Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

anabuko1 08:01, 25 cze 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Jolu, witaj!
Piękne róże. Widok tarasowy ładniutki
Pierogi,,um mniamuś.Mi ostatnio czasu brakuje na lepienie ich
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jola54 08:54, 25 cze 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Zuzulko!- dziękuję za uznanie, masz rację, to moje obrazy...

Dajanko!- Współczuję Ci, wiem o czym piszesz. Opiekowałam się teściową 7 lat, zapadła na demencję starczą, to straszna choroba. Pozdrawiam serdecznie, trzymaj się!...

Karolinko!- Twoje miłe słowa, to balsam na moją czasem próżną duszę...

Aniu! Twój ogród jest dla mnie nie dościgłym przykładem i nadzieją ,że i mój za kilka lat będzie bardziej przytulny i nie będę widziała samochodów, ciągników i tego gwaru dwóch ulic, które biegną obok mojej działki. Pozdrawiam i zapraszam....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
BASIA8 09:55, 25 cze 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
jola54 napisał(a)
Zaczęłam znowu malować..to tylko nędzna kopia Tadeusza Styki "Pola Negri", ale dobre i to, ponieważ pół roku nie malowałam...coś się zacięło we mnie i byłam na siebie zła, dlatego tak szalałam w ogrodzie.....


Witaj Joleńko piękny obraz namalowałaś - Ja się na sztuce nie znam, ale Pola ślicznie się prezentuje. Pomyśl Kochana o wystawianiu obrazów na sprzedaż - pieniążki będą jak znalazł na roślinki i swoje chciejstwa
Buziaki ślę i Mocno Cię ściskam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
GorAna 09:57, 25 cze 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Jolu, chylę czoła dla Twojego talentu....cudna replika!!
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
jola54 12:03, 25 cze 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Basieńko! Gdybym mieszkała bliżej Warszawy Krakowa czy Kazimierza nad Wisłą, byłabym może trochę zasobniejsza w kasę, ale tu na tym "pięknym zadupiu", ludzie są biedni. I chociaż moje obrazy nie mają wygórowanej ceny, to jednak ich nie sprzedaję, a raczej rozdaję na prezenty dla moich dzieci i przyjaciół. Wystawiać w internecie nie potrafię, bo sama ledwo "Ogrodowisko" ogarniam, może na faceboku bym mogła ....jak myślisz?..buziaczki Basieńko!

Aniu! a ja chylę czoła przed Twoim ogrodem, to też dzieło sztuki, którego ja z kolei nie potrafię stworzyć..pozdrawiam serdecznie
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
BASIA8 14:32, 25 cze 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joluś myślę że z facebokiem to dobry pomysł - ludzie różne rzeczy wystawiają, pokazują. Widzę że jesteś na fb Ja też na priw prześlę Ci swoje dane to się odnajdziemy.
Buziam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
jola54 21:59, 16 lip 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
W moim wiejskim ogrodzie







Plener malarski u babci Joli

____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
eliza3 22:09, 16 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Piękne obrazki ogrodowe, wcale się nie dziwię, że zrobiłaś warsztaty malarskie, jest co malować
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
kasia_w 22:31, 16 lip 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ależ pięknie kwiatowo Malwy uwielbiam ,tak rzadko można je spotkać w mojej okolicy. No i plener -pełen profesjonalizm Gratuluje wnuków
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
jola54 22:33, 16 lip 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Elizko! Kasiu! dziękuję za miłe słowa...pozdrawiam serdecznie
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies