wyłącznie biały granit - bez czerwonego. Przez ostatnie dwa lata bardzo "znielubiałam" ten czerwony. Szkoda, że nie można przemalować
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:19, 11 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Teraz wiadomo dla czego czasu nie miałaś na O Rabata piękna Szałwia z nasionek czy kupowałaś sadzonki Jaka odmiana szałwi i co tam jeszcze posadziłaś


Kupowałam bo niestety wcześniej nie pomyślałam nawet o szałwi Bardzo chciałam odmianę Caradona ale u mnie jest nie do dostania.. Tę kupiłam w Gorzowie w dużym CO ale nie wiem co to za odmiana bo oni do tego wagi nie przywiązują... Tam żurawka to żurawka, szałwia to szałwia itd. Jak pytam o dokładną odmianę to patrzą na mnie jak na wariata... Ostatnio miły Pan mi powiedział: "No szałwia no, taka fioletowa roślinka" O trawach nawet nie wspomnę. Jak ktoś się nie zna to nie dojdzie prawdy co to...
A rośnie tam:
Bukszpany w obwódce
2 brzozy doorenbos
1 brzoza golden beauty
24 żurawki Rio
6 cyprysików groszkowych aurea nana
3 tataraki trawiaste ogon
Szałwia a za nią 4 róże pomponelle
za różami na końcu 5 miskantów morning light.
Tylko coś róże i miskanty marniutkie bardzo Nie wiem o co im chodzi...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:22, 11 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Magda_ napisał(a)
ja szałwię też pokochałam w ubiegłym roku bardzo wdzięczna roślinka

obrazki jak z bajki. Poproszę jeszcze kilka szerokich kadrów


Podnosisz na duchu
Zrobię na pewno po skoszeniu trawy bo u nas susza okropna i po codziennym podlewaniu i nawożeniu po trzech dniach jest po kostki teraz Nie lubię jej takiej. Dlaczego chociaż dwa tygodnie nie może być jak świeżo skoszona???!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 22:47, 13 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
rozchodniki i rozplenice:



Witaj nie wiem czy pamiętasz ale radzilaś mi kiedys jaka rozplenica do rozchdnikow- wreszcie po 3 miesiącach poszukiwań znalazłam białe rozchodniki na drugim końcu kraju- wiec i ja zakładam swoją rabatę rozchodnikowa. U Ciebie pięknie się prezentuje.pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 00:31, 14 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Cześć! No pewnie, że pamietam! Przyznaję, że zaglądam do Ciebie ja rozchodniki też zamawiałam drogą internetową i byłam bardzo zadowolona. Sadzonki przyszły naprawdę ładne. W tym roku rozrosły się już niesamowicie będę podglądała jak idą prace
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Kuba 07:05, 14 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
rozchodniki i rozplenice to udany duet, też takie mam ale coś to nie wygląda na razie tak fajnie jak u Ciebie
i ta podwyższona rabata dodaje ogrodowi uroku, ale u Ciebie każdy zakątek elegancki
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
inag 09:22, 14 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
To żeś przesadziła
Daj im czas niech podrosną., niech się zagęszczą.. Zobaczysz, że Cię zaskoczą Poza tym Ty też masz przecież podwyższoną rabatę. I to jeszcze ładniejszą i ciekawiej wykonaną! W ogóle masz mnóstwo roślin które chętnie bym też przygarnęła: graby kolumnowe, doorenbosy i... grujeczniki(!). Nie narzekaj! Zamieniamy się???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Kuba 09:35, 14 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
nooooo
ja nie narzekam- ja Twoje chwalę
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kuba 09:35, 14 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
kliknęło się x2
więc macham
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
inag 09:37, 14 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
No mam nadzieję, że nie narzekasz bo zupełnie nie masz na co!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies