Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 11:29, 26 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Czyli czosnki beda wyprzedane
Piekne ujecia i kolorki.a kwiaty artemis Cie zachwyca.fajnie ze ma pąki.u mnie tez bedzie szal cial.


Czekam na nie z wytęsknieniem choć na taki szał kwitnienia jak u Ciebie to jeszcze kilka lat poczekam
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:30, 26 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
leon60 napisał(a)
czosnki w irysach rewelacja

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:32, 26 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Madzenka napisał(a)
Za mało tej nudy, jeeeeeeszcze chcemy!

Hortki dadza rade, lej im wody.

Mój "ogarnięty teren" jest bardzo ograniczony a tego co po bokach to nawet mój obiektyw na razie nie chce fotografować
Wodę leje codziennie. Dobrze, że przypomniałaś, zaraz też pójdę.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:40, 26 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lindsay80 napisał(a)
Mi córa, wszystkie ślimaki z działki zawsze zbiera do słoików, w tym roku jak na razie tych czarnuchów brak, całe szczęście.

Iryski będą fioletowe? Co potem z ich liśćmi?

Widzę, że będzie u Ciebie jeszcze dużo czosnków główkowatych.

Mimo, że krzaczki Artemis były małe to widzę, że z kwiatuszków będziesz się cieszyć.
Moje Artemis od zakupu urosły ze trzykrotnie - ta róża jest naprawdę niesamowita.

My z małym też wczoraj zbieraliśmy a później do lasu sru
Irysy są fioletowe. Ich liście są zielone aż do przymrozków więc traktuję je jak trawy ozdobne. Dopiero jak je mróz zetnie to ścinam.
Czosnków główkowatych też trochę nasadziłam (250 sztuk) i bardzo na nie liczę. Tylko wydają mi się być takie delikatne, że byle wiatr je połamie
Artemiski kilka pączków mają więc mam nadzieję zobaczyć jak kwitną na żywo bo do tej pory podziwiałam tylko u Was U Ciebie urosła trzykrotnie? Dałaś mi nadzieję na spore krzaczki już za rok
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:43, 26 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Zatęskniłam wczoraj za betonem
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:45, 26 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Szybko powstała forma, w ruch poszedł mikser i szpachelka
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
iwka 11:52, 26 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jaki śliczny stroik a te małe wiaderka jakoś mnie rozczulają mam takie tylko ocynkowane
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
inag 12:00, 26 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
iwka napisał(a)
jaki śliczny stroik a te małe wiaderka jakoś mnie rozczulają mam takie tylko ocynkowane

Dziękuję
Te wiaderka włożyłam do koszyka w sklepie bez chwili wachania Lubię takie "pierdółki". W wersji ocynkowanej nie widziałam ale może to i dobrze bo nie wiedziałabym które wybrać
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
babka 12:01, 26 maj 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Tak nudzić się to ja mogę codziennie. Chcę więcej !!
Też mam plan do irysków dosadzić czosnki. Do jednej kępy chciałam dać główkowate ale nie mam doświadczenia z nimi, nie wiem kiedy kwitną. Żeby tylko się nie zbiegły z kwitnieniem irysów. W tym roku natura sama zadbała o kompozycję, dosiała werbenę

Rozbroiłaś mnie tym betonkiem. Niesamowicie uroczy
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
iwka 12:01, 26 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
moje już bez wosku, na starociach kupione za całą złotówkę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies